اولین نگاه به ظاهر متفاوت شارلیز ترون در Fast & Furious 9

شارلیز ترون تصویری از خودش به اشتراک گذاشته که در آن با ظاهر جدید و متفاوت شخصیتش در فیلم Fast & Furious 9 (سریع و خشمگین) دیده می شود. ما با سایفر در فیلم The Fate of the Furious (سریع و خشمگین) آشنا شدیم، او یک تروریست سایبری و جنایتکاری نابغه است که دومینیک تورتو (با بازی Vin Diesel) را مجبور کرد تا برایش کار کند، البته سایفر عشق قدیمی دومینیک، النا نِوس (Elsa Pataky) و پسرش را گروگان گرفتـه بود. وقتی هم که دوم از دستور او سرپیچی کرد، جلوی چشم وی النا را به قتل رسـاند تا درست عبرتی شود برایش. در نهایت، با وجود که دومینیک و تیمش دوباره کنار هم قرار گرفتند و تلاش کردند سایفر را دستگیر کنند، او توانست فرار کند و مبارزه نهایی دوم و سایفر ماند برای یک فیلم دیگر.

قبلا شایعه شده بود که سایفر ممکن است در فیلم سینمایی Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw با بازی دواین جانسون و جیسون استاتهام حضور داشته باشد. حتی این حدس زده شده بود که سایفر در اصل قرار بوده بعنوان رئیس سازمان شرور Eteon معرفی شود، اما برنامه تغییر کرد و این اتفاق رخ نداد. ولی هیچ منبع رسمی و آگاهی تایید نکرده که برنامه ای برای حضور این شرور در فیلم Hobbs & Shaw وجود داشته یا نه. این حدس و گمان ها همچنان ادامه داشت، تا اینکه وین دیزل بطور رسمی تایید کرد خانم شارلیز ترون در فیلم Fast & Furious 9 حضور خواهد داشت.

همچنین بخوانید | فیلم اکشن Fast & Furious 9 صاحب سه ستاره جدید شد؛

عوامل جلو و پشت صحنه Fast & Furious 9 این روزها مشغول تصویربرداری صحنات این فیلم هستند و فاز تولید همچنان در حال پیشرفت است. در این میان، شارلیز ترون با انتشار یک پست در صفحه رسمی اینستاگرام خودش تایید کرده که در قسمت نهم Fast حضور دارد. او با انتشار این تصویر، پرده از ظاهر جدید و متفاوت خودش هم برداشته است؛ که نسبت به آخرین ملاقات ما با وی خیلی خیلی تغییر کرده.

شارلیز ترون

در حال حاضر برای ما خیلی جالب است که ببینیم سایفر قرار است دقیقا چه نقشی در وقایع Fast & Furious 9 داشته باشد، و اینکه آیا دوم می تواند بـا او روبرو شود و تلافی کند؟؟ از آنجا که هنوز اطلاعات دقیقی منتشر نشده و ما هم هیچ چیز خاصی در مورد خط داستانی Fast 9 نمی دانیم، نمی توانیـم جواب دقیقی به این سوال ها بدهیم. در این میان یک سوال بزرگ تر هم وجود دارد: اینکه وقایع این فیلم چطور شرایط را برای حوادث Fast & Furious 10 آماده می کنـد. Fast 10 قرار است بعد از دو دهه برای همیشه به خط داستانی اصلی فرانچایز سریع و خشمگین پایان دهد، و داستان دومینیک تورتو را به انتها برساند.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: چینی ها Hobbs and Shaw را نجات دادند!!

جان سینا یکی از ستاره های جدیدی است که به جمع بازیگران Fast & Furious 9 پیوسته است، و شایعه ها ادعا دارند که او در نقش یک شخصیت شرور ظاهر شده (البته رئیس او احتمالا سایفر است). باید اشاره کنیم که اصلا بعید نیست داستان این فرانچایز با مبارزه نهایی دومینیک و سایفر به انتها برسد، در این حالت برای Fast & Furious 9 فقط کافیست سایفر را همین اطراف نگه دارند تا در قسمت پایانی وی را بازگردانند. البته آینده سری Fast در حال حاضر خیلی مبهم است و کمپانی یونیورسال نیز بطور دقیق فاش نکرده که چه برنامه ای را برای آینده این فرانچایز دارد.

جاستین لین که قسمت سوم، چهارم، پنجم و ششم را کارگردانی کرده بوده، باری دیگر به فرانچایز بازگشته تا بعنوان کارگردان Fast & Furious 9 را هم جلوی دوربین ببرد. تولید این فیلم چند هفته قبل آغاز شد و قرار است در تاریخ ۲۲ مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه دوم خرداد ۹۹) پا به گیشه بگذارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline