اولین تریلر رسمی Fast & Furious 9 منتشر شد؛

اولین تریلر رسمی از فیلم Fast & Furious 9 (سریع و خشمگین) بلاخره از راه رسید؛ طی یک دهه گذشته، بزرگ‌ترین فرانچایز سینمایی کمپانی یونیورسال رشد چشمگیری داشته است، The Fast Saga کار خودش را بعنوان یک مجموعه از فیلم‌هایی در سبک مسابقه‌ای شروع کرد، اما خیلی زود تبدیل شد به فرانچایزی اکشن و مهیج، و بزرگ. طی چند ماه گذشته هم فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw از این مجموعه روی پرده رفت و انیمیشن Fast & Furious: Spy Racers توسط سرویس استریم نت‌فلیکس منتشر شد که هر دو موفق بوده‌اند. اما بیشترین نگاه‌ها به سمت نهمین فیلم از سری اصلی، F9 دوخته شده که قرار است بازیگران اصلی را به سینما بازگرداند.

فیلم F9 توسط جاستین لین کارگردانی شده و وین دیزل نیز باری دیگر در نقش اصلی داستان، دومنیک تورتو ظاهر شده است؛ در F9 علاوه بر دیزل و میشل رودریگز بازیگر نقش لتی، شاهد بازگشت ترسی گیبسون در نقش رامون پیرس، لوداکریس در نقش تج پارکر، ناتالی امانوئل در نقش رمزی، جوردانا بروستر در نقش میا تورتو، شارلیز ترون در نقش سایفر، و هلن میرن هستیم. جان سینا، مایکل روکر و کاردی بی هم تازه‌واردهای فرانچایز هستند که بواسطه این تریلر تازه منتشر شده می توانیم نیم نگاهی به تمام این ستاره‌ها بیاندازیم.

همچنین بخوانید | فیلم Fast & Furious 9 صاحب یک پوستر رنگارنگ شد؛ خانواده «فست» دوباره کنار هم!

کمپانی Universal از همین چند روز قبل با انتشار یک پوستر شروع کرد به تبلیغ برای برگ برنده‌اش در سال ۲۰۲۰، و سپس تایید شد که نخستین تریلر این فیلم به شدت مورد انتظار در روز جمعه منتشر خواهد شد. که همینطور هم شد و هم اکنون اولین تریلر رسمی از فیلم سینمایی Fast & Furious 9 در اختیار شماست، برای تماشا:


هر چقدر هم که سریع باشید، نمی توانید از گذشته خودتان فرار کنید… و حالا نوبت دومنیک است تا با گذشته خودش روبرو شود؛ این تریلر تماشایی چند بخش درخشان دارد، نخست جان سینا که بتازگی به فرانچایز Fast & Furious پیوسته و در نقش برادر دام ظاهر شده، یک مبارز، آدمکش و راننده حرفه‌ای که در تمام عمر خودش تلاش کرده تا از دام بهتر باشد و حالا قصد دارد روبروی وی بجنگد. دومین بخش قابل توجه این تریلر تایید بازگشت هان سئول-اوه (با بازی سانگ کانگ) است، که در صحنه پس از تیتراژ Fast & Furious 6 توسط دکارد شاو (جیسون استاتهام) کشته شد، البته ظاهرا، و همه طرفداران شاکی شدن که حق هان چنین سرنوشتی نبوده است، پس آقای لین او را بازگرداند.

همچنین بخوانید | فیلم Bloodshot با درجه سنی PG-13 اکران می شود؛

تریلر تایید می‌کند که شارلیز ترون با شخصیت سایفر بازگشته و باری دیگر در نقش شرور اصلی فیلم ظاهر شده است، که سومین بخش درخشان این تریلر است، تریلری که همچنین تایید می‌کند نقش شخصیت های زن طبق انتظار بیشتر از گذشته شده است. Fast & Furious 9 در تاریخ ۲۲ مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲ خرداد ۹۹) راهی گیشه خواهد شد، که بطور قطع مورد استقبال قرار می‌گیرد و مثل چند قسمت قبلی تبدیل می‌شود به یک موفقیت تجاری؛ البته اصلا نیازی به گفتن این مورد نیست، چون غیرممکن است اکشن‌ترین فیلم سال پرفروش نشود!!

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline