حضور ازرا میلر در Fantastic Beasts 3 می تواند The Flash را دوباره به تاخیر بیاندازد؛

حضور ازرا میلر در فرانچایز Fantastic Beasts (جانوران شگفت‌انگیز) می تواند باعث ایجاد مشکلی تازه برای فیلم سینمایی The Flash (فلش) شود؛ در سال ۲۰۱۴ که برای اولین بار در نقش بری آلن ملقب به فلش ظاهر شد، یک همکاری طولانی مدت را با کمپانی وارنر بروس آغاز کرد و حرفه کاری اش از آن به بعد بطور کـل با این کمپانی در ارتباط بوده است. او بعد از حضور در DCEU، وارد دنیای جادویی هری پاتر شد و یکی از شخصیت های مهم اولین فیلم Fantastic Beasts را به تصویر کشید. او با Fantastic Beasts and Where to Find Them (جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها) شروع بکار کرد و سپس در Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد) شاهد بازگشت وی بودیم.

ازرا میلر در Fantastic Beasts and Where to Find Them شخصیتی به نام کریدنس بربون را به تصویر کشیده بود، یک پسرخوانده که مورد آزار قرار گرفته و به دلیل سرکوب توانایی‌های جادویی اش تبدیل به تیره گر می شود. در دومین فیلم، ما متوجه شدیم که کریدنس جایگاه خیلی بزرگ تر و مهم تـری در دنیای هری پاتر دارد. به دنبال معرفی نسخه جوان آلبوس دامبلدور (با بازی جود لا)، Fantastic Beasts 2 فاش کرد که کریدنس در واقع برادر مدتها گم شده آلبوس است. با این حساب، ما انتظار داریم شخصیت میلر نقش خیلی مهم تری را در Fantastic Beasts 3 ایفا کند.

همچنین بخوانید | فیلم Fantastic Beasts 3 بطور رسمی تایید شد؛ شروع تولید در بهار ۲۰۲۰

میلر در حال حاضر یکی از بازیگرهای مهم دنیای جادوگری هری پاتر است، اما این او همزمان بازیگر نقش فلش در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) هم می باشد. ما بعد از حضور کوتاهی که در Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) و Suicide Squad (جوخه انتحار) داشت، سریع ترین مرد جهان را در فیلم Justice League (لیگ عدالت) ملاقات کردیم. بعد از آن هم فیلم انفرادی فلش در حال توسعه بوده، اما بارها و بارها تاخیر خورد، و هر بار بنابر دلایل مختلف شروع تولید به زمانی دیگر موکول شد؛ و این اتفاق ظاهرا قرار است دوباره تکرار شود.

ازرا میلر

تولید فیلم Fantastic Beasts 3 در بهار ۲۰۲۰ آغاز می شود، و میلر باید برای بازی در نقش کریدنس بازگردد، این برنامه می تواند تاثیری منفی بر روی The Flash بگذارد. فیلم سینمایی فلش در اصل قرار بود پاییز امسال جلوی دوربین برود و در سال ۲۰۲۱ هم راهی شود، ولی زمانی که یک فیلمنامه جدید نوشته شد و کارگردانی جدید به پروژه پیوست، یک سری تغییرات در برنامه ها ایجاد شد. ولی حالا که قصد دارند Fantastic Beasts 3 را در بهار جلوی دوربین ببرند، احتمالا مجبور می شوند شروع تولید را به اواخر ۲۰۲۰ موکول کنند. در نتیجه، The Flash را نمی توانند برای اکران در ۲۰۲۱ آماده کنند و احتمالا ۲۰۲۲ به دست طرفداران خواهد رسید. فیلم انفرادی فلش اکنون بطور رسمی یک کارگردان دارد، ولی این بار که شرایط لازم برای شروع تولید فراهم شده مشغله کاری ازرا میلر قرار است مشکل ایجاد کند.

همچنین بخوانید | سریال ابرقهرمانی Green Lantern قرار است چه زمانی توسط HBO Max منتشر شود؟

البته این تاخیر ممکن است در نهایت به نفع The Flash باشد؛ کریستینا هادسون (بامبلبی، پرندگان شکاری) می تواند زمان کافی برای بازنویسی فیلمانه این اثر بگذارد و اندی موشیاتی (It: Chapter Two) نیز می تواند از این فاصله زمانی استفاده کند و به دنبال بازیگر برای دیگر شخصیت های فیلم باشد. با وجود اینکه The Flash تاکنون چندین کارگردان از دست داده و بارها با مشکلات مختلف روبرو شده، وارنر بروس ناامید نشده و هنوز هم قصد دارد برای فلش یک فیلم انفرادی بسازد، که با در نظر گرفتن موفقیت های فلش در تلویزیون شنیدن آن زیاد عجیب نیست.

تا جایی که ما می دانیم، WB هنوز می خواهد فیلم The Flash را بسازد، چون پتانسیل خیلی زیادی برای کسب موفقیت دارد، و در این میان فقط مسئله زمان باقی می ماند.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.