فیلم Spider-Man: Far From Home بعد از 6 روز اکران نیم میلیارد دلاری شد!

فیلم سینمایی Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) طی افتتاحیه شش روزه آمریکایی خودش ۱۸۵ میلیون دلار فروخت و شروعی قدرتمندتر از انتظارها را تجربه کرد. تازه ترین فیلم از دنیای سینمایی مارول که به فاز سوم پایان می دهد، همیشه انتظار می رفت که تبدیل به اثری موفق شود. دنیای سینمایی مارول در حال حاضر خیلی پرطرفدار است، بطوری که دومین فیلم پرفروش تاریخ، Avengers: Endgame، یکی از عناوین همین فرانچایز است. ولی برای Far From Home ما انتظار داشتیم که طی شش روز نخست بتواند حدود ۱۵۰ میلیون دلار در ایالات متحده بفروشد، ولی خیلی بیشتر فروخت.

بدون شک این یک شروع خیلی قدرتمند برای فیلم جدید مرد عنکبوتی محسوب می شود، Spider-Man: Far from Home محصول جدید کمپانی سونی در جایگاه نخست نتایج باکس آفیس این آخرهفته قرار گرفته است. بعد از شروع قدرتمند در روز سه شنبه، توانست یک افتتاحیه شش روزه ۱۸۵ میلیون دلاری، و یک افتتاحیه سه روزه ۹۳٫۶ میلیون دلاری را رقم بزند. شاید چنین فروشی طی شش روز چندان عجیب و اتفاقی کمتر افتاده نباشد، ولی برای Spider-man یک رکورد محسوب می شود و می تواند کمک بزرگی برای این فیلم در سفرش به سوی باشگاه میلیاردی ها باشد.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فیلم Doctor Strange 2 داریم؛ (تا امروز)

فیلم Far from Home طی افتتاحیه سه روزه ۹۳ میلیون دلار فروخت، در حالی که فروش Spider-Man: Homecoming طی افتتاحیه سه روزه (از جمعه تا یکشنبه) ۱۱۷ میلیون دلار بود، ولی در عوض فروش داخلی آن بعد از شش روز نمایش در ایالات متحده به ۱۵۴ میلیون دلار رسیده بود؛ با این حساب Far from Home فعلا ۳۰ میلیون دلار از قسمت قبلی خودش جلوتر است، فیلمی که در نهایت توانست ۳۳۴٫۲ میلیون دلار درون خاک وطنش بفروشد. بنـابراین فیلم جدید می تواند به مجموع فروش بالاتری دست پیدا کند، که یک خبر خوب دیگر محسوب می گردد.

Far from home

فیلم Spider-Man: Far from Home طی روز افتتاحیه امتیاز “A” را از سوی CinemaScore دریافت کرد که تایید می کند به دل مخاطبین خودش نشسته است. کاربران IMDb هم امتیاز ۸٫۱ از ۱۰ را به این فیلم داده اند، که امتیاز خوبی محسوب می شود. اما در خارج از خاک ایالات متحده، اکران Far from Home هفته گذشته آغاز شد و طی این هفته پـا به کشورهای بیشتری گذاشت. بعد از یک شروع قدرتمند طی هفته گذشته، این فیلم طی این تعطیلات آخرهفته توانست ۲۴۴ میلیون دلار در ۶۶ کشور بفروشد که مجموع فروش خارج از خاک آن را به ۳۹۵ میلیون دلار رسانده است — بیشتر به لطف طرفداران چینی و فروش ۱۶۷ میلیون دلاری فیلم در این کشور.

همچنین بخوانید | آیا ادامه Spider-Man: Far From Home ساخته می شود؟

با کنار هم قرار دادن مجموع فروش داخلی و خارجی، متوجه می شویم که Far from Home طی تنها شش روز به مجموع فروش بین المللی ۵۸۰ میلیون دلاری دست پیدا کرده است؛ در حالی که انتظار داشتیم بعد از ۱۰ روز نمایش به چنین فروشی دست پیدا کند. با این حساب، اکنون می توانیم قاطعانه ادعا کنیم که Far from Home می تواند بیشتر از یک میلیارد دلار بفروشد و تبدیل شود به پرفروش ترین فیلم مرد عنکبوتی تاریخ!!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

1 نظر
  1. E.N می گوید

    مردعنکبوتی هم میلیاردی شد رفت! به امید اون روز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.