فیلم‌برداری سریال Falcon & Winter Soldier در آتلانتا به پایان رسید

مارول طی سال جاری میلادی دو فیلم سینمایی و دو سریال لایو-اکشن منتشر می‌کند، The Falcon and the Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) نیز اولیـن سریال مارولی سرویس استریم دیزنی پلاس (Disney Plus) در سال ۲۰۲۰ است که ادامه ماجراجویی‌های شاهین (سم ویلسون) و سرباز زمستان (باکی بارنز) بعد از وقایع فیلم Avengers: Endgame (انتقام‌جویان: پایان بازی) را روایت می‌کند. Falcon & Winter Soldier یکی از مورد انتظارترین عناوین در دست تولید دیزنی پلاس است که منتظران زیادی در سراسر جهان دارد.

در این سریال لایو-اکشن، می‌بینیم که سم ویلسون (با بازی آنتونی مکی) سعی می‌کند تا به خواسته استیو راجرز (با بازی کریس ایوانز)، یعنی ادامه دادن راه او و تبدیل شدن به کاپیتان آمریکای بعدی، عمل کند، در شرایطی که دولت یک نفر دیگر را بعنوان جانشین کاپیتان آمریکا برمی‌گزیند. در طرف دیگر باکی (با بازی سباستین استن) نیز با بارون زمو (با نقش آفرینی دانیل برول) روبرو می‌شود که ظاهرا از زندان فرار کرده. امیلی ونکمپ برای بازی در نقش شارون کارتر برگشته و وایت راسل نیز شخصیت جان واکر ملقب به یواِس ایجنت (U.S. Agent) را به تصویر کشیده که جانشین کاپیتان آمریکاست.

همچنین بخوانید | سریال Loki: تاریخ انتشار، خلاصه داستان و لیست بازیگران

فاز تولید سریال Falcon & Winter Soldier اگر به یاد داشته باشید اواخر مهر ماه آغاز شد و‌ بخش عمده آن مانند دیگر عناوین مارولی در شهر آتلانتا جلوی دوربین رفت. عوامل و ستاره‌های این سریال چند ماه اخیر را درگیر فاز تولید آن بوده‌اند، ولی حالا atlanta_filming در اینستاگرام با انتشار یک پست تایید کرده که فیلم‌برداری Falcon & Winter Soldier در شهر آتلانتا به پایان رسیده است. با این حساب می‌توانیم اینطور تصور کنیم که فاز تولید این سریال بزودی بطور کل به آخر خط می‌رسد و سپس تیم پس‌تولید (از جمله‌ تیم جلوه‌های ویژه) کار خودشان را آغاز خواهند کرد.

The Falcon and The Winter

پس، تیم تولید Falcon & Winter Soldier بزودی فیلم‌برداری در دیگر لوکیشن‌ها (مکان‌ها) را آغاز می‌کنند، ولی بخش زیادی از صحنات سریال در شهر آتلانتا جلوی دوربین رفته و چیز زیادی باقی نمانده. در این میان، بد نیست اشاره کنیم که در خلاصه داستان رسمی The Falcon and The Winter Soldier آمده: «به دنبال حوادث Avengers: Endgame، سم ویلسون ملقب به شاهین و باکی بارنز ملقب به سرباز زمستان برای یک ماجراجویی جهانی با هم متحد می شوند، که طی آن توانایی‌ها و بـردباری آنها مورد آزمایش قرار می‌گیرد‌. این سریال جدید توسط کاری اسکاگلند کارگردانی شده؛ و ملکلم اسپلمن هم سرپرست نویسندگان آن است. سریال جدید مارول تابستان پیش رو توسط سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر می‌شود.»

همچنین بخوانید | سریال WandaVision: تاریخ انتشار، خلاصه داستان و لیست بازیگران

سریال Falcon & Winter Soldier در ماه آگوست (تابستان ۹۹) توسط دیزنی پلاس منتشر خواهد شد، در ماه دسامبر (زمستان) هم موفق به تماشای سریال Wandavision (وانداویژن) خواهیم شد؛ منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline