تصاویری جدید و تماشایی از رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Elseworlds

شروع کار با مجموعه تلویزیونی Arrow (کمان) بود، اما زمانی که شخصیت بری آلن معرفی شد و سریال The Flash (فلش) روی آنتن رفت، ما رسما شاهد استارت Arrowverse (دنیای تلویزیونی پیکان) بودیم، سپس ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭهای محدودی که بین دو سریال Arrow و The Flash اتفاق افتادند را تماشا کردیم و به لطف استقبالی که از این رویدادها صورت گرفت، در نهایت رویدادهای ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ سالانه روی کار آمدند!

حال رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال “Elseworlds” نام دارد و کمتر از دو هفته تا وقوع آن باقی مانده است، به همین دلیل این روزها شبکه تلویزیونی The CW سعی دارد با انتشار تیزر، پوستر و تصاویر مختلف این رویداد سه ساعته جذاب را تبلیغ کنـد. حالا نوبت به چند تصویر جدید رسیده که بواسطه آنها می توانیم نگاهی دقیق تر به شخصیت زن خفاشی با نقش آفرینی روبی رز (John Wick 2 – The Meg) داشته باشیم.

همچنین بخوانید| و حالا اولین نگاه به شخصیت مرموز کاترین مک‌نامارا در سریال Arrow؛ بافی قاتل قهرمان ها!

تصاویر جدید زن خفاشی را در کنار الیور کویین و بری آلن نشان می دهند که در پی یک سری اتفاقات هنوز نامعلوم هویتشان با همدیگر جابجا شده است، به همین خاطر برای نخستین بار لباس های یکدیگر را بر تن کرده اند!! — یک نگاه بیاندازید:

Elseworlds

Elseworlds

Elseworlds

Elseworlds

در تصاویر جدید همچنین می توانیم برای نخستین بـار نورا فرایز با نقش آفرینی کاساندرا جین را مشاهده کنیم؛ نورا همسر آقای فریز یکی از بزرگ ترین دشمنان بتمن است. در تصویر نورا را با اسلحه سرمازای مشهور همسرش می بینیم؛ بد نیست بدانید که خانم کاساندرا جین در دنیای واقعی همسر استیون آمل بازیگر نقش الیور کویین است، از کارهـای مشهور او می توانیم به Mad Men و One Tree Hill یا NCIS: Los Angeles و CSI: NY اشاره کنیم.

همچنین بخوانید| یک تریلر جدید از رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse

رویداد Elseworlds از تاریخ ۹ دسامبر (مصادف با ۱۸ آذر) با سریال The Flash آغاز خواهد شد، سپس با Arrow ادامه می یـابد و یازدهم دسامبر هم با سریال Supergirl به پایان می رسد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.