میلی بابی براون به فیلم The Eternals مارول پیوسته است؛ ظاهرا

ستاره مشهور سریال Stranger Things (چیزهای عجیب) ظاهرا به جمع بازیگران فیلم سینمایی The Eternals (ابدی ها) محصول مارول استودیوز پیوسته است. حالا که Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) روی پرده رفته، فاز سوم دنیای سینمایی مارول (MCU) رسما به پایان رسیده است. طرفداران این روزها مشغول تماشا یا صحبت در مورد فیلم انفرادی جدید پیتر پارکر هستند، اما مارول به سختی مشغول کار بر روی آینده MCU می باشد. مثلا، Black Widow (بیوه سیاه) چند هفته ای است که پا به فاز تولید گذاشته و تولید فیلم The Eternals هم قرار است پاییز امسال آغاز شود.

این فرانچایز که تاکنون اطلاعات چندان دقیقی از آن منتشر نشده، بر پایه یک نژاد ابرقدرت، کیهانی و باستانی به نام ابدی ها می چرخد که توسط جک کربی خلق شده و خانم کلوئه ژو قرار است آن را جلوی دوربین ببرد. از زمانی که او به پروژه پیوسته، مارول مشغول جستجو برای یافتن بازیگران The Eternals بوده است. تا این لحظه، آنجلینا جولی و ریچارد مدن (بازی تاج و تخت) بعنوان بازیگران به این پروژه پیوسته اند، و حالا به نظر می رسد که اِلِون هم قرار است جزو ستاره های درخشان این فیلم باشد.

همچنین بخوانید | فیلم The Eternals مارول در سپتامبر ۲۰۱۹ جلوی دوربین می رود؛ ظاهرا

ما شنیده ایم که میلی بابی براون بعنوان یکی از بازیگران فیلم به شدت مورد انتظار The Eternals انتخاب شده است، و انتظار داریم که مارول خبر پیوستن او را طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال بطور رسمی فاش کند. اگر این خبر را واقعی تصور کنیم، خانم بابی براون اکنون به جولی، مدن و کمیل نانجیانی پیوسته است. ولی ما هنوز نمی توانیم به این شنیده ها اعتماد کنیم چون توسط خود مارول یا عوامل نزدیک به پروژه تایید نشده؛ پس فعلا حکم شایعه را دارند.

میلی بابی براون The Eternals

ما مدتهاست که انتظار داریم شاهد پیوستن میلی بابی براون به دنیای سینمایی مارول باشیم، و انتظار داریم نقشی به او پیشنهاد شود که امکان حضور در فیلم های زیادی را داشته باشد، چون هنوز سن کمی دارد و از طرفی خیلی مشهور است، او راحت می تواند دو دهه از عمر خودش را درون همین فرانچایز بگذراند. براون طی فاز تولید Avengers: Infinity War سری به پشت صحنه زده بود و ملاقاتی داشته با برادران روسو، بعد از این دید و بازدید پیوستن رسمی او به MCU تبدیل به یک اتفاق کاملا قابل انتظار شد.

همچنین بخوانید | مارول قصد دارد “مدافعان” را با فیلم های دنیای سینمایی خودش بازگرداند!

میلی بابی براون این روزها در اوج خودش قرار گرفته است؛ فصل سوم Stranger Things مورد تحسین منتقدین قرار گرفته و نظر طرفداران را به سمت خودش جلب کرده، از طرفی او اکنون فیلم سینمایی Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: سلطان هیولاها) را روی پرده دارد، پس واقعا در مرکز توجه قرار گرفته است. براون قرار است تابستان امسال جلوی دوربین Enola Holmes برود که در آن با هنری کویل (بازیگر نقش شرلوک هولمز) همبازی می شود. بعد از آن احتمالا درگیر پروژه The Eternals خواهد بود، خیلی زود هم Godzilla vs Kong (کونگ در مقایل گودزیلا) پا به گیشه می گذارد!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline