ﻓﯿﻠﻢبرداری Fast & Furious 9 انتظار می رود که بهار سال آینده آغاز شود؛

دومنیک تورتو و خانواده عشق سرعت وی قرار است سال آینده دوباره دل به جاده بزنند، وقتی که ماه آوریل از راه رسید و تولید فیلم سینمایی Fast & Furious 9 (سریع و خشمگین ۹) بطور رسمی آغـاز شد. ایـن فیلم در اصل قرار بود در سال ۲۰۱۹ پا به گیشه بگذارد اما کمپانی تصمیم گرفت اکران این فیلم را به تعویق بایندازد تا فرصتی برای جلوی دوربین بردن ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ جدید Fast & Furious با نقش آفرینی دواین جانسون و جیسون استاتهام فراهم شود. اکنون Fast & Furious 9 برای اکران در سال ۲۰۲۰ آماده می شود.

با وجود اینکه Fast & Furious 9 اولین فیلم در فرانچایز پرطرفدار و بسیار مشهور Furious است کـه توسط دنیل کیسی (Kin) نوشته می شود، یک چهره خیلی خیلی آشنـا روی صندلی کارگردانی آن می نشیند؛ جاستین لین مشهور. این فیلمساز تاکنون چهار فیلم از مجموعه Fast & Furious را کارگردانی کرده است، اما بعد از Fast & Furious 6 که در سال ۲۰۱۳ اکران شد از این مجموعه فیلم فاصله گـرفت تا بر روی دیگر پروژه ها کار کنـد، از جمله Star Trek Beyond و اپیزودهای پایلوت سریال هایی مثل Scorpion و S.W.A.T، همچنین ریبوت the Magnum P.I. و …

همچنین بخوانید: برادران پل واکر آماده بازگرداندن شخصیت برایان اوکانر به Fast & Furious هستند؛

طبـق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی GWW کمپانی یونیورسال و آقای لین تصویربرداری Fast & Furious 9 را از ۲۰ آوریل ۲۰۱۹ (مصادف بـا ۳۱ فروردین ۹۸)، با استیون اف. ویندن ﻓﯿﻠﻢبردار قدیمی فرانچایز آغاز خواهند کرد. وین دیزل، بازیگر نقش دومنیک تورتو قبلا شخصا ادعا کرده بود که لین تعهد دارد تا Fast & Furious 9 و Fast 10 را کارگردانی کند، اما نه خود لین و نه کمپانی Universal هیچکدام هنوز این خبر را تایید نکرده اند. علاوه بر این، گزارش های قبلی ادعا می کردند که این دو فیلم قرار است پشت به پشت هم جلوی دوربین بروند (Fast 10 نیز حکم یک نتیجه را برای کل فرانچایز دارد) اما به نظر می رسد که استودیو چنین برنامه ای ندارد.

سریع و خشمگین 9

قسمت قبلی، که The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) نام داشت یک شرور جدید و متفاوت به نام سایفر (با بازی Charlize Theron) را به ما معرفی کرد، او در پایان فیلم شکست را پذیرفت و به هدفی که داشت نرسید، پس Fast & Furious 9 به روایت ادامه داستان خواهد پرداخت؛ فیلم Fate of the Furious همچنین شرایط را برای دومنیک و لتی (Michelle Rodriguez) فراهم کرد تا برایان پسر دوم را بزرگ کنند، چون مادر برایان — معشوقه سابق دومنیک — النا (Elsa Pataky) توسط سایفر و افرادش کشته شد. دیزل اعلام کرده که میا خواهر دومنیک (با بازی Jordana Brewster) قرار است در Fast & Furious 9 دیده شود، پس فیلم جدید مدت زمانی را هم به خانواده تورتو می پردازد، قبل از اینکه دوم و رفقایش را وارد یک ماجراجویی بزرگ و جهانی کنـد.

همچنین بخوانید: ﻭﻧﺴﺎ ﮐﺮﺑﯽ به ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Fast & Furious پیوست؛ در نقش خواهر جیسون استاتهام ظاهر خواهد شد

در انتها باید اشاره کنیم که هنوز معلوم نیست دواین جانسون برای Fast & Furious 9 بازمیگردد یا نه، چون از یک طرف با همکاران خودش اخیرا نزاع و اختلاف هایی داشته، و از طرف دیگر هم تـقویم کاری او تقریبا پر است و به نظر نمی رسد دیگر جایی برای کار در پروژه Fast 9 داشته باشد. این فیلم بهار سال آینده جلوی دوربین می رود، اما این در حالی است که تولید دو فیلم Jumanji 3 و Red Notice هم طی نیمه اول ۲۰۱۹ آغاز می شود، سپس هم به احتمال زیادی برای فیلم Black Adam جلوی دوربین خواهد رفت — بنابراین در بهترین حالت می تواند یک کامئو در Fast 9 داشته باشـد.

اکران Fast & Furious 9 در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۲ فروردین ۹۹) آغاز خواهد شد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.