تولید سریال Falcon and The Winter Soldier امروز آغاز می شود؛

دیزنی قصد دارد طی فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU) تعدادی سریال لایو-اکشن را به دست طرفداران برساند که بطور مستقیم با این دنیای اشتراکی در ارتباط هستند؛ این سرویس استریم Disney+ (دیزنی پلاس) نام دارد و The Falcon and The Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان) یکی از مورد انتظارترین سریال هایی است که توسط آن منتشر خواهد شد. حال با توجه به اینکه Falcon & Winter Soldier اولین سریال فاز چهارم MCU است و سال آینده به دست ما می رسد، تولیدش باید همین روزها آغاز شود.

که همینطور هم هست، چونکه سباستین لی بتازگی طی صحبت های خودش تاریخ شروع تولید این سریال را تایید کرده است؛ این ستاره که قرار است باری دیگر در نقش سرباز زمستان ظاهر شود، تایید کرد که فـاز تولید سریال The Falcon and The Winter Soldier در همین هفته استارت می خورد، تاریخ دقیق تر امروز (۲۱ اکتبر ۲۰۱۹) اعلام شده است. با این حساب، از امروز به بعد باید منتظر باشیم تا تصاویری از پشت صحنه منتشر شود تا بر اساس آنها مقداری اطلاعات کسب کنیم، و شاید طی فاز تولید یک سری اطلاعات جدید از پروژه به بیرون نشت کند.

همچنین بخوانید | فاز تولید سریال مارولی WandaVision در ماه آبان آغاز می شود؛

اگر به یاد داشته باشید، پیش از این اعلام شده بود که تصویربرداری ماجراجویی جدید سم ویلسون و باکی بارنز قرار است از تاریخ ۲۲ اکتبر آغاز شود. و حالا سباستین لی تاریخ شروع تولید را ۲۱ اکتبر اعلام کرده است، که زیاد هم از شنیده های قبلی دور نیست. باید اشاره کنیم The Falcon and The Winter Soldier اولین سریال مارولی است که توسط Disney+ منتشر خواهد شد و این اواخر وارد فاز پیش-تولید شده بود. این سریال بطور مستقیم با حوادث پایانی Endgame در ارتباط است، انتظار می رود که بخش قابل توجه ای از صحنات آن در شهر آتلانتا جلوی دوربین برود.

The Falcon and The Winter

طی همایش کامیک-کان سن دیگوی امسال بود مارول تایید کرد سریال The Falcon and The Winter Soldier قرار است در پاییز ۲۰۲۰ توسط سرویس استریم دیزنی پلاس به دست طرفداران برسد. طی همین همایش هم تایید شد که دانیل برول (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) بازمیگردد تا باری دیگر در نقش بارون زِمو (Baron Zemo) ظاهر شود، البته با ظاهری متفاوت و یک ماسک بر روی صورتش. از آنجا که در پایان Endgame استیو راجرز سپر کاپیتان آمریکا را به سم داد، انتظار می رود که حوادث سریال نیز به این اتفاق ربط داشته باشد.

همچنین بخوانید | به هیلی استاینفلد نقش کیت بیشاپ در سریال Hawkeye پیشنهاد شده؛

ما هنوز اطلاعاتی از داستان سریال نداریم، ولی به تازگی تایید شده که خانم امیلی ونکمپ قرار است در این سریال باری دیگر در نقش شارون کارتر ظاهر شود و وایت راسل هم برای بازی در نقش جان واکر معروف به US Agent انتخاب شده است. از آنجا که هر دو شخصیت یاد شده بطور مستقیم با کاپیتان آمریکا ارتباط دارند (اولی معشوقه او بوده و دومی در کتاب های مصور جایگزین وی)، و با در نظر گرفتن اینکه زِمو هم شخصیت شرور سومین فیلم انفرادی کاپیتان آمریکا بود، به نظر می رسد که این سریال ارتباط خیلی زیادی با قضیه انتخاب جانشین برای استیو راجرز داشته باشد.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.