بازگشت شارلیز ترون و هلن میرن برای Fast & Furious 9 تایید شد؛

وین دیزل تایید کرد که شارلیز ترون و هلن میرن قرار است برای بازی در Fast & Furious 9 (سریع و خشمگین) بازگردند؛ هر قسمت از فیلم های Fast & Furious نسبت به قسمت قبلی بزرگ تر و موفق تر ظاهر شد، و هر چه که جلوتر آمد بازیگران بهتری به فرانچایز پیوستند. مثلا در Fast Five شاهد اضافه شدن دواین “د راک” جانسون به جمع ستارگان بودیم، و از آن به بعد در هر فیلم برای به تصویر کشیدن شخصیت های شرور از بازیگران بزرگ تری استفاده شد. در Furious Seven جیسون استاتهام شخصیت دکارد شاو را به تصویر کشید، که در The Fate of the Furious تبدیل به یک ضدقهرمان شد.

البته دواین جانسون و استاتهام اکنون از سری اصلی جدا شده اند و قرار است بزودی آنها را در فیلم Hobbs & Shaw ببینیم. در این فیلم همچنین شاهد حضور هلن میرن بازیگر نقش مادر شاو خواهیم بود، که در فیلم Fate of the Furious به فرانچایز پیوست. خانم شارلیز ترون نیز بازیگر نقش شخصیت شروری به نام سایفر بود که تلاش کرد دام (وین دیزل) را به سمت خودش بکشاند و او را تبدیل به یک چالش بزرگ برای خانواده اش کرد. حال تایید شده که هر دو نفر قرار است در نهمین Fast & Furious حضور داشته باشند.

همچنین بخوانید | فیلم اکشن Fast & Furious 9 صاحب سه ستاره جدید شد؛

وین دیزل با انتشار یک پست در صفحه رسمی اینستاگرام خودش اعلام کرد که اکنون سومین هفته از فاز تولید فیلم Fast & Furious 9 آغاز شده است. او همچنین فاش کرد که شارلیز ترون و هلن میرن قرار است در این فیلم حضور داشته باشد، و البته نوید چند خبر غافلگیرکننده را به طرفداران داد. با توجه به آغاز فاز تولید فیلم جدید، دیزل این روزها فعالیت های بیشتری در شبکه های اجتماعی دارد و طرفداران را نسبت به وضعیت پروژه بروز نگه می دارد.

سریع و خشمگین 9

از داستان Fast & Furious 9 هنوز بی اطلاع هستیم، اما از ستارگان آن می توانیم به وین دیزل در نقش دومنیک تورتو [او برای قسمت دهم که پایان سری است بازمیگردد]، میشل رودریگز در نقش لتی همسر دام، ترسی گیبسون در نقش رومان پیرس، جوردانا بروستر در نقش میا تورتو خواهر دومنیک، لوداکریس در نقش تج پارکر و ناتالی امانوئل در نقش رمزی اشاره کنیم. فین کول (سریال قلمرو حیوانات)، اِنا ساوای (فیلم Ninja Assassin) و وینی بِنِت (Ghost in the Shell) هم تازه واردهای فرانچایز هستند.

همچنین بخوانید | حضور جوردانا بروستر در فیلم Fast & Furious 9 “رسما” تایید شد؛

جاستین لین که قسمت سوم، چهارم، پنجم و ششم را کارگردانی کرده بوده، باری دیگر به فرانچایز بازگشته تا بعنوان کارگردان Fast & Furious 9 را هم جلوی دوربین ببرد. تولید این فیلم سه هفته قبل آغاز شد و قرار است در تاریخ ۲۲ مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه دوم خرداد ۹۹) پا به گیشه بگذارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.