آخرین اطلاعاتی که از سریال Falcon & Winter Soldier داریم؛ (تا 24 آبان)

در این گزارش قصد داریم نگاهی داشته باشیم به هر اطلاعاتی که از سریال The Falcon and the Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) داریم، اولین سریال مارولی که قرار است توسط سرویس استریم Disney Plus (دیزنی پلاس) منتشر شود. The Falcon & Winter Soldier قرار است بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU) باشد، که در سال ۲۰۲۱ به دست طرفداران می رسد، فاز چهارم شامل ۶ فیلم سینمایی و هشت سریال لایو-اکشن می شود.

اولین بار در سال اکتبر سال ۲۰۱۸ بود که شنیدیم مارول قصد دارد سریال The Falcon and the Winter Soldier را بسازد، اما تایید رسمی ساخته شدن این سریال تا امسال طول کشید و سرانجام طی همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹ اتفاق افتاد. در این سریال قرار است با نزدیک ترین دوستان و متحدان استیو راجرز، سم ویلسون معروف به شاهین و باکی بارنز معروف به سرباز زمستان همراه شویم. وقایع سریال درست بعد از حوادث Avengers: Endgame اتفاق می افتد، جایی که سم و باکی به دنبال خنثی شدن آثار بشکن تانوس به زندگی بـازگشتند و در جنگ نهایی ضد تانوس به استیو و رفقا کمک کردند. The Falcon and the Winter Soldier یک سریال شش اپیزودی است که تنها یک فصل از آن تولید می شود (البته احتمال تمدید وجود دارد، ولی ظاهرا فعلا جزو برنامه نیست).

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از سریال مارولی Hawkeye داریم؛

در سریال The Falcon and the Winter Soldier، سم و با باکی برای اولین بار با هم متحد می شوند و برای شکست دادن یک شرور تلاش می کنند. اما، در حال حاضر ما چه اطلاعاتی از این سریال به شدت مورد انتظار داریم؟ خب، این از اطلاعات ما:

بازگشت آنتونی مکی و سباستین استن

شاهین و سرباز زمستان

طبق انتظار، و البته خوشبختانه، آنتونی مکی و سباستین استن برای بازی در نقش های شاهین و سرباز زمستان بازمی گردند، تا یک سریال شش ساعته هیجان انگیز را در اختیار طرفداران قرار دهند. طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال بود که مارول بطور رسمی بازگشت این دو ستاره را تایید کرد. مکی در سال ۲۰۱۴ پا به دنیای سینمایی مارول گذاشت، اولین حضور او بعنوان سم ویلسون در فیلم به یادماندنی Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان) بود. بعد از جنگ بر ضد هایدرا در کنار کاپیتان آمریکا، او به حمایت کردن از استیو ادامه داد حتی اگر تصمیمش بر ضد قانون بود. سم در Captain America: Civil War (جنگ داخلی)، Avengers: Infinity War (ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮﯾﺎﻥ: جنگ ابدیت) و همچنین Avengers: Endgame (پایان بازی) حضور داشت.

اما استین نزدیک به ده سال است که در فیلم های MCU حضور دارد، ما اولین بار او را در Captain America: The First Avenger (کاپیتان آمریکا: اولین ﺍﻧﺘﻘﺎﻡﺟﻮ) ملاقات کردیم، بعنوان باکی رفیق قدیمی استیو. البته او در پایان این فیلم با مرگ روبرو شد و سپس وی را در The Winter Soldier دیدیم. استیو بعد از ملاقات با باکی، تمام تلاش خودش را کرد تا به او یادآوری کند چه کسی است و در نهایت هم موفق شد. در نهایت باکی در فیلم Civil War به یک آزادی ذهنی دست پیدا کرد و تبدیل به یک متحد برای کاپیتان و تیم انتقامجویان شد. او در دو فیلم Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame حضور داشت و حالا هم قرار است ماجراجویی مشترکی را با شاهین پشت سر بگذارد.

همچنین بخوانید | گزارش: Blade و Deadpool 3 می توانند اولین فیلم های درجه بزرگسال MCU باشند

نویسنده اصلی سریال THE FALCON AND THE WINTER SOLDIER

The Falcon and the Winter Soldier

ملکلم اسپلمن نویسنده اصلی سریال The Falcon and the Winter Soldier است، او بعنوان شورانر و نویسنده هر شش اپیزود این سریال انتخاب شده. درخشان ترین فعالیت هنری این نویسنده تا به این لحظـه سریال پرطرفدار Empire بوده، و تاکنون هیچ فعالیتی در دنیای سینمایی مارول نداشته است. او علاوه بر نگارش و تهیه کنندگی سریال Empire محصول شبکه Fox، فیلم کمدی Our Family Wedding محصول ۲۰۱۰ با بازی آمریکای فررا (خواهری از سفر آرزوها) و فارست ویتاکر را هم نوشته است.

در کنار اسپلمن، خانم کاری اسکاگلند هر شش اپیزود از سریال The Falcon and the Winter Soldier را کارگردانی خواهد کرد. او پیش از این اپیزودهایی از سریال های Vikings و Penny Dreadful، همچنین Fear the Walking و Dead, House of Cards بعلاوه The Americans و The Walking Dead را کارگردانی کرده است. در ماه مِی سال جاری بود که دخالت اسکاگلند در این پروژه تایید شد، او یکی از محدود کارگردان های زن دنیای سینمایی مارول می باشد. باید اشاره کنیم کـه طی فاز چهارم MCU، شاهد پیوستن کیت شورلند (کارگردان Black Widow) و کلوئه ژو (کارگردان Eternals) به جمع فیلمسازان زن مارول خواهیم بود.

بازگشت بارون زمو

بارون زمو

تایید شده که در این سریال شاهد بازگشت بارون زمو (با بازی Daniel Brühl) خواهیم بود. پیش از این شایعه ها خبر از بازگشت او داده بودند، اما طی کامیک-کان بطور رسمی توسط خود مارول تایید شد. البته زموی این سریال نسبت به زمویی که آخرین بار در جنگ داخلی دیدیم خیلی تفاوت دارد، او قرار است با ماسک کمیک بوکی مشهور خودش بازگردد. تمرکز اصلی این شرور بر روی نابود کردن تیم انتقامجویان و کشتن اعضای این تیم قرار دارد. البته در نسخه سینمایی، او خانواده خودش را طی نبرد سوکوویا از دست می دهد و سپس برای نابود کردن تیم انتقامجویان برنامه ریزی می کند.

همچنین بخوانید | گزارش: Doctor Strange 2 می تواند مهم ترین فیلم دنیای سینمایی مارول باشد!

وقایع فیلم Captain America: Civil War به لطف حس انتقامجویی این شرور اتفاق افتاد، او با موفقیت برنامه های خودش را عملی کرد، کاپیتان آمریکا را در مقابل مرد آهنی قرار داد، کاری کرد تا استیو برای حفاظت از باکی مقابل متحدان خودش قرار بگیرد. وقتی که سریال The Falcon and the Winter Soldier شروع می شود، زمو هنوز در زندان است اما او قرار نیست مدت زمان زیادی را در حبس باقی بماند!!

آخرین اطلاعاتی که از داستان THE FALCON AND THE WINTER SOLDIER داریم

جنگ داخلی

موضوع اصلی سریال The Falcon and the Winter Soldier درباره مبارزه سم و باکی با زمو است، که هنوز نمی دانیم چه برنامه ای برای این قهرمان ها دارد یا اینکه چطور آزاد می شود. وقایع این سریال مثل دیگر سریال مارولی سرویس استریم دیزنی پلاس بعد از حوادث Avengers: Endgame و در سال ۲۰۲۳ اتفاق می افتد. سم و باکی که در Avengers: Infinity War به دنبال بشکن تانوس خاکستر شدند، اکنون باید با ۵ سالی که از دست داده اند کنار بیایند و با مشکلاتی که برایشان به ارمغان آورده دست و پنجه نرم کنند. از طرفی، حالا که استیو سپر خودش را به سم داده، او باید خودش را برای اینکه تبدیل به کاپیتان آمریکای بعدی شود آماده کند؛ که احتمالا همین قضیه منبع اصلی تمام حوادث پیش رو باشد. ما اینطور شنیده ایم که دولت آمریکا راضی نیست سم ویلسون تبدیل به کاپیتان آمریکای بعدی شود، ولی او این مقام از شخص خود استیو دریافت کرده و نمی تواند بیخیال آن شود!

در کنار بارون زمو، ما قرار است شاهد بارگشت شارون کارتر باشیم، خانم امیلی ونکمپ برای بازی در نقش این شخصیت بازگشته است. طبق تایید مارول، وایت راسل در سریال The Falcon & Winter Soldier شخصیت یواِس ایجنت (US Agent) را به تصویر می کشد و او را وارد دنیای سینمایی مارول می کند، یواِس ایجنت با نام واقعی جان واکر در کتاب های مصور مدتی را بعنوان کاپیتان آمریکا فعالیت کرده و شخصیتی خشن دارد، که احتمالا در سریال هم او بعنوان جانشین استیو راجرز معرفی شود، البته انتخابی که توسط دولت انجام شده.

تاریخ رسمی انتشار توسط مارول تایید شده

همچنین بخوانید | تاریخ شروع اکران فیلم Black Widow فاش شد؛ لیست بازیگران

Falcon & Winter Soldier

مارول طی همایش کامیک-کان سن دیگو بطور رسمی تایید کرد که سریال The Falcon and the Winter Soldier قرار است در پاییز سال ۲۰۲۰ به دست طرفداران برسد. هنوز تاریخ دقیق تری فاش نشده، ولی حداقل می دانیم که برای ملاقات دوباره با باکی و سم باید بیشتر از یک سال صبر کنیم. به احتمال قوی این سریال کمی قبل تر از فیلم Eternals (ابدی ها) منتشر خواهد شد؛ یعنی مهر ماه تا اواسط آبان ۹۹. بعد از The Falcon and the Winter Soldier، سریال WandaVision اوایل بهار ۲۰۲۱ منتشر می شود، سپس Loki اواخر بهار ۲۰۲۱ از راه می رسد، سریال انیمیشنی What If…? در تابستان ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد و Hawkeye هم پاییز ۲۰۲۱.

تولید سریال THE FALCON AND THE WINTER SOLDIER هم اکنون آغاز شده

The Falcon and The Winter

همانطور که انتظار می رفت، چند روز قبل فاز تولید سریال The Falcon and the Winter Soldier بطور رسمی آغاز شد، و از آنجا که سال بعد قرار است منتشر شود، مارول یک سال زمان دارد تا این سریال را آماده کند. ما هنوز نمی دانیم که سریال شاهین و سرباز زمستان از نظر داستانی چه ارتباطی با دیگر فیلم های فاز چهارم دارد، ولی بدون شک بعد از پخش فصل نخست The Falcon & Winter Soldier شاهد بازگشت سم و باکی خواهیم بود؛ در دیگر فیلم های MCU و شاید هم در فصل دوم همین سریال. در حال حاضر نمی توانیم هیچ حدسی در مورد آینده بزنیم چون هیچ چیز مشخص نیست.

آخرین بروزرسانی: جمعه ۲۴ آبان

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

6 نظرات
 1. E.N می گوید

  سریال جمع و جوریه، همین که بارون زیمو قراه برگرده خودش اشتیاق آدم برای تماشای این سریالو کلی بالا میبره

  1. آرش اسکندری
   آرش اسکندری می گوید

   👍👍

 2. مصطفی می گوید

  اقا اونجرز دیگه برنمیگردند یعنی؟ کاپیتان امریکا یعنی تموم شد دیگه؟

  1. E.N می گوید

   بله دیگه، کاپیتان آمریکا که بازنشسته شد در فیلم و بازیگر کاپیتان آمریکا یعنی کریس ایوانز هم قراردادی برای بازی دوباره در این نقش، امضا نکرده، تونی استارک هم که مرد، و قرار داد بازیگر اون هم تموم شده، ناتاشا رومانوف هم مرد
   فیلم بعدی انتقام جویان هم رسما اعلام شده تا پنج سال دیگه قرار نیست ساخته بشه و اگر هم ساخته بشه قطعا گروه دیگه ای به عنوان انتقام جویان ظهور خواهند کرد و اعضا عوض میشن، اسم گروه هم ممکنه بشه انتقام جویان جدید
   خلاصه که شما سری فیلم های این گروه از انتقام جویان که شامل کاپیتان آمریکا و آیرون من و ثور و هالک و … میشد رو تموم شده در نظر بگیر

   1. مصطفی می گوید

    خب اینجوری پس اینکه میخوان سری فیلما یه تعدادی از اعضای انتقام جویان(نگهبانان کهکشان بلک پنتر مرد عنکبوتی کاپیتان مارول و ناتاشا) رو دوباره ادامه بدن که بی معنا میشه دیگه وقتی نتونن کنار هم بیان دیگه.

    1. E.N می گوید

     چرا بی معنا بشه؟
     نگهبانان کهکشان که یک گروه دیگه است وبلک پنتر و مردعنکبوتی و کاپیتان مارول جزو انتقام جویان نیستن، این شخصیت ها به انتقام جویان کمک کردند ولی داستانشون وابسته به انتقام جویان نیست و در فیلم های بعدی خودشون داستان خودشون رو ادامه خواهند داد
     ناتاشا هم در فیلم اختصاصی خودش قراره گذشته اش نشون داده بشه
     البته بعید نیست که یک رویداد بزرگ دیگه ای رخ بده و دوباره تمام قهرمانان رو جمع کنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline