اولین نگاه به سریال‌های Falcon & Winter Soldier و WandaVision، و Loki

مارول بلاخره اولین صحنات رسمی از سه سریال The Falcon and the Winter Soldier (شاهین و سرباز زمستان)، WandaVision (وانداویژن) و Loki (لوکی) را منتشر کرد؛ تیزر تریلر سوپر بول سرویس استریم دیزنی پلاس (Disney+) به ما این اجازه را داد تا نخستین نگاه رسمی خودمان را به این سه سریال مهم و به شدت مورد انتظار داشته باشیم. The Falcon & Winter Soldier اولین سریال مارولی دیزنی پلاس در ۲۰۲۰ است، بعد از آن هم WandaVision منتشر می شود، سپس در بهار ۲۰۲۱ موفق به تماشای سریال Loki خواهیم شد. اگر به یاد داشته باشید طی همایش کامیک کان سن دیگوی ۲۰۱۹ بود که کوین فایگی (رئیس مارول) تایید کرد The Falcon & Winter Soldier قرار است در سال ۲۰۲۰ منتشر شود، و دو بازیگر اصلی این سریال هم بر روی استیج در کنار فایگی حضور داشتند‌.

آنتونی مکی و سباستین استن در این سریال باری دیگر شخصیت های سم ویلسون ملقب به شاهین و باکی بارنز ملقب به سرباز زمستان را به تصویر کشیده‌اند. در WandaVision نیز شاهد حضور الیزابت اولسن و پاول بتانی برای بازی در نقش های جادوگر سرخ و ویژن هستیم، در سریال Loki نیز تام هیدلستون باری دیگر در نقش خدای حقه ظاهر شده است. این سه سریال هم اکنون در فاز تولید قرار دارند، و همه آنها هم در زمان معین شده منتشر خواهند شد.‌ در این تیزر نیز بیشترین سهم را The Falcon & Winter Soldier دارد، چون زودتر از بقیه منتشر می شود و اولویت با آن است‌.

همچنین بخوانید | سریال Falcon & Winter Soldier در ماه آگوست (تابستان) منتشر می‌شود؛

علاوه بر مکی و استن، در The Falcon and the Winter Soldier شاهد بازگشت امیلی ونکمپ بعنوان شارون کارتر و دانیل برول بعنوان بارون زمو هستیم که هر دو در Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) حضور داشتند. وایت راسل بواسطه این سریال به دنیای سینمایی مارول پیوسته و شخصیت جان واکر ملقب به یواِس ایجنت (U.S. Agent) را به تصویر کشیده. فاز تولید The Falcon & Winter Soldier اواخر ۲۰۱۹ آغاز شد و به احتمال زیاد تابستان ۲۰۲۰ منتشر می شود.‌ فاز تولید WandaVision هم فعلا ادامه دارد، تیونا پریس یکی از ستاره‌های جدید این سریال است که در نقش نسخه بزرگسال مونیکا رامبئو بازی می‌کند. فاز تولید Loki نیز ظاهرا آغاز شده و تام این روزها با اوون ویلسون و سوفیا دی مارتینو جلوی دوربین می‌رود.

حال مارول در اقدامی غیرمنتظره اولین تیزر از این سه سریال را منتشر کرده است، که نوید سریال‌هایی جالب و تماشایی، مهیج و بی‌نظیر را به ما می‌دهد؛ سم با سپر کاپیتان آمریکا تمرین می‌کند، زمو بازگشته و ظاهرا وقت بازگشت شاهین و سرباز زمستان رسیده؛ جادوگر سرخ نیز به نظر می رسد که از دیدن ویژن غافلگیر شده، و لوکی هم ظاهرا قصد دارد یک ویرانی بزرگ به بار آورد. یک نگاه بیاندازید:

video

همچنین بخوانید | چرا سریال WandaVision می‌تواند از Avengers: Endgame پراهمیت‌تر باشد؟

بواسطه این تیزر می توانیم برای اولین بار یواِس ایجنت را ملاقات کنیم که ظاهرا بعنوان یک قهرمان رسمی فعالیت می کند، سم و باکی هم دوباره مشغول کار شده اند. ظاهرا سریال The Falcon & Winter Soldier دو خط داستانی دارد، یکی درباره رویارویی سم و بارون زمو، و دیگری درباره انتخاب شدن یواِس ایجنت بعنوان کاپیتان آمریکای جدید و حسی که سم نسبت به این انتخاب دارد. در مورد WandaVision نیز نمی توانیم به راحتی نظر دهیم، فقط می‌توانیم بگوییم که واندا در وضعیت خاصی قرار گرفته و به نظر می رسد که وارد یک نمایش کمدی شده است. در بخش Loki هم می توانیم لوکی را ببینیم که انگار زندانی شده و اصلا هم خوشحال نیست!!

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline