شرور سریال لایو-اکشن Doom Patrol ظاهرا معلوم شده است؛ آقای هیچکس

0

زمانی که پنجمین اپیزود از سریال لایو-اکشن Titans (تایتان ها) توسط سرویس استریم DC Universe منتشر شود، مـا با تیم دووم پاترول آشنا خواهیم شد، سپس هم می توانیم به تماشای سریال Doom Patrol بنشینیم که در آن با گروهی از ابرقدرتهای عجیب و غریب روبرو می شویم که توانایی های فراانسانی آنهـا باعث شده تا از جامعه فاصله بگیرند. ما اطلاعات چندان دقیقی از داستان این سریال نداریم [بجر یک خلاصه داستان] اما حالا ممکن است بدانیم که چه کسی قرار است بعنوان دشمن روبروی تیم دووم پاترول قرار گیرد: اریک موردن (Eric Morden) معروف به آقای هیچکس (Nobody).

طبق گزارشی تازه منتشر شده توسط That Hashtag Show ظاهرا استودیو به دنبال یک بازیگر ۳۰ تا ۵۰ سالـه است تا در نقش آقای هیچکس ظاهر شود. طبق توصیفات ارائه شده، این شخصیت به دنبال گرفتن انتقام از شخصی است که وی را برای آزمایش های شکست خورده که باعث وضعیت اکنونـش شده مسئول می داند، مسئول عامل دیوانگی حالش و اینکه بین دو بُـعد متفاوت گیر افتاده است. حال ظاهرا این هدف او را روبروی تیم دووم پاترول قرار می دهد.

همچنین بخوانید: سریال Doom Patrol: بازیگر نقش کریزی جین انتخاب شد

آقای هیچکس توسط آرنولد دریک و Bruno Premiani شده و اولین حضورش در دنیای DC Comics برمیگردد به شماره ۸۶ از مجله Doom Patrol که در سال ۱۹۶۴ منتشر شد. او یک شخصیت خیلی خاص است، یک روح اساسا زنده با یک حفره خالی قلبی شکل وسط سینه اش، او دارای توانایی خالی کردن خرد و سلامت روانی از درون دیگر انسان هاست. خواننده های قدیمی کمیک های کمپانی DC بخوبی آقای نوبادی را می شناسند، اما نیز بزودی با وی آشنا خواهیم شد.

Doom patrol

ما طی پاییز سال جاری شاهد شروع بکار سرویس استریم DC Universe خواهیم بود، این سرویس که از کمپانی وارنر بروس نیرو می گیرد بستر مناسبی را برای تولید و پخش فیلم و سریالهای انیمیشنی یا لایو-اکشن، و همچنین کتاب های مصور ﺩﯼﺳﯽ فراهم می کنـد. تا همین نقطه در مجموع چهار سریال لایو-اکشن برای DC Universe معرفی شده است: اولین سریال Titans (تایتان ها) نام دارد که نخستین تریلر آن طی همایش کامیک-کان منتشر شد [کلی جنجال بپا کرد]، این سریال قرار است با افتتاح سرویس DC Universe به دست طرفداران منتظر برسد، Doom Patrol سریال بعدی این سرویس و در واقع ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Titans است، Swamp Thing (ﺳﻮﺍﻣﭗ ﺗﯿﻨﮓ) که فعلا اطلاعات چندان زیادی از آن در دسترس نیست نیز سومین سریال می باشد، چهارمین هم Stargirl نام گرفته است.

همچنین بخوانید: پـروسه انتخاب بازیگر برای شخصیت اصلی سریال StarGirl آغاز شد


تایید شده که سرویس استریم DC Universe در اپیزود ۵ سریال Titans این تیم کلاسیک را معرفی خواهد کرد، و سپس در ۲۰۱۹ اولین سریال آنها به دست طرفداران می رسد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.