داگ لیمان تایید کرد که ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Edge of Tomorrow 2 تکمیل شده؛

فیلم Edge of Tomorrow در سال ۲۰۱۴ راهی گیشه شده بود، این فیلم علمی-تخیلی که تولیدش ۱۷۸ میلیون دلار هزینه داشت در گیشه بین المللی ۳۷۰٫۵ میلیون دلار فروخت، به همین دلیل نمی توانیم بگوییم که یک موفقیت بزرگ برای کمپانی Warner Bros بوده است، اما با این وجود توسعه ادامه آن خیلی زود آغاز شد ولی در عوض با گذشت پنج سال از اکران قسمت اول هنوز هم پروژه Edge of Tomorrow 2 به نقطه خاصی نرسیده؛ البته اکنون ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ تکمیل شده که یک قدم بزرگ در مسیر توسعه محسوب می شود.

داگ لیمان که قرار است Edge of Tomorrow 2 را کارگردانی کند، تایید کرده که ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی این اثر اکنون تکمیل شده است. تا قبل از فاش شدن این خبر، ما نمی توانستیم با اطمینان بگوییم که این فیلم بطور قطع توسط لیمان جلوی دوربین می رود، چون قسمت اول به اندازه ای که Warner Bros انتظار داشت نفروخت و تولید یک ادامه برای چنین فیلمی واقعا ریسک بزرگی محسوب می شود. البته اگر بخواهیم از نظر پرطرفدار بودن حساب کنیم Edge of Tomorrow خیلی طرفدار دارد، و شاید همین قضیه انگیزه ای شده برای استودیو تا خطر را به جان بخرد.

همچنین بخوانید | کارگردان Edge of Tomorrow می خواهد برای ادامه بازگردد؛ اگر ساخته شود!!

ولی حالا که ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ تکمیل شده، احتمالا تاییدی بر این است که Edge of Tomorrow 2 واقعا قرار است جلوی دوربین برود و ساخته شود، و تنها کاری که استودیو می تواند برای کم کردن خطر شکست تجاری انجام دهد کاهش بودجه تولید است (مثلا رساندن به ۱۰۰ میلیون دلار). پیش از این گفته شده بود که لیمان و ستاره های اصلی فیلم، تام کروز و امیلی بلانت، اشتیاق زیادی برای بازگشت به دنیای Edge of Tomorrow دارند، پس اگر شرایط لازم فراهم شود و تیم باری دیگر کنار هم قرار بگیرند، نباید مانع خاصی برای جلوی دوربین بردن فیلم وجود داشته باشد.

Edge of tomorrow 2

لیمان می گوید که “موضوع اصلی همیشه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ است. بدست آورد یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ خوب خیلی سخت است، مخصوصا برای فیلم های اکشن و فیلم هایی که من می خواهم بسازم… من می خواهم بطور کامل جدید باشد و همزمان از نظر تجاری خوب باشد و ایده های پولساز معمولا چیزهایی هستند که مردم قبلا دیده اند…” صحبت های لیمان واقعا قابل درک هستند، فیلم هایی که خیلی خوب می فروشند معمولا ایده های جدیدی ندارند و یک تکرار خیلی فاحش هستند. لیمان در صحبت هایش فاش می کند که اصلا چرا در ابتدا قبول کرد Edge of Tomorrow را کارگردانی کند؛ چون ایده کاملا جدیدی بود. و همچنین فاش می کند که چرا تکمیل شدن ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ اینقدر طول کشیده؛ چون بدست آورد یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ خوب خیلی سخت است.

همچنین بخوانید | فده آلوارز به داگ لیمان در تکمیل کردن فیلم Chaos Walking کمک می کند؛

بنابراین حالا که ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Edge of Tomorrow 2 تکمیل شده، باید صبر کنیم تا معلوم شود که استودیو به این ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ چراغ سبز نشان می دهد یا نه. اگر مورد پسند قرار بگیرد احتمالا بزودی خبرهای دقیق تری در مورد تاریخ شروع تولید فاش خواهد شد، پس منتظر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.