خلاصه داستان فیلم مارولی Eternals (ابدی‌ها) منتشر شد؛

سال جدید میلادی از راه رسیده که برای عاشقان سینما یک خبر خیلی خوب محسوب می شود، چرا که طی این سال قرار است شاهد ورود فیلم هایی متفاوت و جالب به گیشه باشیم؛ دنیای سینمایی مارول (MCU) نیز برنامه های خوبی برای ۲۰۲۰ دارد، هم در سینما و هم در تلویزیون. مارول طی نیمه نخست این سال فیلم سینمایی Black Widow (بیوه سیاه) را روی پرده می برد و در پایان سال هم Eternals (ابدی‌ها) را به گیشه می رساند، که فیلمی با حضور شخصیت های کاملا جدید است.

فیلم سینمایی Eternals درست مثل Black Widow توسط یک فیلم‌ساز زن کارگردانی شده، خانم کلوئه ژو، که هیجان طرفداران برای تماشای این فیلم را چند برابر کرده. از طرفی، ستاره های مشهوری مثل کیت هرینگتون‌ (معروف بخاطر حضور در Game Of Thrones)، آنجلینا جولی (بدون نیاز به معرفی)، و کمیل نانجیانی (یک کمدین کم‌نظیر) در آن نقش آفرینی می کنند، که حضورشان خوب بودن Eternals را تا حد زیادی تضمین می کند. اما، اگر جزو منتظران این فیلم باشید بدون شک دوست دارید اطلاعات بیشتری از داستان آن بدست آورید.

همچنین بخوانید | ۲۰۲۰ قرار است سال کوچکی برای سینما باشد، بخاطر مارول

خب، پس جای درستی اومدید (!!)؛ در خلاصه داستان تازه منتشر شده از فیلم Eternals آمده که «در فیلم ابدی‌های مارول استودیوز شاهد حضور یک تیم جدید از ابرقهرمان ها خواهیم بود، در فیلم جدید دنیای سینمایی مارول با یک نژاد باستانی آشنا می‌شویم که برای مدت زمانی طولانی بطور مخفیانه در زمین زندگی کرده اند. امـا به دنبال حوادث Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی)، یک اتفاق ناراحت کننده و غیرمنتظره، آن‌ها را به اجبار از تاریکی خارج می کند تا برای مقابله با قدیمی‌ترین دشمن بشریت، دویانت ها (The Deviants)، با هم متحد شوند…»

eternals 2020

این خلاصه داستان محوریت کلی فیلم را فاش می کند و وارد جزئیات نشده (طبق انتظار)، ولی تایید می کند که ابدی‌ها قرار است به جنگ بزرگ ترین دشمنان خود دویانت‌ها بروند، که بدون شک جالب و هیجان انگیز خواهد بود. از ستاره‌ های Eternals می توانیم به ریچارد مدن در نقش ایکاریس قدرتمند، جما چان در نقش سرسی که عاشق انسان هاست، کمیل نانجیانی در نقش کینگو که قدرت هایی کیهانی دارد، لورن ریدلاف در نقش ماکاری معروف بخاطر سرعتش، برایان تایری هنری در نقش فاستوس که یک مخترع باهوش است، سلما هایک در نقش آجاک‌ رهبر خردمند گروه اترنالز لیا مک‌هیو در نقش اسپرایت، دان لی در نقش گیلگمش قدرتمند، بری کیوگن در نقش دروگ، آنجلینا جولی در نقش جنگجویی نترس به نام تینا و کیت هرینگتون در نقش دین ویتمن ملقب به شوالیه سیاه اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | سال ۲۰۲۰ و رقابت بزرگ‌ مارول و دی‌سی (در سینما و تلویزیون)

در انتها باید اضافه کنیم که فیلم سینمایی Eternals در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۶ آبان ۹۹) پا به گیشه می گذارد و به احتمال قوی تبدیل به یک موفقیت دیگر برای مارول می شود؛ منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.