سریال Falcon & Winter Soldier پاییز 2020 منتشر می شود؛

مارول بلاخره تاریخ انتشار سریال به شدت مورد انتظار Falcon & Winter Soldier را تایید کرد؛ فاز چهارم دنیای سینمایی مارول قرار است خیلی متفاوت باشد، یکی از همین تفاوت ها هم بدون شک تولید چندین سریال ۶ یا ۸ قسمتی توسط دیزنی است که از طریق سرویس استریم جدید این کمپانی منتشر خواهند شد. دیزنی قصد دارد چندین سریال لایو-اکشن که وقایع آنها در دنیای سینمایی مارول انفـاق می افتد را تولید و از طریق Disney+ منتشر کنـد.

یکی از مورد انتظارترین سریال ها Falcon & Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) به کارگردانی خانم کاری اسکاگلند (The Walking Dead و The Handmaid’s Tale) است. سباستین استن و آنتونی مکی دو ستاره اصلی این سریال هستند، ما انتظار داریم که موضوع اصلی سریال در رابطه با کنار آمدن سم ویلسون با مسئولیتی باشد که کاپیتان آمریکا در پایان فیلم Avengers: Endgame به او داد. مکی در اصل قرار بود بعنوان کاپیتان آمریکای جدید مارول حضوری کوتاه در فیلم Spider-Man: Far From Home داشته باشد، اما این ایده عملی نشد.

همچنین بخوانید | فیلم Shang-Chi: مارول به دنبال یک بازیگر چینی برای نقش اصلی است

حال مارول تایید کرده که سریال لایو-اکشن Falcon & Winter Soldier قرار است پاییز سال آینده به دست طرفداران منتظر برسد. البته شنیدن این تاریخ زیاد هم غافلگیرکننده نیست چون تولید سریال تا قبل از ماه اکتبر آغاز نمی شود، پس در بهترین حالت هم نمی توانستند آن را زودتر آماده پخش کنند. بد نیست اشاره کنیم که Falcon & Winter Soldier با بودجه مناسبی جلوی دوربین خواهد رفت، پس منتظر یک سریال با کیفیتی در حد عناوین سینمایی باشید!

بارون زمو

مارول طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال علاوه بر تایید تاریخ انتشار Falcon & Winter Soldier، فاش نمود که در این سریال شاهد بازگشت شخصیتی مشهور به نام بارون زمو (Daniel Brühl)، شرور اصلی فیلم Captain America: Civil War خواهیم بود. اگر کمی منطقی فکر کنیم، زمو یکی از موفق ترین شرورهای دنیای سینمایی مارول بوده که توانسته به هدف مورد نظر خودش برسد؛ او تیم انتقامجویان را متلاشی کرد. حال باید صبر کنیم تا ببینیم این بار چه نقشه ای در سر دارد و چرا مقابل شاهین و سرباز زمستان قرار می گیـرد.

همچنین بخوانید | تیزر تریلر فیلم لایو-اکشن Mulan منتشر شد؛ اولین نگاه به بازسازی جدید دیزنی

شکی نداریم که Falcon & Winter Soldier مورد انتظارترین سریال مارولی است و به شدت منتظریم از راه برسد، و حالا هم که تولیدش قطعی شده باید منتظر باشیم تا اطلاعات دقیق تری از داستان آن فاش شود…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline