تاریخ شروع پخش سریال Dracula اعلام شد؛ توسط شبکه BBC One

اگر جزو طرفداران شخصیت هایی مثل مرد نامرئی و دراکولا باشید، بدون شک طی چند سال اخیر جای خالی این هیولاها در سینما و تلویزیون را حس کرده اید. البته این جای خالی یک دلیل واضح دارد، که آن هم تغییر زائقه مخاطبین است، که باعث شده تا فیلم‌‌سازان دیگر به فکر شخصیت های هیولایی نباشند. البته در سال ۲۰۲۰ شرایط قرار است تغییر کند، چرا که شبکه BBC One با یک مینی سریال، دراکولا را به تلویزیون انگلیس می‌آورد.

حال، شبکه BBC One تایید کرده که سریال Dracula در اولین ماه از سال ۲۰۲۰ روی آنتن می رود، اما تاریخ انتشار توسط سرویس استریم نت‌فلیکس هنوز اعلام نشده است (البته برای ما تفاوتی ندارد). دراکولا که توسط برام استوکر خلق شده، تاکنون بارها مورد اقتباس قرار گرفته، و به لطف همین اقتباس های متعدد، به فراموشی سپرده نشد و هنوز هم طرفدارهایی در گوشه کنار دنیا دارد. این طرفدارها سالهاست که منتظرند تا یک روز فیلمی برای دراکولا ساخته شود که ارزش تماشا کردن را داشته باشد، و ظاهرا این شبکه BBC است که قصد دارد آنها را به آرزوشان برساند.

همچنین بخوانید | اولین تریلر سریال درام-ترسناک Dracula اثری از سازندگان Sherlock

این سریال کوتاه که تریلر رسمی آن تایید کرده یک اثر جالب و تماشایی است، توسط مارک گیتیس و استیون موفات خالقین سریال پرطرفدار و موفق Sherlock (شرلوک) ساخته شده است. کلیس بنگ (The Square) ستاره اصلی سریال است و در نقش دراکولا ظاهر شده، جان هفرنان (سریال تاج) شخصیتی نام جاناتان هارکر را به تصویر کشیده، در مقابل جونا اسکانالان، دالی ولز (هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟)، مورفید کلارک (خزش ۲۰۱۹)، و خود مارک گیتیس. وقایع سریال Sherlock برخلاف رمان ها در زمان حال اتفاق می افتاد، اما Dracula ما را به گذشته می برد و درون یک خط داستانی تاریک و خوفناک قرار می دهد.

سریال Dracula

اگر جزو طرفداران دراکولا هستید، باید بدانید که پخش سریال سه قسمتی Dracula قرار است از تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۲۰ (مصادف با چهارشنبه ۱۱ دی ماه) آغاز شود. درست مانند Sherlock، هر فصل از سریال Dracula شامل سه اپیزود طولانی می شود، که روش خاص شبکه BBC One در انتشار سریال هاست. پل مک‌گوگان (شرلوک، ویکتور فرانکشتاین) یکی از اپیزودهای این سریال را کارگردانی کرده، دو تای دیگر هم توسط جانی کمبول و دیمن توماس کارگردانی شده است.

همچنین بخوانید | سریال Killing Eve (کشتن ایو) برای فصل سوم تمدید شد؛

هنوز معلوم نیست که Dracula قرار است تا چند فصل ادامه پیدا کند، ولی بدون شک برنامه هایی برای انجام این کار وجود دارد و اگر فصل نخست با استقبال روبرو شود شک نداریم که شاهد تولید فصل های بعدی هم خواهیم بود. پس منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline