دواین جانسون از ۲۰۰۸ مشغول کار بر روی فیلم Black Adam بوده؛

دواین جانسون فاش کرده که توسعه فیلم سینمایی ابرقهرمانی Black Adam (بلک ادم) در سال ۲۰۰۸ آغاز شده است، یعنی دوازده سال قبل‌. ورود «بلک ادم» به سینما تبدیل شده به یک رویا برای طرفداران این شخصیت کمیک بوکی، ما سالهاست که می‌شنویم راک قرار است در نقش این شخصیت بازی کند، و همچنان می‌شنویم. البته تولید این فیلم هم اکنون قطعی شده و تابستان امسال جلوی دوربین می‌رود، ولی ما در اصل باید سال قبل بلک ادم را ملاقات می‌کردیم، چون قرار بود شخصیت شرور فیلم Shazam! (شزم) باشد، اما برنامه عوض شد و حالا قرار است با یک فیلم انـفرادی بعنوان یک ضدقهرمان وارد دنیای توسعه‌یافته دی‌سی (DCEU) شود‌.

این تغییر برنامه ورود بلک ادم به DCEU را سه سال به تعویق انداخت، و البته باعث ناراحتی بسیاری از طرفداران شد، ولی بدون شک برای رسیدن به نتیجه بهتر بوده است. معرفی این شخصیت بعنوان یک ضدقهرمان می‌تواند دست نویسنده‌‌ها را برای نوشتن آینده او بازتر کند، در نتیجه می‌توانند در بستر DCEU برای بلک ادم فیلم‌های بیشتری بسازند، پس بطور قطع این تغییر برنامه در نهایت به نفع همه تمام می‌شود. از طرفی، در کتاب‌های مصور دی‌سی بلک ادم بعنوان یکی از بزرگ‌ترین دشمنان شزم شناخته می‌شود، ولی در سینما این دو می‌توانند متحد هم باشند، یک تفاوت بزرگ و البته جالب. بعلاوه، بلک ادم برای جانسون به اندازه‌ای ارزشمند است که نهایت تلاش خودش را می‌کند تـا مطمئن شود در DCEU به درستی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین بخوانید | راک تایید کرد تولید Black Adam تابستان آغاز می‌شود؛ تمرین را شروع کرده

در یک پست اینستاگرامی، آقای جانسون فاش کرد که از چه زمانی مشغول کار بر روی فیلم Black Adam بوده است، این ستاره ادعا کرده که نخستین بار در سال ۲۰۰۸ در مورد این فیلم گفتگوهایی صورت گرفته، یعنی هشت سال قبل از اینکه DCEU بطور رسمی شروع بکار کند. این فیلم اگر ده سال قبل ساخته می‌شد بدون شک خیلی نسبت به فیلمی که قرار است امسال ساخته شود تفاوت داشت، چون نه تنها خود جانسون طی یک دهه باتجربه‌تر شده، بلکه روسای وارنر بروس هم حالا می‌دانند که برای ساختن یک فیلم در بستر یک دنیای اشتراکی به چه چیزهایی نیاز دارند‌. طبق ادعای راک، Black Adam قرار است داستان خاستگاه بلک ادم را روایت کند، ورود این شخصیت به DCEU اتفاق بسیار مهمی محسوب می‌شود و تعادل قدرت را در این فرانچایز سینمایی تغییر خواهد داد.

فیلم سینمایی بلک ادم

بلک ادم از نظر قدرت با سوپرمن برابر است، و همین برابر بودن قدرت‌هایش با سوپرمن باعث شده تا برای DCEU اهمیتی دوچندان پیدا کند، مخصوصا در شرایطی که وارنر بروس تمایلی برای ادامه دادن داستان مرد پولادین ندارد؛ پس بلک ادم می‌تواند تبدیل به شخصیت خیلی مهم برای این دنیای سینمایی شود. در این میان، طبق شنیده‌ها ظاهرا بلک ادم تنها شخصیت مشهور دی‌سی نیست که بواسطه فیلم Black Adam وارد DCEU می‌شود، اینطور که گفته شده در این فیلم قرار است شاهد حضور هاوک‌من (Hawkman) و استارگرل (Stargirl) هم باشیم‌. از طرفی،‌ جانسون در یک مصاحبه ادعا کرده که این فیلم قرار است شرایط را برای ورود تیم «جامعه عدالت آمریکا» به دنیای سینمایی دی‌سی فراهم کند.

همچنین بخوانید | فیلم Shazam 2 تابستان ۲۰۲۰ جلوی دوربین می‌رود، همزمان با Black Adam

بطور معمول، ساخت یک فیلم دوازده سال طول نمی‌کشد، ولی تمام تصمیم‌هایی که گرفته شد و مذاکراتی که انجام شد، وارنر بروس و جانسون را به این نقطه رساند، به جایی که در نهایت برای ساخت فیلم انفرادی بلک ادم با هم متحد شده‌اند، پس می‌توانیم بگوییم که این انتظار بی‌ارزش نبوده و برای اینکه Black Adam تبدیل به یک فیلم جالب شود باید این پروسه، با وجود طولانی بودنش، طی می‌شد. این فیلم قرار است در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ (مصادف با چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰) راهی گیشه شود، امیدواریم مانع خاصی در این مسیر وجود نداشته باشد‌.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر و جالب‌تر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline