تیزر تریلر رسمی فیلم The Favourite منتشر شد؛ چه کسی مورد علاقه است؟

کارگردان فیلم سینمایی The Favourite (مورد علاقه)، ﯾﻮﺭﮔﻮﺱ ﻻﻧﺘﯿﻤﻮﺱ هرگز طبق قوانین بازی نمی کند، و تریلر فیلم جدید او این نوید را به ما می دهد که Favourite قرار است مایه دردسر سنت گراها باشد؛ آقای ﻻﻧﺘﯿﻤﻮﺱ گرایشات سینمایی را دنبال نمی کند اما معمولا استایل سورئالیست خودش را حفظ می نماید. حال وقایع فیلم درام-ﺯﻧﺪﮔﯿﻨﺎﻣﻪﺍﯼ او در قرن هجدهم انگلیس به وقوع می پیوندد، پس پیشنهاد می کنیم که خودتان را برای مقداری سرگرمی اهریمنی آماده کنید!!

وقایع فیلم سینمایی The Favourite در اوایل سالهای ۱۷۰۰ میلادی اتفاق می افتد، و رابطه بین ملکه آن (با نقش آفرینی Olivia Colman) و دو دختر خاله (Rachel Weisz و Emma Stone) را مورد بررسی قرار می دهد که امیدوارند از نردبال سلطنتی بالا بروند. در حالی که ﺭﯾﭽﻞ ﻭﺍﯾﺲ و ﺍﻟﯿﻮﯾﺎ ﮐﻠﻤﻦ هر دو پیش از این در فیلم The Lobster (ﺧﺮﭼﻨﮓ) محصول ۲۰۱۵ نقش آفرینی کردند، ﯾﻮﺭﮔﻮﺱ ﻻﻧﺘﯽﻣﻮﺱ یک اسکار بخاطر نگارش ﻓﯿﻠﻢنامه این عنوان تحسین شده دریافت کرد، خانم استون برای نخستین بار است که با او همکاری می کنـد.

امروز، FOX Searchlight اولین تیزر تریلر از فیلم سینمایی The Favourite را منتشر کرد که بواسطه آن می توانیم نگاهی اجمالی اما جذاب به این فیلم تماشایی و سرگرم کننده داشته باشیم. در حالی کـه بسیاری از فیلم های تاریخی بیشتر برای طراحی مجلل یا صحنه های پر آه و واه ارزش قائل هستند، آقای ﯾﻮﺭﮔﻮﺱ ﻻﻧﺘﯿﻤﻮﺱ نشان داده که بیشتر دوست دارد مخاطب را نامتعادل نگه دارد، در فیلم جدید این علاقه بیشتر از همیشه حس می شود. پیشنهاد می کنیم خودتان نگاهی به تریلر داشته باشید تا متوجه شوید این فیلمساز چه کرده است؛

video

از ستارگان اصلی فیلم سینمایی The Favourite می توانیم به ﺍﻣﺎ ﺍﺳﺘﻮﻥ (ﻻﻻ ﻟﻨﺪ و ﻣﺮﺩ ﻋﻨﮑﺒﻮﺗﯽ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ)، ﺭﯾﭽﻞ ﻭﺍﯾﺲ (مومیایی، بازگشت مومیایی)، ﻧﯿﮑﻼﺱ ﻫﻮﻟﺖ (مکس دیوانه: جاده خشم)، ﺟﻮ ﺁﻟﻮﯾﻦ (ﻣﺎﺭﯼ ﻣﻠﮑﻪ ﺍﺳﮑﺎﺗﻠﻨﺪ)، ﻣﺎﺭﮎ ﮔﯿﺘﯿﺲ (سریال شرلوک، بازی تاج و تخت)، ﺍﻟﯿﻮﯾﺎ ﮐﻠﻤﻦ (سریال تاج)، ﺟﻨﯽ ﺭﯾﻨﺴﻔﺮﺩ (Prometheus)، ﺗﯿﻤﺜﯽ ﺍﯾﻨﺲ و ﺟﯿﻤﺰ ﺍﺳﻤﯿﺚ اشاره کنیم. ﯾﻮﺭﮔﻮﺱ ﻻﻧﺘﯿﻤﻮﺱ این فیلم را بر پایه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای از ﺩﺑﺮﺍ ﺩﯾﻮِﺱ کارگردانی کرده است.

در انتها باید اضافه کنیم اکران The Favourite قرار است از ۲۳ نوامبر ۲۰۱۸ (مصادف با جمعه ۲ آذر ۹۷) آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.