فیلم Fast & Furious 9: پوستر اختصاصی «هان»

موتور تبلیغات برای Fast & Furious 9 (سریع و خشمگین) حسابی داغ شده است، در کمتر از ده روز پوسترهای رسمی، تیزر و همچنین یک تریلر مهیج و تماشایی از این فیلم منتشر شد و به دست طرفداران رسید؛ تمام این تریلر و پوسترها بر روی یک نکته مهم تاکید داشتند، آن این بود که F9 (عنوان رسمی نهمین فیلم از سری اصلی سریع و خشمگین) یک عنوان مهیج، بزرگ و به شدت تماشایی است. البته پوسترها فقط مقدمه بودند و این اولین تریلر رسمی بود که تاثیر واقعی را بر روی طرفداران گذاشت، تریلری که اطلاعات خیلی زیادی را در مورد این فیلم به شدت مورد انتظار فاش کرد، از جمله بازگشت هان سئول-اوه (با بازی سانگ کانگ).

ما بواسطه این تریلر موفق شدیم نیم نگاهی به ماجراجویی بعدی دومنیک تورتو (وین دیزل) و خانواده‌اش بیاندازیم، که قرار است به اندازه قبلی ها، و حتی بیشتر از آنها، هیجان انگیز و بزرگ باشد. Fast & Furious 9 تعداد قابل توجه‌ای از چهره‌های اصلی فرانچایز را بازگردانده، حتی شخصیت هایی که به فکر بازگشت آنها هم نبوده‌ایم؛ از جمله هان سئول-اوه که در صحنه پس از تیتراژ Fast & Furious 6 [و همزمان در پایان فیلم The Fast and the Furious: Tokyo Drift] توسط دکارد شاو (جیسون استاتهام) کشته شد، و مرگش شروع بکار کمپین #JusticeForHan (عدالت برای هان) را به دنبال داشت.

همچنین بخوانید | اولین تریلر رسمی Fast & Furious 9 منتشر شد؛

و حالا بعد از انتشار نخستین تریلر رسمی، یونیورسال یک پوستر جدید و جالب از فیلم F9 منتشر کرده که به شخصیت «هان» تعلق دارد، انتشار چنین پوستری و تاکید ویژه بر روی بازگشت هان تایید می کند که این استودیو قصد دارد از اجرا شدن عدالت در حق این شخصیت و بازگرداندن وی، برای جلب توجه طرفداران به سمت Fast & Furious‌ ۹ استفاده کند، که حقه خوبی محسوب می‌شود.

هان Fast & Furious 9

البته بازگرداندن شخصیت «هان» تایید می کند که یونیورسال صدای طرفداران و‌ کمپین #JusticeForHan را شنیده، که خبر خوبی محسوب می شود و نشان دهد که نظر مردم نقش چشمگیری در شکل‌دهی به فرانچایز Fast دارد. اگر به یاد داشته باشید در پایان فیلم Fast & Furious 6 بود که هان به دست یک شرور به نام دکارد شاو کشته شد، که هدف معرفی شاو بعنوان شخصیت شرور فیلم بعدی بود، اما این شرور در نهایت نیز بدون اینکه مجازات شود به خانواده تورتو پیوست و حتی با آنها متحد شد، و همکاری کرد. این گذشت بزرگ به نفع خود فرانچایز بود و شرایط را برای تولید اسپین‌آف Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (سریع و خشمگین تقدیم می‌کند: هابز و شاو) فراهم نمود اما طرفداران از این اتفاق ناراضی بودند.

همچنین بخوانید | فیلم Fast & Furious 9 صاحب یک پوستر رنگارنگ شد؛ خانواده «فست» دوباره کنار هم!

فیلم F9 توسط جاستین لین کارگردانی شده و وین دیزل نیز باری دیگر در نقش اصلی داستان، دومنیک تورتو ظاهر شده است؛ در F9 علاوه بر دیزل و میشل رودریگز بازیگر نقش لتی، شاهد بازگشت ترسی گیبسون در نقش رامون پیرس، لوداکریس در نقش تج پارکر، ناتالی امانوئل در نقش رمزی، جوردانا بروستر در نقش میا تورتو، شارلیز ترون در نقش سایفر، و هلن میرن هستیم. جان سینا در نقش جیکوب برادر دومنیک، مایکل روکر در نقش بادی، فین کول و کاردی بی هم تازه‌واردهای فرانچایز هستند. در انتها باید اشاره کنیم که Fast & Furious 9 در تاریخ ۲۲ مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲ خرداد ۹۹) راهی گیشه خواهد شد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline