ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال Falcon & Winter Soldier در ماه اکتبر آغاز می شود

سباستین استن تایید کرد که ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال Falcon & Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) قرار است در ماه اکتبر سال جاری آغاز شود. بعد از یازده سال تمرکز دنیای سینمایی مارول (MCU) بر روی شش عضو اصلی ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ، حالا زمانش رسیده تا دیگر قهرمان ها هم فرصتی برای درخشش داشته باشند. این اتفاق قرار است در فیلم های جدید رخ دهد، اما Marvel Studios قصد دارد با تولید چندین سریال برای عرضه در سرویس استریم دیزنی، به شخصیت هایی که تاکنون فرصتی برای خودنمایی نداشتند یک فرصت تازه بدهد.

مارول در حال حاضر مشغول کار بر روی تعدادی مینی سریال است که وقایع آنها در دنیای سینمایی مارول اتفاق می افتد؛ Loki با نقش آفرینی تام هیدلستون یکی از این سریالهاست که تولیدش قطعی شده، مورد دیگر هم WandaVision نام دارد که در آن شاهد حضور الیزابت اولسن و پل بتانی (به ترتیب در نقش های جادوگر سرخ و ویژن) خواهیم بود. در این میان سریال Falcon & Winter Soldier با بازی آنتونی مکی و استن هم قرار است ساخته شود. وقایع این سریال بعد از حوادث Avengers: Endgame (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: پایان بازی) اتفاق می افتد، بنابراین به لطف تصمیم کاپیتان آمریکا، شاهین اکنون مسئولیت سنگی بر روی دوش خودش دارد!

همچنین بخوانید | کاپیتان آمریکا ممکن است در سریال Loki حضور داشته باشد؟

با وجود اینکه خیلی هیجان زده ایم و دوست داریم هرچه سریع تر این سریال ها را تماشا کنیم، امکان انجام این کار وجود ندارد؛ سباستین استن بازیگر نقش سرباز زمستان بتازگی طی صحبت هایش تایید کرده فاز تولید سریال Falcon & Winter Soldier قرار است در ماه اکتبر آغاز شود. با این حساب سریال این دو ابرقهرمان حدود یک ماه قبل از شروع بکار سرویس استریم Disney Plus جلوی دوربین می رود، بنابراین قرار نیست به این زودی آماده شود و احتمالا باید خیلی بیشتر صبر کنیم. در بهترین حالت تا قبل از سال ۲۰۲۰ موفق به تماشای سریال Falcon & Winter Soldier نخواهیم شد.

سریال Falcon & Winter Soldier

ما هنوز اطلاعات دقیقی از داستان Falcon & Winter Soldier نداریم، اما این اعتقاد وجود دارد که به روایت داستانی در ادامه اتفاق های Avengers: Endgame می پردازد، دورانی که فالکون و سرباز زمستان باید با زندگی بدون استیو راجرز کنار بیایند. از طرفی فالکون باید مسئولیتی که استیو بر روی دوشش گذاشته را حمل و از آن برای کمک به مردم استفاده کند؛ البته ما نمی توانیم حدس درستی در مورد اتفاق ها و داستان سریال Falcon & Winter Soldier بزنیم، اما بدون شک یک ماجراجویی جالب و هیجان انگیز خواهد بود.

همچنین بخوانید | سریال WandaVision پاییز امسال جلوی دوربین می رود؛ شش ساعت طول خواهد داشت

ملکلم اسپلمن (Empire) کسی است که بعنوان نویسنده و شورانر سریال Falcon & Winter Soldier انتخاب شده، تا این لحظه هم به جز استن و مکی هیچ بازیگری به پروژه نپیوسته است، اما با توجه به تاریخ شروع تولید می توانیم انتظار داشته باشیم که بزودی اطلاعات بیشتری از بازیگران، شخصیت ها و همچنین داستان این سریال فاش شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.