فیلم Fantastic Beasts 3 بطور رسمی تایید شد؛ شروع تولید در بهار 2020

فیلم سینمایی Fantastic Beasts 3 (جانوران شگفت انگیز) بطور رسمی در حال توسعه است، و تولید آن نیز در بهار ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد. پنج سال بعد از اینکه آخرین فیلم از سری Harry Potter روی پرده رفت، دنیای جادویی با فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Fantastic Beasts and Where to Find Them (جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آن‌ها) به سینما بازگشت، در سال ۲۰۱۶. این فیلم از نظر تجاری و هنری واقعا موفق بود، اما ادامه آن The Crimes of Grindelwald (جنایات گریندل‌والد) نتوانست این موفقیت ها را تکرار کند و یک پسرفت برای فرانچایز بود.

کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) در حال حاضر قصد دارد سه فیلم دیگر از سری Fantastic Beasts بسازد، قسمت سوم در اصل قرار بود ۲۰۲۰ راهی گیشه شود اما به دنبال عملکرد ناامیدکننده قسمت دوم، استودیو اکران Fantastic Beasts 3 را یک سال به تعویق انداخت. با این تصمیم، به خانم جی.کی. رولینگ زمان بیشتری داده شد تا صرف نگارش فیلمنامه کند و مطمئن شود که این بار یک کار کامل و بدون نقص را تحویل استودیو می دهد. تاکنون بازیگران این فیلم به شروع تولید طی ماه های ابتدایی ۲۰۲۰ اشاره کرده اند، ولی حالا تاریخ شروع تولید بطور رسمی تایید شده است.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع تولید Fantastic Beasts 3 فاش شد؛ توسط دن فوگلر

بر پایه تازه ترین گزارش های منتشر شده، Fantastic Beasts 3 قرار است در بهار ۲۰۲۰ بطور رسمی پا به فاز تولید بگذارد؛ ادی ردمین باری دیگر در نقش نیوت اسکمندر ظاهر می شود، جود لا در نقش آلبوس دامبلدور، کاترین واترستون در نقش پورپنتینا «تینا» گلدستین، دن فوگلر در نقش جیکوب کوالسکی، آلیسون سودول در نقش کویینی گلدستین، ازرا میلر در نقش کریدنس بربون و جانی دپ نیز در نقش گلرت گریندلوالد. همچنین تایید شده که جسیکا ویلیامز (عکس زیر) قرار است برای بازی در نقش اولالی “لالی” هیکس بازگردد، و این بار نقش پررنگ تری را ایفا خواهد کرد.

جانوران شگفت‌انگیز 3

در کنار تایید تاریخ شروع تولید و لیست بازیگران، تایید شده که دیوید ییتس قرار است Fantastic Beasts 3 را کارگردانی کند، مثل دو قسمت قبلی. وقایع قسمت اول این فیلم در شهر نیویورک اتفاق می افتـاد (سال ۱۹۲۷)، و حوادث The Crimes of Grindelwald هم بیشتر در پاریس به وقوع پیوست. قبلا دیوید ییتس تایید کرده بود که وقایع فیلم های Fantastic Beasts در مکان های متفاوتی اتفاق می افتد، و حالا تایید شده که قسمت سوم قرار است ما را به ریودوژانیروی برزیل ببرد. همچنین باید اشاره کنیم که خانم رولینگ فیلمنامه این اثر را با همکاری استیو کلاوز (نویسنده فیلم های هری پاتر) می نویسد.

همچنین بخوانید | ازرا میلر بعد از پایان تولید Fantastic Beasts 3 جلوی دوربین The Flash می رود؟

از آنجا که استیو کلاوز سابقه فعالیت در فرانچایز هری پاتر را دارد و نویسنده هفت قسمت از سری فیلم های Harry Potter بوده، باید خوشحال باشیم که برای کار بر روی Fantastic Beasts 3 بازگشته و به رولینگ کمک می کند تا یک اثر درخشان بنویسد. با توجه به نقدهای بدی که The Crimes of Grindelwald دریافت کرد، عوامل فیلم و خود استودیو نگران آینده فرانچایز هستند و حالا با تلاش بیشتر قصد دارند مطمئن شوند که سومین فیلم شرایط را به حالت عادی بازمیگرداند.

این فیلم قرار است در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰) پا به گیشه بگذارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.