دواین جانسون تاریخ شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری Jungle Cruise را اعلام کرد

دواین جانسون تاریخ شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری Jungle Cruise (گشت و گذار در جنگل) کمپانی دیزنی را اعلام کرد. Jungle Cruise قرار است یک فیلم ماجراجویانه تماشایی باشد که احتمالا ما را به یاد فیلم های ایندیانا جونز خواهند انداخت، چون سرپرست جلوه های ویژه فیلم، جیک موریسن آن را “ایندیانا جونز دواین جانسون” خوانده است!

هم موریسن و همچنین جانسون از Pirates of the Caribbean (دزدان دریایی کراییب) بعنوان یک منبع الهام گیری جهت ساخت فیلم Jungle Cruise نام برده انـد. این سری فیلم که زمانی جزو فرانچایزهای مشهور جهان بود — و هنوز هم هست — به نظر می رسد که بعد از پنج فیلم به پایان مسیر خودش رسیده است، اما اگر به یاد داشته باشید زمانی که The Curse of the Black Pearl (دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه) آقای گور وربینسکی پا به گیشه گذاشت، توجه زیادی را به سوی خودش جذب نمود و عنوان واقعا جالبی بود.

حال د راک، بتازگی ویدیویی در صفحه اینستاگرام خودش منتشر کرده که در آن در مورد قراردادش برای فیلم سینمایی Jungle Cruise صحبت نموده و از آن بعنوان بزرگ ترین قراردادش در این شغل یـاد کرده است. طی این ویدیو، جانسون همچنین فاش کرد که ﻓﯿﻠﻢبرداری Jungle Cruise از روز دوشنبه هفته بعد، بیست و یکم ماه مِی (۳۱ اردیبهشت) در شهر هاوایی آغاز می شود. او دوباره به فیلم The Curse of the Black Pearl اشاره کرد و گفت سالها قبل زمانی که اولین تریلر این فیلم را مشاهده می کرد، دوست داشت که یک روز چنین فیلمی را برای کمپانی دیزنی بازی کند. حال بعد از ۱۵ سال فرصتش ایجاد شده است؛

همچنین بخوانید: سریال Lord Of The Rings ممکن است به روایت داستان آراگون جوان بپردازد

video

وقایع فیلم Jungle Cruise در اوایل قرن بیستم میلادی به وقوع می پیوندد و روایتگر داستان کاپیتان شوخ طبع یک قایق ﺭﻭﺩﺧﺎﻧﻪﭘﯿﻤﺎ، فرانک (Johnson) است که یک دانشمند (Emily Blunt) و برادرش (Jack Whitehall) را در سفری برای پیدا کردن یک درخت اسرارآمیز در آفریقای جنوبی همراهی می کند. ﺍﺩﮔﺎﺭ ﺭﺍﻣﯿﺮﺯ و ﺟﺴﯽ ﭘﻠﻤﻮﻧﺲ (فارگو) نیز در نقش شرورهای فیلم ظاهر می شوند که سعی دارند زودتر از فرانک به درخت برسند و در این قسمت شاهد رقابتی مهیج خواهیم بود.

این فیلم توسط ﮊﺍﻭﻣﻪ ﮐﻮﯾﺖ-ﺳﺮﺍ (ﺁﺏﻫﺎﯼ ﮐﻢﻋﻤﻖ) کارگردانی می شود، و بزودی هم پا به فاز تولید می گذارد، بنابراین فقط باید منتظر اعلام تاریخ شروع اکران آن باشیم.

منبع: د راک

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.