فروش داخلی Spider-Man: Far From Home بعد از دو روز به 66.3 میلیون دلار رسید!

رئسای مارول و سونی باید این آخرهفته را جشن بگیرند چون فیلم جدیدشان قرار است گیشه ها را تصاحب کند. فیلم ابرقهرمانی Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) در روز سه شنبه پا به سینماهای ایالات متحده گذاشت و به دنبال نقدهای خوبی که دریافت کرده بود، در گیشه هم با قدرت شروع بکار کـرد تا تبدیل به یک اثر موفق شود. البته با توجه به اینکه فیلم قبلی مارول واقعا گیشه ها را مچاله کرده بود، شنیدن خبرهای موفقیت Far From Home چندان هم غافلگیرکننده نیست.

فیلم جدید اسپایدی در روز سه شنبه (اولین روز اکران) ۳۲٫۹ میلیون دلار فروخت و فروش آن در چهارشنبه هم ۲۷ میلیون دلار بود (به همین واسطه رکورد پرفروش ترین چهارشنبه را در میان تمام عناوین دنیای سینمایی مارول زد)، پس مجموع فروش داخلی Far From Home بعد از تنها دو روز نمایش به ۶۶٫۳ میلیون دلار رسیده است. با این شرایط، انتظار داریـم که فیلم جدید مرد عنکبوتی طی نخستین شش روز اکران خودش به فروش داخلی ۱۷۵ میلیون دلاری دست پیدا کند.

همچنین بخوانید | تولید فیلم Spider-Man: Far From Home چقدر هزینه داشته است؟

البته خود سونی یک افتتاحیه شش روزه ۱۲۵ میلیون دلاری را برای فیلم جدیدش پیش بینی کرده، و احتمالا رقم نهایی چیزی بین پیش بینی تحلیلگران و انتظار خود کمپانی خواهد بود. در خارج از خاک آمریکا هم عملکرد Far From Home عالی بوده است؛ این فیلم در کشورهای خارجی ۱۱۰ میلیون دلار فروخته که مجموع فروش بین المللی آن را تا قبل از چهارشنبه به ۱۵۰ میلیون دلار رسانده بود، ولی به لطف فروش طی چهارشنبه اکنون مجموع به ۱۷۷ میلیون دلار رسیده است. البته باید اشاره کنیم که باکس آفیس بین المللی هنوز بروز نشده، وگرنه فروش بیشتر از این حرفهاست.

Far from home

با توجه به این شروع قدرتمند، ما انتظار داریم که Far From Home پا فراتر از انتظارها بگذارد و خیلی بیشتر از رقمی که پیش بینی شده بفروشد. البته سونی و مارول باید بیشتر بر روی فروش خارجی حساب باز کنند، چون اگر اوضاع به خوبی پیش برود بعید نیست مجموع فروش بین المللی بعد از ۱۰ روز نمایش به ۵۰۰ میلیون دلار برسد، که در این صورت Far From Home می تواند تبدیل شود به اولین فیلم در فرانچایز مرد عنکبوتی که یک میلیارد دلار می فروشد.

همچنین بخوانید | امتیاز راتِن تومِیتوز Spider-Man: Far From Home فاش شد

اگر بخواهیم بدترین حالت را حساب کنیم، چون Far From Home با بودجه ۱۶۰ میلیون دلاری ساخته شده تنها به ۳۲۰ میلیون دلار نیاز دارد تا تبدیل با یک عنوان سودآور شود، ولی؛ از آنجا که این فیلم ادامه مستقیم Avengers 4 است، با توجه به محبوبیت فعلی دنیای سینمایی مارول و انتظارهایی که از Spider-man 3 می رود، کاملا طبیعی است که Far From Home با استقبالی داغ روبرو شود. بنابرایـن ما انتظار یک میلیارد دلاری شدن این فیلم را داریم، شما چطور؟؟


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

1 نظر
  1. E.N می گوید

    هم انتظار دارم و هم امیدوارم یک میلیارد دلاری شدن این فیلم اتفاق بیفته، اسپایدی لیاقت داره که شخضیت اصلی فیلمی با فروش میلیاردی باشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.