دواین جانسون: طرفداران Fast & Furious عاشق Hobbs & Shaw می شوند!

طرفداران فرانچایز Fast & Furious (سریع و خشمگین) باید خودشان برای عشق ورزیدن به فیلم Hobbs & Shaw (هابز & شاو) آمـاده کنند، چون طبق اظهارات دواین جانسون آنها عاشق این فیلم خواهند داشت. اگر به یاد داشته باشید آقای راک بواسطه حضور در فیلم Fast Five پا به این فرانچایز گذاشت و به سرعت مورد توجه طرفداران قرار گرفت، و حالا هم قرار است صاحب یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ شود. همانطور که از عنوانش پیداست، در فیلم Hobbs & Shaw شاهد همکاری دکارد شاو (با بازی جیسون استاتهام) با هابز خواهیم بود؛ شاو قبلا یکی از شرورهای فرانچایز بود که در فیلم The Fate of the Furious تبدیل به یک فرد خوب شد. صحنات مشترک راک و استاتهام در این فیلم به حدی جالب و تماشایی بودند که سازندگان فیلم به فکر تولید یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ افتادند.

ما هنوز بطور دقیق نمی دانیم که چه چیزی این دو نفر را کنار هم قرار می دهد، اما آنها در نهایت روبروی یک شرور به نام بریکسون (با نقش آفرینی ادریس البا) قرار خواهند گرفت. Hobbs & Shaw فرق چندانی با فیلم های قبلی فرانچایز Fast & Furious ندارد، فقط این بار خبری از آن شلوغی نیست و باید به همین دو نفر اکتفا کنیم. البته هابز و شاو شخصیت های اصلی فیلم هستند و در آن شاهد حضور شخصیت های فرعی زیادی خواهیم بود.

همچنین بخوانید | شخصیت ونسا کربی در فیلم Hobbs & Shaw معرفی شد؛

وبسایت EW به تازگی صحبتی داشته با دواین جانسون در رابطه با فیلم Hobbs & Shaw و طی آن سوالات زیادی از این بازیگر پرسیده است؛ در رابطه با اینکه ممکن است تبدیل به یک فرانچایز شود، همچنین در مورد شخصیت های جدید فیلم. طبق صحبت های این بازیگر مشهور، Hobbs & Shaw قرار است یک فیلم جالب و تماشایی باشد، فیلمی که طرفداران Fast & Furious بدون شک عاشق آن خواهند شد. EW در کنار این مصاحبه جالب، یک تصویر جدید از فیلم منتشر کرد که در آن می توانیم جانسون و استاتهام را کنار هم ببینیم.

Fast & Furious

فرانچایز Fast & Furious زمانی که شروع بکار کرد چندان بزرگ و پرطرفدار نبود، اما بعد از پیوستن راک به مجموعه، حال و هوای فیلم ها کمی تغییر کرد و از آن به بعد استقبال بهتری از عناوین جدید صورت گرفت. این استقبال به حدی گرم بوده که قسمت های آخر Fast & Furious اکنون جزو پرفروش ترین فیلم های جهان هستند. حال فقط دو قسمت تا به پایان رسیدن خط داستانی اصلی Fast مانده و فیلمی مثل Hobbs & Shaw می تواند یک روزنه برای بقای فرانچایز باشد. این فیلم نیز بدون شک جزو عناوین پرفروش ۲۰۱۹ خواهد بود؛

همچنین بخوانید | اولین نگاه به شخصیت ایزا گونزالس در فیلم Hobbs and Shaw

ما هنوز اطلاعات چندان زیادی از فیلم Hobbs & Shaw نداریم، بجز اینکه تعدادی بازیگر سطح بالا در آن حضور دارند و قرار است یک فیلم تماشایی و فوق العاده باشد. این فیلم اکنون در حال تولید است و در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۱ مرداد ۹۸) پا به گیشه خواهد گذاشت؛ منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline