سریال Falcon & Winter Soldier: دولت نمی خواهد سم ویلسون کاپیتان آمریکا باشد!

طبق تازه ترین گزارش ها، موضوع اصلی سریال The Falcon and The Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) درباره این است که دولت نمی خواهد سم ویلسون (با بازی Anthony Mackie) کاپیتان آمریکای بعدی باشد؛ وقایع این سریال درست بعد از حوادث Avengers: Endgame (آخر بازی) اتفاق می افتد، اولین سریال مارولی سرویس استریم Disney Plus بر روی نزدیک ترین دوستان استیو راجرز تمرکز دارد، که برای مقابله با بارون زمو (Daniel Brühl) با هم متحد می شوند — او شرور اصلی فیلم Captain America: Civil War (جنگ داخلی) بود.

در پایان Endgame، وقتی که استیو سنگ های ابدیت را با خودش می برد تا هر کدام را در مکان اصلی خودش بگذارد، تصمیم می گیرد که کنار معشوقه خودش پگی کارتر بماند، در نتیجه نسخه مسن استیو در زمان حال با سم و باکی ملاقات می کند و شیلد خودش را به سم می دهد تا کاپیتان آمریکای بعدی باشد. در نتیجه، کاملا واضح است که موضوع اصلی سریال The Falcon and The Winter Soldier درباره چیست. طی کامیک-کان سن دیگوی امسال نیز آقای کوین فایگی یک سری اطلاعات مهم در مورد این سریال فاش کرد، و حالا هم جزئیات بیشتری از داستان آن در حال فاش شدن است.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع فاز تولید سریال Falcon & The Winter فاش شد؛

در تازه ترین اپیزود از Fatman Beyond، کوین اسمیت و مارک برناردین درباره فیلم و سریال های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول صحبت کرده اند، از جمله سریال The Falcon and The Winter Soldier که تاریخ انتشارش طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال فاش شد. اسمیت به این موضوع اشاره کرد که آیا سم در نهایت تبدیل به کاپیتان آمریکای جدید MCU می شود یا نه، برناردین نیز گفت که دولت نمی خواهد سم ویلسون کاپیتان آمریکای بعدی باشد. اما او فاش نکرد که این اطلاعات را از کجا بدست آورده، بنابراین ما هم باید فعلا این ادعا را یک شایعه تصور کنیم.

The Falcon and The Winter Soldier

اینکه دولت دوست نداشته باشد سم لباس کاپیتان آمریکا را بر تن کند چندان عجیب و دور از ذهن نیست، چون ممکن است شخص دیگری را برای این جایگاه در نظر داشته باشند، ولی در طرف دیگر این نظریه وجود دارد که سم در سریال The Falcon and The Winter Soldier نهایتا تبدیل به کاپیتان آمریکا خواهد شد؛ درست مثل کتاب های مصور. اما با توجه به عنوان سریال، سم فعلا شاهین دنیای سینمایی مارول باقی می ماند و قطعا تبدیل شدن به کاپیتان بعدی برایش راحت و سریع نخواهد بود. از طرفی اختلاف هایی که با دولت دارد می تواند قضیه را برای او چالش برانگیزتـر کند، در این میان بارون زمو هم به دنبال شکار کردن او و باکی (Sebastian Stan) است؛

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از سریال مارولی Hawkeye داریم؛

اگر دولت آمریکا در وقایع The Falcon and The Winter Soldier دخالتی داشته باشد، برایمان خیلی جالب است که ببینیم چطور با نتایج بشکن تانوس و پودر شدن نیمی از جمعیت دنیا دست و پنجه نرم میکنند. قبل از پایان بد نیست اشاره کنیم که فاز تولید این سریال قرار است از تاریخ بیست و دوم اکتبر سال جاری (مصادف با سه شنبه ۳۰ مهر) آغاز شود، در پاییز ۲۰۲۰ هم توسط Disney Plus منتشر خواهد شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.