فاز تولید فیلم Fast & Furious 9 بطور رسمی آغاز شد؛

ناتالی امانوئل تایید کرد که فاز تولید فیلم سینمایی اکشن Fast & Furious 9 (سریع و خشمگین) بطور رسمی آغاز شده است. همانطور که نامش تایید می کند، این نهمین قسمت از سری اصلی Fast است که جلوی دوربین می رود، اما قبل از اینکه موفق به تماشای این فیلم شویم باید به تماشای ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw بنشینیم. وین دیزل باری دیگر در نقش دومنیک تورتو ظاهر می شود، میشل رودریگز نیز برای بازی در نقش لتی همسر دام بازگشته است. حضور خانم رودریگز در این فیلم ماه قبل تایید شد، بعد از اینکه او کمپانی Universal را راضی کرد تا یک نویسنده زن را به جمع تیم تولید Fast & Furious 9 اضافه کند.

و اما در مورد دیگر بازیگرهای فیلم: ما می دانیم که در این قسمت موفق به ملاقات با دواین جانسون نخواهیم شد، به دنبال اختلاف هایی که سر پروژه The Fate of the Furious بین او و وین دیزل به وجود آمد. ولی در عوض استودیو به او ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف Hobbs & Shaw را داده است که در آن با جیسون استاتهام همبازی شده. ولی چون جای یک کشتی گیر خالی شده بود، جان سینا را به جمع Fast 9 اضافه کردند تا با مشکل کمبود عضله روبرو نشویم. ما هنوز از نقشی که سینا قرار است ایفا کند بی اطلاع هستیم، ولی بعید نیست شخصیت شرور فیلم را به تصویر بکشند.

همچنین بخوانید | دومین تریلر فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

با توجه به اینکه مدت زمان چندان زیادی تا شروع اکران فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw باقی نمانده، انتظار داشتیم همین روزها چنین خبری را بشنویم: خانم امانوئل که او را بیشتر بخاطر بازی در سریال Game Of Thrones (بازی تاج و تخت) شبکه HBO می شناسیم، با انتشار یک توییت در صفحه رسمی توییتر خودش فاش کرد که تصویربرداری فیلم سینمایی Fast & Furious 9 آغاز شده است، بنابراین بزودی خبرهای دقیق تری در رابطه با این فیلم به شدت مورد انتظار منتشر خواهد شد.

فیلم Fast & Furious 9

علاوه بر دام و عشق زندگی اش لتی که دو شخصیت جدانشدنی فیلم های Fast & Furious هستند، در فیلم جدید ترسی گیبسون در نقش رومان پیرس بازی می کند، و جوردانا بروستر در نقش میا تورتو خواهر دومنیک. در قسمت هفتم Furious به دنبال مرگ ناگهانی پل واکر، تایید شد که شخصیت او برایان اٌوکانر خودش را بازنشسته کرده است، اما چون برایان همسر میا بود این سوال به وجود آمد که آیا مجبور به حذف شخصیت وی می شوند؟ که خود وین دیزل تایید کرد خانم بروستر در Fast & Furious 9 حضور خواهد داشت. و در نهایت هم شاهد بازگشت لوداکریس در نقش تج پارکر و ناتالی امانوئل در نقش رمزی خواهیم بود.

همچنین بخوانید | دومین تریلر فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

باید اشاره کنیم Fast & Furious 9 اولین فیلم در فرانچایز سریع و خشمگین است که یک نویسنده زن در تیمش دارد، جاستین لین (کارگردان Fast Five) نیز برای کارگردانی این فیلم بازگشته است، او تاکنون بیشترین فعالیت را نسبت به دیگر فیلمسازها در این فرانچایز داشته. در انتها بد نیست اضافه کنیم Fast & Furious 9 به دنبال تاخیری که اخیرا خورده، قرار است از تاریخ ۲۲ مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه دوم خرداد ۹۹) پا به گیشه بگذارد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.