و حالا تولید ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Fast & Furious هم آغاز شده است

ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ دواین جانسون Fast & Furious (سریع و خشمگین) که Hobbs & Shaw نام دارد، اکنون بطور رسمی پا به فاز تولید گذاشته است. جانسون از ابتدا در فرانچایز Fast حضور نداشت اما وقتی که به آن پیوست خیلی به شهرت این مجموعه فیلم اضافه کرد. او نخستین بار در فیلم Fast Five نمایان گشت، نخست بعنوان یک دشمن برای تیم دومنیک اما خیلی زود با دومنیک تورتو (Vin Diesel) و دوستانش رفیق/همکار شد. البته در پشت صحنه یک سری اختلاف ها بین دیزل و جانسون وجود داشته است، در پی همین اختلافات دیزل همچنان بعنوان بازیگر اول مجموعه اصلی باقی ماند، امـا آنها به جانسون یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ دادند که در آن با جیسون استاتهام همبازی می شود.

فیلم سینمایی Hobbs & Shaw اکنون مدتی است که در حال توسعه می باشد، اما پیشرفت واقعی زمانی حاصل شد که دیوید لیچ (Deadpool 2) بعنوان کارگردان به این پروژه پیوست. این فیلم به نظر می رسد که بر پایه یک اتحاد بین دو دشمن سابق باشد، اما خطرات شروری با نقش آفرینی ادریس آلبا عاملی است که هابز و شاؤ را در یک طرف قرار می دهد. حال که تولید بطور رسمی آغاز شده است، جانسون و استاتهام این روزها جلوی دوربین آقای لیچ می روند.

همچنین بخوانید: ﻓﯿﻠﻢبرداری Fast & Furious 9 انتظار می رود که بهار سال آینده آغاز شود؛

لیچ چند روز قبل با انتشار یک پست در اینستاگرام خبر از آغاز تولید این فیلم اکشن و رزمی داد، اینطور که به نظر می رسد فیلم واقعـا Hobbs & Shaw نام گرفته است. یک نگاه بیاندازید:

هابز & شاؤ

اما در حقیقت جانسون کسی است که به لطف او می توانیم نخستین نگاه خودمان را به پشت صحنه ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Fast & Furious داشته باشیم. او نوشت که روز اول و تحول آغاز شده است!! — در تصویر استاتهام و لیچ را کنار هم مشاهده می کنیم:

Hobbs & Shaw

همچنین بخوانید: برادران پل واکر آماده بازگرداندن شخصیت برایان اوکانر به Fast & Furious هستند؛

قبلا گزارش های مختلف ادعا کرده بودند که ﻓﯿﻠﻢبرداری Hobbs & Shaw قرار است در ماه سپتامبر آغاز شود، پس خبر تازه چندان هم غافلگیرکننده نیست و جز خوشحال کننده نمی توانیم اسمی برایش بگذاریم — البته آغاز تولید قدم بزرگی محسوب می شود. تا این نقطه هنوز اطلاعات دقیقی از داستان این فیلم فاش نشده، اما راک جانسون همیشه طرفداران خودش را از روند پیشرفت پروژه های خود مطلع می کند، پس انتظار داریم که بزودی اطلاعات بیشتری از این فیلم برایمان فاش شود.

باید اشاره کنیم استاتهام تنها بازیگری نیست که در نقش یک “شاو” ظاهر شده است؛ طبق آخرین گزارش های منتشر شده، ونسا کربی (Mission: Impossible – Fallout) به جمع ستارگان این فیلم پیوسته و در نقش خواهر دکارد شاو ظاهر می شود. در فیلم Hobbs & Shaw یک شخصیت وجود دارد به نام “boss” [رئیس] که اگـر خانم کربی رسما با کمپانی قرارداد ببندد در این نقش ظاهر خواهد شد. علاوه بر کربی و آلبا، شنیده ایم که یک بازیگر جدید قرار است در نقـش دکتر هابز ظاهر شود، در این میان انتظار حضور چند دوست و دشمن جدید را هم داریم. حالا که تولید بطور رسمی آغاز شده، نام دیگر بازیگران و عوامل فیلم هم خیلی زود فاش خواهد شد.

اکران این فیلم از تاریخ جمعه ۱۱ مرداد سال آینده (Aug 02, 2019) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.