سریال Falcon & Winter Soldier صاحب کارگردان شد؛ احتمال حضور شارون کارتر وجود دارد

سریال Falcon and Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) محصول مارول استودیوز که قرار است توسط سرویس استریم Disney Plus (دیزنی پلاس) منتشر شود، صاحب کارگردان شد؛ این سریال ممکن است دو شخصیت شارون کارتر و بارون زمو را به دنیای سینمایی مارول بازگرداند. مارول طی یازده سال گذشته مشغول تولید عناوین سینمایی در بستر MCU بوده که به همین واسطه هم موفقیت های بزرگی را کسب کرده اند، اما بزودی قرار است تمرکز خودشان را بر روی تلویزیون هم قرار دهند. دنیای سینمایی مارول آینده درخشانی در سرویس های استریم دارد، چون بزودی شاهد انتشار چندین سریال مارولی توسط Hulu و Disney Plus خواهیم بود.

یکی از این سریال ها Falcon & Winter Soldier است که در آن شاهد حضور سباستین استن و آنتونی مکی خواهیم بود که باری دیگر در نقش شاهین و سرباز زمستان ظاهر می شوند. ملکلم اسپلمن (Our Family Wedding) بعنوان نویسنده این سریال انتخاب شده و وقایع آن بعد از حوادث Avengers: Endgame اتفاق می افتد. حال، نام کارگردان سریال در کنار مقداری اطلاعات از شخصیت های حاضر در آن فاش شده است.

همچنین بخوانید | سریال Ghost Rider ساخته می شود و گابریل لونا بازیگر اصلی آن است؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، کاری اسکاگلند برای کارگردانی تمام اپیزودهای سریال Falcon and Winter Soldier قرارداد بسته است، که شامل شش اپیزود می شود (یعنی یک سریال شش ساعته است). در این قسمت مجبوریم اسپویلر کنیم؛ این سریال به طریقی درباره مسئولیتی است که استیو راجرز بر روی دوش سم ویلسون (شاهین) قرار داده، و به احتمال زیاد در ماه آگوست ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد. در کنار این اطلاعات، همچنین گفته شد که امیلی ونکمپ و دانیل برول در حال مذاکره برای بازی در نقش های شارون کارتر و بارون زمو هستند.

شارون کارتر

خانم اسکاگلند یکی از کهنه سربازان جبهه تلویزیون است که طی چند سال اخیر بعنوان کارگردان در پروژه های بسیار بزرگی حضور داشته است. او اپیزودهایی از سریال های Vikings (وایکینگ ها)، Penny Dreadful (داستان عامه‌پسند)، Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک)، House of Cards (خانه پوشالی)، The Americans (آمریکایی ها) و The Walking Dead (مردگان متحرک) را کارگردانی کرده که همه از مشهورترین سریال های جهان هستند. گسترده ترین کار او در The Handmaid’s Tale (قصه ندیمه) بوده، سریالی که پنج اپیزود از آن را جلوی دوربین برد. ارتباط اسکاگلند با مارول بعد از اینکه یکی از اپیزودهای The Punisher (مجازاتگر) را کارگردانی کرد آغاز شد. حال، سریال Falcon and Winter Soldier به دستان او سپرده شده و با توجه به کارهای قبلی وی می توانیم بگوییم که بهترین انتخاب بوده است.

همچنین بخوانید | سریال WandaVision پاییز امسال جلوی دوربین می رود؛ شش ساعت طول خواهد داشت

اگر سریال Falcon and Winter Soldier در سال ۲۰۲۰ منتشر شود، و اگر امیلی ونکمپ و دانیل برول واقعا به این سریال بپیوندند، پس شارون کارتر و بارون زمو بعد از چهار سال غیبت به MCU بازمیگردند. ما هر دو را آخرین بار در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) محصول ۲۰۱۶ ملاقات کردیم. شارون بطور کامل با شاهین و سرباز زمستان آشنا است، و تا جایی که می دانیم هنوز با JCTC – سازمانی که از زمو بعنوان زندانی مراقبت می کند – مرتبط می باشد. طبق این اطلاعات، به احتمال زیاد در سریال Falcon & Winter Soldier می بینیم که زمو از زندان فرار می کند و شارون هم برای یافتن او از سم و باکی کمک می گیرد.

فاز تولید سریال Falcon and Winter Soldier قرار است پاییز امسال آغاز شود، و به احتمال قوی در ماه آگوست ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد. از آنجایی مارول قصد دارد در سال ۲۰۲۰ تنها دو فیلم اکران کند، به نظر می رسد که انتشار سریال شاهین و سرباز زمستان یکی از علت های همین کاهش تعداد فیلم ها بوده باشد؛ البته ظاهرا.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline