آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم سریال Doom Patrol داریم؛

به لطف موفقیت فصل نخست Doom Patrol قرار است فصل دوم آن هم ساخته شود، اما در حال حاضر شما چه اطلاعاتی از فصل بعدی این سریال دارید؟؟ اپیزودهای فصل اول Doom Patrol واقعا جالب تماشایی بودند، و در نهایت همه چیز به یک اتفاق پایانی بسیار عجیب و شگفت انگیز ختم شد. اگر DC Univesrse این سریال را برای فصل دوم تمدید نمی کرد واقعا حیف می شد چون داستان درست جایی به پایان رسید که می تواند یک آغاز واقعی برای تیم دووم پاترول باشد، ولی خوشبختانه این اتفاق بد رخ نداد و Doom Patrol بطور رسمی برای فصل دوم تمدید شد.

این سریال بر پایه یک سری کتاب مصور با نامی مشابه ساخته شده، کتاب هایی که در آنها شاهد حضور عجیب ترین قهرمان های جهان هستیم. فصل اول Doom Patrol بیشتر تمرکز خودش را بر روی دور هم جمع کردن اعضای تیم و سپس روایت داستان خاستگاه آنها قرار داد، به همین دلیل ما از سرگذشت اعضای این گروه عجیب بخوبی باخبر هستیم. طی اپیزودهای فصل اول بطور کامل توضیح داده شد که هر کدام از این شخصیت ها بواسطه چه اتفاقی صاحب قدرت های غیرعادی شدند. در پایان فصل نیز دووم پاترول به معنای واقعی شکل گرفت و آنها برای نجات دکتر نایلز (که عامل اصلی بدبختی و همزمان ناجی آنها بوده) از دست آقای هیچکس (Mr. Nobody) تلاش کردند.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فیلم Bloodshot 2020 داریم؛

در پایان فصل اول Doom Patrol، بچه های تیم نسبت به یک حقیقت بسیار تاریک و وحشتناک آگاه شدند؛ دکتر نایلز کسی بوده که آنها را تبدیل به موجوداتی عجیب و از جامعه رانده شده کرده است، با این وجود وقتی که از آنها کمک خواست دست رد به سینه وی نزدند. دختر نایلز توسط آقای هیچکس اسیر شده بود، در کنار دنیِ خیابان، نایلز نیز از بچه های دووم خواست تا او را نجات دهند، که طی همین عملیات نجات شاهد یک مبارزه عظیم بین یک موش و سوسک غول پیکر بودیم.

حال می رسیم به آخرین اطلاعاتی که از فصل دوم داریم: [تا سه شنبه ۱۴ آبان]

سریال Doom Patrol برای فصل دوم تمدید شده

Doom patrol

در ماه جولای ۲۰۱۹ بود که بطور رسمی توسط سرویس استریم DC Univesrse تایید شد فصل دوم سریال Doom Patrol قرار است ساخته شود، تقریبا دو ماه بعد از اینکه پخش فصل نخست به پایان رسید. ما انتظار داشتیم که این تمدید کمی زودتر اتفاق بیافتد، ولی با وجود تاخیر کوچکش تایید کرد که سریال دووم پاترول یک موفقیت برای DC Universe بوده است. امتیاز ۹۵ درصد منتقدین در وبسایت Rotten Tomatoes تایید می کند که این سریال از نظر هنری حرف های زیادی برای گفتن دارد، و امتیاز ۸۳ درصدی مخاطبین هم نشان می دهد که مردم از تماشای آن لذت برده اند. یکی از دلایلی که باعث شد تمدید فصل دوم Doom Patrol کمی دیرتر اتفاق بیافتد احتمالا بخاطر شروع بکار سرویس استریم HBO Max بوده، که متعلق به کمپانی WarnerMedia است و تمام سریال های DC Universe در آن موجود خواهند بود.

همچنین بخوانید | سریال ابرقهرمانی Green Lantern قرار است چه زمانی توسط HBO Max منتشر شود؟

تاریخ شروع پخش فصل دوم

دووم پاترول

تایید شده که در یکی از روزهای سال ۲۰۲۰ شاهد انتشار فصل دوم این سریال توسط DC Universe و HBO Max خواهیم بود، ولی تاریخ دقیق هنوز فاش نشده است. DC Universe زیاد اهل زودتر اعلام کردن تاریخ شروع پخش سریال های خودش نیست، بتازگی هم Stargirl که پخش آن قرار بود در آگوست ۲۰۱۹ آغاز شود تاخیر خورده و حالا اوایل ۲۰۲۰ به دست ما می رسد. برای Titans اتفاقی برعکس رخ داد؛ انتشار اپیزودهای فصل دوم این سریال قرار بود اوایل ۲۰۲۰ آغاز شود ولی پخش را چند ماه زودتر و از سپتامبر آغاز کردند.

با این حساب، نمی توانیم بطور دقیق بگوییم که فصل دوم Doom Patrol در چه تاریخی به دستتان خواهد رسید. ولی ممکن است سریال تابستانی DC Univesrse باشد و بعد از اتمام پخش فصل اول Stargirl انتشار آن آغاز شود. البته باید اشاره کنیم که اگر فیلمنامه به موقع تکمیل شود و بازیگران درگیر دیگر پروژه های خودشان نباشند، همه چیز طبق انتظار پیش خواهد رفت ولی در غیر این صورت شاهد تاخیر در برنامه ها خواهیم بود.

همچنین بخوانید | افتتاح سرویس استریم HBO Max هیچ تاثیری بر روی DC Universe نخواهد داشت؛

داستان فصل دوم Doom Patrol

فصل دوم Doom patrol

در پایان فصل اول ما با دختر دکتر نایلز آشنا شدیم، که دوروتی اسپینر نام دارد و قرار است نقش مهمی در فصل پیش رو ایفا کند [البته انتظار داریم]. در فصل دوم، از آنجا که شخصیت واقعی نایلز برای همه فاش شده، اعضای تیم باید با این قضیه کنار بیایند ولی بدون شک اوضاع دیگر مثل قبل نخواهد شد. دوروتی نیز اگر مثل نسخه کمیک بوکی این شخصیت باشد — یک دختر با مشکل روحی که می تواند دوستان خیالی خودش را تبدیل به افرادی حقیقی کند — و قدرت هایی مشابه داشته باشد، پس می تواند تبدیل به یک چالش بزرگ برای تیم شود و فرصت های داستانی فراوانی را ایجاد خواهد کرد.

فصل دوم Doom Patrol بدون شک کاوشی خواهد داشت در سرنوشت نهایی آقای هیچکس و همچنین شکارچی ریش (Beard Hunter) که در نهایت معلوم نشد چه اتفاقی برایشان رخ داده است. علاوه بر این موارد، احتمالا شاهد معرفی شخصیت هایی جدید خواهیم بود و بعید نیست که تیم دووم پاترول در فصل دوم مقابل یک شرور جدید قرار بگیرند، و بطور رسمی وارد دنـیای ابرقهرمان ها شوند. ما بطور کل انتظار اپیزودهایی مهیج و تماشایی را داریم، و چیزی که بهتر از فصل اول خواهد بود.

قبل از پایان باید اشاره کنیم که آقای هیچکس ممکن است همچنان بعنوان شرور اصلی داستان باقی بماند، و شاید این بار یک مبارزه بزرگ و خطرناک تر بین دووم پاترول و او در بگیرد. اگر اوضاع طبق انتظار پیش برود، ما تابستان سال آینده را با فصل دوم Doom Patrol سپری خواهیم کرد، که گرمای هوا را چند برابر خواهد کرد!!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline