اولین تریلر سریال درام-ترسناک Dracula اثری از سازندگان Sherlock

دراکولا شخصیتی است با دو قرن قدمت، این شخصیت از شهرتی بین المللی برخوردار است و تاکنون در تعداد زیادی فیلم، سریال و انیمیشن نقش آفرینی کرده، و حالا قرار است بعد از غیبتی طولانی با یک سریال کوتاه به تلویزیون بازگردد. ما چند ماهی است که خبر داریم شبکه BBC one مشغول ساخت سریالی تحت عنوان Dracula می باشد، مارک گیتیس و استیون موفات خالقین سریال پرطرفدار Sherlock (شرلوک) نیز کسانی هستند که سریال دراکولا را برای این شبکه ساختـه اند. و حالا، BBC اولین تریلر رسمی از این سریال را منتشر کرده تا ما بتوانیم نخستین نگاه خودمان را داشته باشیم به دراکولای جدید تلویزیون انگلیس.

شبکه BBC اولین تیزر رسمی سریال Dracula را منتشر کرده که می تواند تایید کند زمان چندان زیادی تا شروع پخش باقی نمانده است. کلیس بنگ ستاره اصلی این سریال است، که طبق تایید شبکه بر پایه رمان کلاسیک شخصیت دراکولا نوشته برام استوکر ساخته شده، و به روایت داستان خاستگاه دراکولا و هماوردی که با خانواده ون هلسینگ دارد می پردازد. تولید سریال Dracula در ماه مارس سال جاری میلادی آغاز شد و تاریخ شروع پخش آن هنوز توسط شبکه تایید نشده است. فصل نخست این سریال سه اپیزود دارد که هر کدام از آنها ۹۰ دقیقه ای هستند، درست مثل بسیاری از دیگر نمایش های BBC.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به سریال Dracula (دراکولا)، محصول جدید شبکه BBC One

وقایع این سریال در اواخر قرن ۱۹ اتفاق می افتد، در ترانسیلوانی و داستان دراکولایی را دنبال می کند که یک سری برنامه ها برای لندن ویکتوریایی دارد. سریال Dracula موفات، گیتیس و پل مک‌گوگان را باری دیگر کنار هم قرار داده است، مک‌گوگان در پروژه Sherlock با این دو نویسنده همکاری کرده بود و اخیرا هم اپیزود آغازین سریال نچندان موفق Carnival Row محصول آمازون را کارگردانی کرده است. مک‌گوگان یکی از اپیزودهای دراکولا را جلوی دوربین برده، جانی کمبول و دیمن توماس هم کارگردان های دو اپیزود دیگر هستند.

video

این تیزر کوتاه نوید یک سریال ترسناک و تاریک را می دهد، که خوشبختانه داستان آن توسط نویسنده هایی بااستعداد نوشته و بازیگران خوبی را هم برای حضور در آن انتخاب کرده اند. در مورد شخصیت اصلی هم می توانیم بگوییم که ما دراکولا را معمولا بعنوان یک موجود خون‌خوار و مخوف می شناسیم، ولی در کتاب این شخصیت که توسط برام استوکر نوشته شده، دراکولا به گونه‌ای شخصیت پردازی شده که برای خواننده تنها حیوانی خون‌خوار، وحشی و زشت به نظر نیاید، بلکه اشراف‌زاده تنها و مرموزی است که همهٔ اطرافیان خود را از دست داده؛ و احتمالا در سریال هم وضعیت مشابه است چون بر پایه همین کتاب ساخته شده.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فصل پنجم سریال Sherlock داریم؛

از ستاره های اصلی سریال Dracula می توانیم به جاناتان آریس (سریال شرلوک)، مورفید کلارک (پاتریک ملروز)، ساشا دوان (سریال Iron Fist)، مارک گیتیس (Game Of Thrones)، جان هفرنان (سریال تاج)، سارا نایلز (Catastrophe و Beautiful People)، و جان مککرئا (سریال Poldark و Grantchester) اشاره کنیم. تاریخ شروع پخش بزودی اعلام می شود…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.