ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Fast & Furious یک هفته دیرتر اکران می شود

ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ Fast & Furious کمپانی یونیورسال، که لوک هابز (با نقش آفرینی دواین جانسون) و دکارد شاؤ (جیسون استاتهام) دو شخصیت اصلی آن هستند، قرار است با یک هفته تاخیر اکران شود. وقتی اسم سریع و خشمگین به میان می آید، این سوال هم به ذهنی بسیاری خطور می کند؛ آیا یونیورسال هرگز فکر می کرد فیلم اکشن The Fast and the Furious که با بودجه نچندان زیادی ساخته شد قرار است تا جایی پیش برود که تبدیل به یکی از پرطرفدارترین فرانچایزهای دنیا با هشت فیلم شود؟ قسمت اول این فیلم در سال ۲۰۰۱ با بودجه ۳۸ میلیون دلاری ساخته شد اما در گیشه بین المللی ۲۰۰ میلیون دلار فروخت. همین موفقیت عاملی گشت برای تولید فیلم های بعدی و حالا اینجا هستیم، منتظر اولین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ.

با در نظر گرفتن موفقیت بزرگ The Fate of the Furious (سرنوست خشمگین) طی سال گذشته میلادی، فرانچایز Fast & Furious تاکنون در مجموع ۵٫۱ میلیارد دلار فروخته است. جالب اینجاست که هر چه جلوتر می رویم، به شدت استقبال مردم از فیلم های این مجموعه فیلم بیشتر و بیشتر می شود. بطوری که Fate of the Furious و Furious 7 محصول ۲۰۱۵ پرفروش ترین فیلم های این فرانچایز هستند و هر دو بیشتر از یک میلیارد دلار فروخته اند.

طرفداران برای تماشای قسمت نهم و دهم Fast & Furious باید مدتی صبر کنند، چون به ترتیب در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ اکران می شوند، اما در سال ۲۰۱۹ ما قرار است بواسطه تولید یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ کاوش عمیق تری در این فرانچایز داشته باشیم. این فیلم هنوز فاقد عنوان رسمی است، اما می دانیم که داستان آن بر محور لوک هابز و دکارد شاؤ می چرخد. هابز در سال ۲۰۱۱ بواسطه فیلم Fast Five به فرانچایز پیوست، و از آن به بعد تبدیل به پرطرفدارترین شخصیت مجموعـه شد. شاؤ حضور کوتاهی در Fast & Furious 6 داشت، سپس در Furious 7 نقش مهم تری را ایفا کرد. اولین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ سریع و خشمگین قرار بود در تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۱۹ پا به گیشه بگذارد اما حالا اعلام شده که در تاریخ دوم آگوست ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۱ مرداد ۹۸ راهی سینماهای ایالات متحده می شود.

همچنین بخوانید: ﻓﯿﻠﻢبرداری Shazam رسما به پایان رسید

سریع و خشمگین

لازم به اشاره است که تولید این ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ باعث شده تاریخ شروع اکران قسمت نهم Fast به تاخیر بیافتد، و بخاطر همین موضوع اوضاع کمی بین بازیگران شکر آب شد. در این فیلم که هنوز عنوان رسمی آن اعلام نشده شاهد همکاری هابز و رفیقش جیسون استاتهام خواهیم بود که باری دیگر در نقش دکارد شاؤ ظاهر می شود. ما در حال حاضر اطلاعات خیلی کمی از این فیلم داریم، اما این احتمال وجود دارد که در ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ باری دیگر شاهد حضور شارلیز ترون در نقش سیفر باشیم، اما تاکنون تایید نشده است.

در نهایت بد نیست اشاره کنیم که فیلم The New Mutants کمپانی فاکس هم قرار است از ۲ آگوست ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۱ مرداد ۹۸) پا به گیشه بگذارد، بنابراین باید منتظر یک رقابت داغ تابستانی بین این دو فیلم جالب و تماشایی باشیم.

منبع: یونیورسال

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.