مارول فیلم جدید Fantastic Four را تایید کرد؛ چهار شگفت‌انگیز به MCU می آیند!

خب، بعد از چهار سال انتظار و لحظه شماری، اکنون می توانیم با دست هایی لرزان و قلبی که سرعت ضربانش چند برابر شده، بگوییم که چهار شگفت‌انگیز قرار است رسما به دنیای سینمایی مارول بپیوندند؛ با وجود اینکه دیزنی همین چند ماه قبل به لطف یک معامله چند میلیارد دلاری حقوق فرانچایزهایی مثل X-Men و Fantastic Four را از کمپانی فاکس قرن بیستم خرید، مارول به همین زودی آماده شده تا چهار شگفت‌انگیز را وارد دنیای سینمایی مارول کنـد؛ البته بزودی. ولی مارول هنوز فاش نکرده که قصد دارد این کار را چه زمانی انجام دهد.

طی چند سال گذشته، کمپانی فاکس قرن بیستم دو بار تلاش کرد تا استارت فرانچایز سینمایی Fantastic Four را بزنـد؛ اولین تلاش به سال ۲۰۰۵ و فیلم Fantastic Four به کارگردانی تیم استوری بازمیگردد، که کریس ایوانز، جسیکا آلبا، یوان گریفید و مایکل چکلیس بازیگران اصلی آن بودند و در قسمت دوم هم حضور داشتند. یک دهه بعد، جاش ترانک ریبوت Fantastic Four را ساخت و مفهوم چرت بودن را به معنای واقعی آن نزدیک تر کرد، مایلز تلر، کیت مارا، مایکل بی. جردن و جیمی بل هم ستاره های این فیلم بودند. اثر افسانه ای ترانک که تبدیل به یک الگوی عالی برای علاقه مندان به تولید فیلم های ابرقهرمانی شد، حتی نتوانست بودجه تولیدی خودش را به استودیو بازگرداند. اما، حالا این مارول است که قصد دارد سومین Fantastic Four را بسازد، و قطعا نخبگان این صنعت برای ساختن این فیلم انتخاب می شوند.

همچنین بخوانید | لیست بازیگران فیلم مارولی Eternals بطور رسمی فاش شد؛ اکران ۲۰۲۰

در پایان ارائه مارول در همایش کامیک-کان سن دیگوی ۲۰۱۹، کوین فایگی مدیرعامل Marvel Studios تایید کرد که یک فیلم Fantastic Four در راه است، اما مثل همیشه و طبق انتظار، او از دادن اطلاعات بیشتر خودکاری کرد. البته باید اشاره کنیم که مارول فقط آماده فاش کردن نام فیلم و سریال هایی که قرار است تا قبل از پایان ۲۰۲۱ منتشر شوند بود، پس شاید به همین دلیل تاریخ دقیقی برای اکران یا مثلا شروع تولید فیلم جدید Fantastic Four توسط این استودیو فاش نشد — ممکن است در ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ شاهد اکران این فیلم باشیم.

فیلم شگفت‌انگیز

البته، تایید اینکه قصد دارند فیلم Fantastic Four را بسازند تازه شروع داستان است؛ از این لحظه به بعد باید منتظر باشیم تا نام نویسنده و کارگردان فیلم فاش شود، باید صبر کنیم تا بفهمیم که چهار بازیگر اصلی چه کسانی خواهند بود، و اینکه قرار است در چه تاریخی موفق به ملاقات دوباره با چهار شگفت‌انگیز شویم. و همچنین مهم ترین سوال طرفداران در حال حاضر این است که مارول کدام شخصیت را بعنوان شرور اصلی فیلم Fantastic Four انتخاب خواهد کرد، و از آن مهم تر اینکه بازیگر این نقش چه کسی خواهد بود.

همچنین بخوانید | فیلم Shang-Chi در سال ۲۰۲۱ اکران می شود؛ مارول تایید کرد

اگر به یاد داشته باشید، اواسط خرداد ماه با انتشار یک خبر فاش کردیم که ظاهرا Marvel Studios و رئیسش کوین فایگی قصد دارند فیلم سینمایی Fantastic Four را برای اکران در سال ۲۰۲۲ آماده کنند؛ با توجه به اینکه اکنون بطور رسمی تایید شده که فیلم چهار شگفت‌انگیز ساخته می شود، بعید نیست ۲۰۲۲ هم حقیقت داشته باشد و سالی باشد که در آن این شگفت‌انگیزها به سینما بازمیگردند…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.