نگاهی به سوپرمن و لوئیس لین در تصویر جدید از ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Elseworlds سریالهای DCTV

اولین تصویر رسمی از سوپرمن (با بازی Tyler Hoechlin) و لوئیس لین (Elizabeth Tulloch) در کنار هم، منتشر شد. تایلر هوچلین (بازیگر مشهور سریال Teen Wolf) مدتی است که به دنیای تلویزیونی Arrowverse پیوسته، اما تاکنون نقش چندان پررنگی نداشتـه است. او نخستین بار در فصل دوم سریال Supergirl لباس سوپرمن را بر تن کرد، و حالا قرار است در رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse که Elseworlds نام گرفته حضور داشته باشد.

خانم بیتسی تالوک (بازیگر مشهور سریال Grimm) قبل از اینکه پخش فصل جدید سریال های Arrowverse آغاز شود، بعنوان بازیگری که قرار است شخصیت لوئیس لین را در این دنیای تلویزیونی به تصویر بکشد معرفی شد. طی این مدت هم ما چیزهای زیادی از او شنیدیم؛ از اینکه چقدر برای Arrowverse مناسب و البته کاربلد است، اینکه دقیقا چگونه شخصیتی را به تصویر خواهد کشید؛ و همچنین بواسطه تصاویر پشت صحنه کار او را تا جایی که ممکن بود دنبال کردیـم. حال، شاهد انتشار یک تصویر رسمی از خانم لین در کنـار مرد پولادین هستیم.

همچنین بخوانید| نگاهی تازه به بت‌وُمن (روبی رز) در تصویر جدید از ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Arrowverse

در کنار این تصویر که در زیر آن را مشاهده می کنید، وبسایت TV Insider مقداری اطلاعات درباره شخصیت لوئیس و معشوقه او کلارک از زبان تایلر هوچلین منتشر کرده است. یک زمان مشاهده سوپرمن در Arrowverse اتفاقی غیرمعمول محسوب می شود، اما در کمال تعجب انجام شد و حالا شخصیتی که اصلا تصور نمی کردیم هم قرار است بزودی نمایان شود. با این حساب ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال احتمالا از رویداد چند زمینی سال قبل هم جالب تر خواهد بود! — بیشتر بخاطر شخصیت های حاضر در آن.

Elseworlds

آقای تایلر هوچلین در رابطه با مرد پولادین و خانم خبرنگار گفته که: “[سوپرمن و لوئیس] واضح است که یک رابطه خیلی قوی دارند که برای مدتی به همین ترتیب بوده است. این به عمق رابطه نفوذ کرده، پس اون عامل آرامش بخش وجود دارد و آنها همدیگر را به خوبی می شناسند. آنها واقعـا نوعی زندگی کنار همدیگر دارند…

همچنین بخوانید| ﻓﯿﻠﻢبرداری رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Elseworlds به پایان رسید؛

حتما متوجه شده اید که این عکس را درون قلعه مخصوص سوپرمن گرفته اند، پس گذر آنها باز هم به این قلعه عجیب می خورد. البته این مکان مشهور را تاکنون بارها در سریال Supergirl مشاهده کرده ایم، اما حالا معلوم نیست رویداد Elseworlds چه ارتباطی می تواند با این قلعه رمزآلود داشته بـاشد. البته چندان عجیب نیست که چیزی در این مورد نمی دانیم چون در حال حاضر اطلاعات ما از خود رویداد هم خیلی کم و ناچیز است، مثلا فقط از نمایان شدن زن خفاشی و حضور قهرمان ها در شهر گاتهام خبر داریم.

رویداد به شدت مورد انتظار “Elseworlds” از تاریخ نهم اکتبر (مصادف با یکشنبه ۱۸ آذر) با سریال The Flash آغاز می شود، در روز دوشنبه با سریال Arrow ادامه می یابد و در روز سه شنبه هم بواسطه سریال Supergirl به پایان می رسد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.