یک تریلر جدید از رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse

با توجه به اینکه کمتر از دو هفته تا روی آنتن رفتن رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse تحت عنوان رسمی Elseworlds باقی مانده، شبکه تلویزیونی The CW اقدام به انتشار یک تیزر جدید از این رویداد سه ساعته هیجان انگیز کرده است؛ بواسطه این تیزر جدید می توانیم نیم نگاهی به وقایع رویداد حماسی امسال DCTV داشته باشیم.

در این کلیپ الیور کویین (با بازی استیون آمل) را می بینیم که با هویت بری آلن معروف به فلش بیدار می شود، آیریس وست-آلن نیز بدون اطلاع از تغییر واقعیت در کنار او دیده می شود. در طرف دیگر هم بری را می بینیم که هویتش با گرین ارو عوض شده؛ این دو نفر به همراه سوپرگرل با خطری بزرگ روبرو می شوند کـه تمام هستی را به مخاطره انداخته است.

تیزر جدیدی از رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Elseworlds:

video

همچنین بخوانید| مرد پولادین در تمام اپیزودهای ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse حضور دارد

در ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse ما شاهد حضور شخصیت های زیادی خواهیم بود، که جالب ترین آنها سوپرمن و لوییس لین هستند اما احتمالا فلش دهه نودی با نقش آفرینی همیشه درخشان ﺟﺎﻥ ﻭﯾﺴﻠﯽ ﺷﯿﭗ غیرمنتظره ترین آنها باشد؛ واقعا هم کسی انتظار نداشت که آقای شیپ برای این رویداد سه ساعته دوباره لبـاس قرمز رنگ فلش را بر تن کند، اما این اتفاق افتاد — که واقعا جای خوشحالی دارد، و خیلی هیجان انگیز به نظر می رسد.

در تیزر جدید علاوه بر قهرمان های نام آشنای Arrowverse، می توانیم دختر خفاشی قهرمان تازه وارد را هم مشاهده کنیم؛ در کنار قهرمان ها، همچنین مانیتور (Monitor) شرور اصلی این رویداد را می بینیم که بزودی قرار است بخوبی با وی آشنا شویم؛ مانیتور یکی از شخصیتهایی است که توسط مارو وولفمن و جرج پرز خلق شده، این شرور برای نخستین بار در شمارهٔ ۲۱ از دومین نسخه مجموعه تایتان‌های نوجوان جدید (ژوئیه ۱۹۸۲) حضور پیدا کرد — از دیگر بخش های جالب تیزر نیز نمایش سوپرمن سیاه پوش (با نقش آفرینی Tyler Hoechlin) می باشد.

رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال Arrowverse ظاهرا قرار است چیزی فراتر از رویدادهای قبلی باشد؛ حداقل تا این لحظه ما چنین برداشتی داشته ایم، با توجه تیزر، تصاویر و اطلاعات منتشر شده. رویداد Elseworlds از تاریخ ۹ دسامبر (مصادف با ۱۸ آذر) با سریال The Flash آغاز خواهد شد، سپس با Arrow ادامه می یـابد و یازدهم دسامبر هم با سریال Supergirl به پایان می رسد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.