در سریال Falcon & Winter Soldier ظاهرا یک کاپیتان آمریکا سیاه‌پوست دیگر هم‌ حضور دارد؛

اطلاعاتی تازه از داستان سریال The Falcon and The Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) فاش شده که تایید می‌کند قرار است در آن شاهد حضور اشعیا بردلی (Isaiah Bradley) باشیم، که در کتاب‌های مصور مارول یک‌ کاپیتان آمریکای سیاه‌پوست است؛ بعد از وقایع فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) دوران استیو راجرز بعنوان کاپیتان آمریکا به پایان رسید. او به گذشته سفر کرد و تصمیم گرفت در کنار پگی کارتر زندگی کنـد، در پایان هم سپر خودش را به سم ویلسون ملقب به شاهین (با بازی آنتونی مکی) داد تا راهش را ادامه دهد.

لحظه‌ای که استیو سپر خودش را به سم داد تصور کردیم که به سرعت تبدیل می‌شود به کاپیتان آمریکای جدید دنیای سینمایی مارول، ولی سریال The Falcon and The Winter Soldier به ما نشان می‌دهد که چنین اتفاقی رخ نداده. در اولین تیزری که از این سریال منتشر شده دیدیـم که سم مشغول تمرین کردن با سپر کاپیتان آمریکا است، ولی او تنها کسی نیست که از این سپر استفاده می‌کند. جان واکر ملقب به مامور آمریکا (با بازی Wyatt Russell) هم این سپر را دارد، او‌ در واقع کسی است که توسط دولت بعنوان جانشین استیو راجرز انتخاب شده. اما ظاهرا سم و جان تنها کاپیتان آمریکاهای این سریال نیستند، بلکه ما قرار است در The Falcon and The Winter Soldier شاهد حضور یک کاپیتان آمریکای سیاه‌پوست هم باشیم.

همچنین بخوانید | فیلم‌برداری سریال Falcon & Winter Soldier در آتلانتا به پایان رسید

بر پایه اطلاعات تازه‌ای که از The Falcon and The Winter Soldier منتشر شده، ما قرار است در این سریال شاهد حضور یک نسخه دیگر از کاپیتان آمریکا هم باشیم؛ طبق ادعای منابع ما، Isaiah Bradley اولین کاپیتان آمریکای سیاه‌پوست کمیک‌های مارول نیز در اولین سریال مارولی سرویس استریم دیزنی پلاس حضور دارد. ظاهرا سم در ابتدا خودش قبول نمی‌کند که جانشین استیو راجرز شود، اما بعد از اینکه از وجود بردلی و تاریخچه مخفی برنامه ساخت ابرسرباز در ایالات متحده مطلع می‌شود، تغییر نظر می‌دهد.

Falcon & Winter Soldier

در کتاب‌های مصور مارول، بردلی یکی از سیصد سربازی بود که توسط دولت آمریکا استخدام می‌شود تا بخشی از برنامه‌ آنها برای خلق ابرسرباز بعد از مرگ ظاهری کاپیتان آمریکا باشد. او یکی از محدود افرادی بود که از این برنامه آزمایشی زنده بیرون آمد، و در آخرین ماموریت خودش لباس کاپیتان آمریکا را بر تن کرد. البته بردلی بخاطر انجام این کارش محکوم به زندان شد و سالها را در اسارت زندگی کرد، طی این مدت ذهن و بدنش پوسیده شد که یکی از آثار استفاده از سرم ابرسرباز شدن بود. بردلی در نهایت از زندان آزاد می‌شود، او پدربزرگ الی بردلی است، قهرمانی ملقب به وطن‌پرست که در پیدایش انتقام‌جویان جوان دستی دارد‌.

همچنین بخوانید | سریال WandaVision: تاریخ انتشار، خلاصه داستان و لیست بازیگران

اما در MCU فعلا وضعیت متفاوت است و هنوز معلوم نیست که بعد از بازنشستگی استیو راجرز دولت چه برنامه‌ای برای خلق ابرسربازهای جدید دارد، اما The Falcon and The Winter Soldier ظاهرا قرار است کاوشی در این قضیه داشته باشد. وقتی سم از وجود بردلی و فعالیت او بعنوان کاپیتان آمریکا مطلع شود، بدون شک قضیه را پیگیری می‌کند و این می‌تواند او را مجاب کند تا خواسته استیو را دیگر نادیده نگیرد. بطور قطع سم به میراث استیو راجرز اهمیتی فراوانی می‌دهد و برای زنده نگه داشتن آن هر کاری انجام می‌دهد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline