خالق John Wick به تیم نگارش سریال Falcon & Winter Soldier پیوست؛

دریک کولستاد خالق John Wick (جان ویک) به تیم نگارش سریال کوتاه The Falcon and Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) محصول سرویس استریم Disney Plus پیوسته است؛ ما در حال حاضر اطلاعات چندان دقیقی از این سریال به شدت مورد انتظار نداریم، ولی کاملا واضح است که بر محور سم ویلسون (با بازی Anthony Mackie) می چرخد، که آخرین بار او را در صحنات پایانی فیلم Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) ملاقات کردیم. ولی اینکه چه چیزی او را در کنار سرباز زمستان (Sebastian Stan) قرار می دهد فعلا نامشخص است، اما شایعه ها ادعا دارند که زمو شخصیت شرور فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) قرار است در این سریال حضور داشته باشد.

سریال (۶ یا ۸ قسمتی) لایو-اکشن Falcon and Winter Soldier قرار است از طریق سرویس استریم Disney+ به دست طرفداران برسد، خود سرویس در پاییز سال جاری شروع بکار خواهد کرد. باید اشاره کنیم این تنها یکی از چندین سریال مارولی در حال توسعه توسط دیزنی است، مثلا Wandavision که بر محور جادوگر سرخ و ویژن می چرخد یکی از این سریال هاست. وقایع تمام این سریال ها در دنیای سینمایی مارول اتفاق می افتد، اما بطور دقیق نمی دانیم قرار است چه ارتباطی با عناوین سینمایی فاز چهارم این فرانچایز داشته باشند. مشاهده این شخصیتها در سینما فوق العاده و جالب است، اما چون فیلم ها با مدت زمان محدودی تولید می شوند (۲ تا نهایت ۳ ساعت)، فرصت کافی برای تمرکز بر روی تمام شخصیت ها وجود ندارد. اما با شروع بکار سرویس استریم Disney+ فرصتی پیش آمده تا مارول برای شخصیت های مشهور خودش سریال های انفرادی بسازد و کاوشی عمیق تر در گذشته و حال آنها داشته باشد؛ و البته داستان های بیشتری را روایت کند.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به سریال Loki (لوکی) محصول سرویس استریم Disney Plus

حالا طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی TheWrap، آقای دریک کولستاد که او را بیشتر بخاطر نگارش فیلم های جان ویک می شناسیم، به تیم نگارش سریال Falcon and Winter Soldier پیوسته است؛ ملکلم اسپلمن (Empire) دیگر نویسنده این سریال می باشد که مدتی قبل به پروژه پیوست. در حال حاضر معلوم نیست که مارول قصد جذب چه تعداد نویسنده را دارد، ولی تا این لحظه افرادی کاربلد به پروژه سریالی شاهین و سرباز زمستان پیوسته اند، و امیدواریم این روند جذب حرفه ای ها ادامه پیدا کند.

سریال Falcon & Winter Soldier

جذب کردن دریک کولستاد واقعا یک حرکت هوشمندانه از سوی دیزنی بوده است، نویسنده ای که بخاطر خلق شخصیت جان ویک (Keanu Reeves) به شهرتی فراوان دست یافت و مورد تحسین مردم قرار گرفت. او تاکنون در نگارش هر سه قسمت فیلم های John Wick دخالت داشته، و ثابت کرده که یک نویسنده عالی برای نگارش داستان های اکشن است. شاید پیوستن او به پروژه Falcon and Winter Soldier کمک کند تا این سریال از نظر اکشن و کیفیت یک درجه بالاتر از دیگر سریال های ابرقهرمانی مارول باشد، بطوری که تصور کنیم در حال تماشای یک فیلم سینمایی هستیم.

همچنین بخوانید | سریال WandaVision پاییز امسال جلوی دوربین می رود؛ شش ساعت طول خواهد داشت

اواخر اردیبهشت ماه قبل بود که تایید شد کاری اسکاگلند (Vikings و The Walking Dead ) برای کارگردانی تمام اپیزودهای سریال Falcon and Winter Soldier قرارداد بسته است، که شامل شش اپیزود می شود (یعنی یک سریال شش ساعته است). این سریال به طریقی درباره مسئولیتی است که استیو راجرز بر روی دوش سم ویلسون (شاهین) قرار داده، و به احتمال زیاد در ماه آگوست ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد. در کنار این اطلاعات، همچنین گفته شد که امیلی ونکمپ و دانیل برول در حال مذاکره برای بازی در نقش های شارون کارتر و بارون زمو هستند. اما بجز کارگردان، هیچکدام از اطلاعات ذکر شده هنوز رسمی نیستند و ممکن است خیلی زود خلاف این ادعاها ثابت شود.

در نهایت باید بگوییم همین که سریال Falcon and Winter Soldier بطور رسمی در حال توسعه است خودش خبری عالی و فوق العاده محسوب می شود، چون طرفداران MCU اکنون سالهاست که منتظر ترکیب شدن بخش سینمایی و تلویزیونی مارول هستند، پس تولید این چنین سریال هایی می تواند آنها را به آرزویشان برساند.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.