اولین تیزر تریلر و پوستر رسمی فیلم لایو-اکشن Dumbo منتشر شد

دیزنی اولین تیزر تریلر رسمی از فیلم سینمایی Dumbo را در اختیار طرفداران قرار داد. نسخه انیمیشنی Dumbo در سال ۱۹۴۱ منتشر شد، این انیمیشن به روایت داستان یک بچه فیلم با گوش های خیلی بزرگ می پردازد، که به کمک دوستش تیموتی موشه یاد میگیرد چگونه پرواز کند. Dumbo با ۶۴ دقیقه مدت زمان، ﮐﻮﺗﺎﻩترین انیمیشن سینمایی کمپانی دیزنی بوده است، اما در نسخه لایو-اکشن کاوش ﮔﺴﺘﺮﺩﻩتری درون داستان صورت گرفته، فیلمی که قرار است در ماه مارس ۲۰۱۹ پا به گیشه بگذارد.

فیلم سینمایی Dumbo توسط ﺗﯿﻢ ﺑﺮﺗﻮﻥ بر پایه یک ﻓﯿﻠﻢنامه از ﺍﯾﺮﻥ ﮐﺮﻭﮔﺮ ﮐﺎﺭﮔﺮﺩﺍﻧﯽ شده ﺍﺳﺖ؛ ﺩﻧﯽ ﺩﻭﯾﺘﻮ در نقش مکس مدیچی صاحب یک سیرک ظاهر شده، او از ستاره سابق هولت فاریر (با بازی Colin Farrell) و فرزندانش میلی (Nico Parker) و جو (Finley Hobbins) می خواهد تا از یک فیل تازه متولد شده، که گوش های بزرگش او را مورد توجه همه قرار داده مراقبت کنند. وقتی که آنها متوجه می شوند ﺩﺍﻣﺒﻮ قدرت پرواز کردن دارد، سیرک یک بازگشت شگفت آور را تجربه میکند، و باعث جلب توجه یک کارآفرین به نام وی.ای. واندیور (Michael Keaton) می شود که این جانور سخت پوست را برای حضور در Dreamland به خدمت می گیرد. دامبو در کنار یک هنرمند جذاب و خوش چهره به نام کولت مارچنت (Eva Green) بر قله شهرت پرواز می کند، تا زمانی که هولت متوجه می شود Dreamland برخلاف ظاهر زیبا پر از رازهای تاریک است.

حال، کمپانی دیزنی اولین پوستر و تیزر رسمی از این فیلم لایو-اکشن را در اختیار طرفداران قرار داده است؛ شما با تماشای تریلر جدید می توانید نگاهی اجمالی اما جالب به این فیلم داشته باشید و کمی با شخصیت ها، همچنین حال و هوای آن آشنا شوید.

همچنین بخوانید: بودجه و زمان آغاز تولید فیلم خاستگاه جوکر (Joker) اعلام شد

پوستر رسمی:

فیلم سینمایی Dumbo

همچنین بخوانید: تیزر تریلر رسمی فیلم سینمایی ترسناک The Nun منتشر شد

از بازیگران فیلم سینمایی Dumbo می توانیم به ﮐﺎﻟﯿﻦ ﻓﺎﺭﻝ (Fantastic Beasts and Where to Find Them)، ﺍﻭﺍ ﮔﺮﯾﻦ (Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children)، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯿﺘﻮﻥ (Spider-Man: Homecoming)، ﺩﻧﯽ ﺩﻭﯾﺘﻮ (Batman Returns)، ﺟﻮﺯﻑ ﮔﺎﺕ (Thor) و ﺁﻟﻦ ﺁﺭﮐﯿﻦ اشاره کنیم. اکران این فیلم قرار است از ۲۹ مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۹ فروردین سال ۹۸ پا به گیشه بگذارد.

منبع: دیزنی

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.