سریال درام Euphoria صاحب یک پوستر رسمی شد؛ محصول HBO

مجموعه تلویزیونی Euphoria (سرخوشی) که بزودی روی آنتن شبکه HBO می رود صاحب یک پوستر رسمی شد؛ این سریال هم مانند بسیاری از دیگر نمایش های پرطرفدار این روزهای تلویزیون بر محور تعدادی نوجوان می چرخد که با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم می کنند، که با وجود داستان نچندان قوی بازیگران خوبی دارد، از جمله زندیا. سرویس استریم نتفلیکس نیز این اواخر تعدادی سریال مشابه منتشر کرده که نوجوان ها شخصیت های اصلی آنها هستند، مثل S. Education و The Society که هر دو هم با استقبال خوبی روبرو شده اند.

شبکه HBO نیز بزودی پخش فصل هشتم سریال پرطرفدار Game Of Thrones (بازی تاج و تخت) را به پایان می رساند، بنابراین در حال آماده شدن برای روی آنتن بردن تعدادی سریال جدید است، که Euphoria یکی از آنهاست. در این سریال شاهد حضور چندین چهره جوان و در حال پیشرفت هالیووی هستیم، از جمله زندیا کلمن؛ بازیگر، خواننده و رقصنده ۲۳ آمریکایی که بزودی وی را در فیلم مارولی Spider-man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) می بینیم. البته باید اشاره کنیم که زندیا تنها چهره شناخته شده Euphoria نیست، اما بطور قطع معروف ترین آنهاست.

همچنین بخوانید | تیزر رسمی سریال Watchmen محصول HBO: تاریخ شروع پخش اعلام شد

شبکه HBO چند روز قبل با انتشار یک تریلر رسمی جالب و تماشایی از سریال Euphoria تاریخ شروع پخش آن را اعلام کرد، و به طرفداران اجـازه داد تا نیم نگاهی به شخصیت ها و حوادث این سریال درام داشته باشند. عمده تمرکز این تریلر بر روی شخصیت “رو” با بازی زندیا قرار داشت، پوستر تازه منتشر شده هم بر روی همین شخصیت تمرکز کرده است. یک نگاه بیاندازید:

Euphoria

سریال Euphoria نگاهی دارد به زندگی گروهی از دانش آموزهای نوجوان یک دبیرستان که با مشکلاتی مثل مواد مخدر، روابط جنسی و خشونت دست و پنجه نرم می کنند. از بازیگران این سریال که در کالیفورنیا جلوی دوربین رفته می توانیم به آستین آبرامز (شهرهای کاغذی) در نقش ایثان، آلِکسا دمی در نقش مَدی، جیکوب الوردی (غرفه بوسه) در نقش نیت، آلجی اسمیت در نقش مک‌کی، سیدنی سوئینی (قصه ندیمه) در نقش کیسی و زندیا در نقش رو اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه (و جالب) از ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف های Game of Thrones

پخش این سریال به شدت مورد انتظار از تاریخ ۱۶ ژوئن (مصادف با یکشنبه ۲۶ خرداد) آغاز می شود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline