سریال Falcon & Winter Soldier؛ شارون کارتر بازمیگردد، وایت راسل در نقش Us Agent ظاهر می شود!

همچنان در حال افزوده شدن به تعداد بازیگران سریال The Falcon and The Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) است؛ خانم امیلی ونکمپ قرار است در این سریال باری دیگر در نقش شارون کارتر ظاهر شود و وایت راسل هم برای بازی در نقش جان واکر معروف به US Agent انتخاب شده است. مارول بعد از یک دهه فعالیت در سینما، حالا دنیای سینمایی خودش را بطور رسمی گسترده و وارد تلویزیون کرده است. این استودیوی موفق هم اکنون مشغول کار بر روی تعدادی سریال لایو-اکشن برای سرویس استریم در آستانه افتتاح دیزنی، Disney Plus است، سریال هایی که وقایع آنها در دنیای سینمایی مارول اتفاق می افتد و ارتباط مستقیمی با فیلم ها دارند.

اواخر اردیبهشت ماه بود که با انتشار یک گزارش فاش کردیم احتمال حضور شارون کارتر در سریال Falcon and Winter Soldier وجود دارد، منابع ما تایید کرده بودند که شارون قرار است بعد از چهار سال غیبت به دنیای سینمایی مارول بازگردد. شخصیت شارون کارتر توسط نویسنده استن لی و طراح جک کربی خلق شده، او برای اولین بار در شمارهٔ ۷۵ از مجموعه داستان‌های در حال تعلیق (مارس ۱۹۶۶) حضور پیدا کرد. شارون در فیلم های کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان (محصول ۲۰۱۴) و کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (محصول ۲۰۱۶) حضور داشته است.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع تولید سریال مارولی Wandavision فاش شده؛ ظاهرا

اواخر خرداد ماه، شایعه ای دیگر ادعا کرد که Us Agent ممکن است در سریال Falcon & Winter Soldier حضور داشته باشد؛ در پایان Endgame دیدیم که استیو راجرز سپر خودش را به شاهین داد تا کاپیتان آمریکای بعدی MCU باشد، ولی به نظر می رسد که دولت برنامه کاملا متفاوتی برای این هویت ابرقهرمانی داشته باشد. اینطور که همین شایعه ادعا کرده بود، شاهین و سرباز زمستان با یک کاپیتان آمریکا که توسط دولت تایید شده همکـاری خواهند کرد، که ظاهرا ﺟﺎﻥ ﻭﺍﮐﺮ معروف به Us Agent (یو. اس. ایجنت) مشهور خودمان باشد؛

Us Agent

باید اشاره کنیم که The Falcon and The Winter Soldier اولین سریالی مارولی سرویس استریم دیزنی پلاس است، که در پاییز سال ۲۰۲۰ منتشر می شود و در آن شاهد بازگشت آنتونی مکی و سباستین استن برای بازی در نقش شاهین و سرباز زمستان خواهیم بود. تایید شده که دانیل برول قرار است برای بازی در نقش زمو بازگردد، او در این سریال برای اولین بار ماسک بنفش رنگ خودش را بر روی صورت می زند. حالا هم کوین فایگی رئیس مارول استودیوز طی ارائه Disney+ در رویداد D23 Expo 2019 تایید کرده که امیلی ونکمپ نیز جزو بازیگران این سریال است، وایت راسل هم قرار است در نقش جان واکر معروف به US Agent ظاهر شود.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از سریال Falcon & Winter Soldier داریم؛

با این حساب، Falcon and The Winter Soldier مهم ترین افراد زندگی کاپیتان آمریکا را دوباره گرد هم می آورد، از جمله شارون که آخرین بار او را در جنگ داخلی دیدیم. یا حتی بارون زمو که شرور اصلی این فیلم بود و میان اعضای تیم انتقامجویان تفرقه انداخت، و کاپیتان آمریکا را روبروی مرد آهنی قرار داد. او احتمالا از زندان فرار می کند و شارون برای شکار کردنش از شاهین و سرباز زمستان کمک می گیرد. از طرفی، دولت راضی نیست که شاهین تبدیل به کاپیتان آمریکای بعدی شود، پس خودشان US Agent را برای این مقام انتخاب می کنند. حال معلوم نیست او تبدیل به یک دشمن برای شاهین خواهد شد یا یک دوست، برای فاش شدن این مورد باید خیلی بیشتر صبر کنیم.

فاز تولید سریال The Falcon and The Winter Soldier بزودی آغاز می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline