سریال Dune: The Sisterhood راهی سرویس استریم WarnerMedia می شود

حالا که سرویس های استریمی مثل Netflix و Hulu بازار را قبضه و کار را برای شبکه های تلویزیونی سخت کرده اند، و روز به روز هم محبوبیت آنها در حال افزایش است، کمپانی هایی مثل دیزنی و وارنر بروس نیز تصمیم گرفته اند خودشان را مستقیما وارد این جریان کنند. وارنر با افتتاح سرویس استریم WarnerMedia این کار را انجام می دهد. حال، در رابطه با همین سرویس، وارنر بروس تولید فصل اول سریال Dune: The Sisterhood را سفارش داده که یک رفیق و همراه برای فیلم ریبوت Dune محصول کمپانی Legendary Pictures محسوب می شود.

کمپانی Legendary این روزها مشغول تولید نسخه جدید سینمایی Dune (تل‌ماسه) است که سال ۲۰۲۰ پا به گیشه خواهد گذاشت، و حالا Legendary Television هم سریال Dune: The Sisterhood را جلوی دوربین می برد که در کنار نسخه سینمای وجود خواهد داشت. فیلم Dune به کارگردانی دنی ویلنوو (Arrival و Blade Runner 2049) بر پایه یک سری رمان افسانه ای نوشته فرانک هربرت در سبک علمی-تخیلی که جلد نخست آن سال ۱۹۶۵ منتشر شد ساخته می شود. سریال نیز قرار است انجمن خواهری بنی گیسریت (Bene Gesserit) مورد بررسی قرار دهد.

همچنین بخوانید | ظاهرا وارنر بروس قصد دارد سرویس استریم DC Universe را تعطیل کند!

اینطور که گفته شده دنی ویلنوو قرار است اولـین اپیزود از سریال Dune: The Sisterhood (تل‌ماسه: انجمن خواهری) را کارگردانی کند. جان اسپیتز فیلم‌نامه‌نویس که در نگارش فیلم Dune با دنی ویلنوو و Eric wroth همکاری کرده، سریال را خواهد نوشت. آقای ویلنوو در رابطه با The Sisterhood گفته که “بنی گیسریت همیشه برای من فریبنده بوده. تولید سریالی که بر روی این گروه از زن ها تمرکز است نه تنها مهم و الهام بخش به نظر می رسد بلکه برای یک سریال خیلی مناسب است…
 

Dune

بد نیست اشاره کنیم که انتشار سری رمان تل‌ماسه اثر فرانک هربرت در سال ۱۹۶۵ میلادی آغاز شد و بعدها توسط پسرش برایان هربرت و کوین جی. اندرسن ادامه یافت. بسیاری از هواداران کتاب های علمی-تخیلی، این اثر را یکی از برترین داستان‌های این ژانر برای تمام دوران ها می‌دانند، از تل‌ماسه اغلب به عنوان پرفروش‌ترین اثر این ژانر، یاد می شود. در این رمان ها، یک گروه مخفی از زنان به نام Bene Gesserit وجود دارد که از طریق شرطی کردن ذهنی و فیزیکی قدرت های فراانسانی به دست آورده اند، و البته با کمک موادی به نام melange. اعضای این گروه تنها به خودشان وفادار هستند، و وانمود می کنند که به دیگران هم وفاوارند. آنها سعی دارند با تولید مثل انتخابی، مسیر بشریت دستکاری و وارد مسیری روشن فکرانه تر کنند.

همچنین بخوانید | وارنر بروس قصد دارد یک فیلم انفرادی برای مارشن من‌هانتر (Martian Manhunter) بسازد؛

تایید شده که سریال Dune: The Sisterhood قرار است از طریق سرویس استریم WarnerMedia منتشر شود، ولی هنوز تاریخی برای انتشار فاش نشده است.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.