سریال Fear the Walking Dead برای فصل پنجم تمدید شد

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، مجموعه تلویزیونی Fear the Walking Dead (ﺍﺯ ﻣﺮﺩﮔﺎﻥ ﻣﺘﺤﺮﮎ ﺑﺘﺮﺳﯿﺪ) سال آینده برای فصل پنجم خودش به آغوش گرم طرفداران بازمیگردد. این سریال ﺗﻮﺳﻂ ﺭﺍﺑﺮﺕ ﮐﺮﮐﻤﻦ ﻭ ﺩﯾﻮ ﺍﺭﯾﮑﺴﻦ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ‏ ﻭ اولین ﺍﺳﭙﯿﻦﺁف از ﺳﺮﯾﺎﻝ Walking Dead (ﻣﺮﺩﮔﺎﻥ ﻣﺘﺤﺮﮎ) و یک ﭘﯿﺶﺩﺭﺁﻣﺪ برای آن ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ. ما قرار است در آینده شاهد ساخت ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑهای بیشتری در دنیای مردگان متحرک باشیم؛

شبکه تلویزیونی AMC امروز بطور رسمی طی یک رویداد خبری فاش کرد که این سریال ترسناک در سبک بقـا برای پنجمین فصل تمدید شده است — یک خبر خیلی خوب برای طرفداران فرانچایز TWD. نهمین اپیزود از چهارمین فصل Fear the Walking Dead در تاریخ ۱۲ آگوست (یکشنبه ۲۱ مرداد) بعد از یک وقفه یک ماه روی آنتن AMC می رود و حالا هم می دانیم تولید فصل پنجم قطعی شده است. این شبکه همچنین فاش کرد که علاوه بر این سریال پرطرفدار، Better Call Saul نیز برای فصل پنجم تمدید شده است.

همچنین بخوانید: تریلر کامیک-کان فصل نهم سریال Walking Dead منتشر شد: یک سفر تازه آغاز شده است!

تا این نقطه Fear the Walking Dead توانسته خودش را بعنوان یکی از بهترین سریال های شبکه AMC معرفی کند و از همان ابتدا با استقبال گرم مخاطبین روبرو شده است. ما در این سریال جالب و تماشایی شاهد وقوع اولین ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ با The Walking Dead بودیم که به جذابیت آن بیشتر از همیشه افزوده شد. طی این برخورد دو خط داستانی، شخصیت پرطرفدار مورگان (با نقش آفرینی Lennie James) از TWD جدا شد و به FDWD پیوست؛ اتفاقی که با استقبال طرفداران روبرو گشت و ارتباط بین این دو سریال را قوی تر از همیشه کرد.

از مردگان متحرک بهراسید

طی پنل درخشان این سریال در همایش بین المللی کامیک-کان سن دیگو (SDCC)، ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺍﺁﻟﭙِﺮﺕ ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩٔ اجرایی FTWD فاش کرد که نیمه دوم فصل چهارم قرار است ترسناک تر و خیلی پیچیده تر از نیمه اول فصل باشد — بنابراین باید انتظار وقایع جالب تری را داشته باشیم. حال، با توجه به اینکه فصل پنجم هم در راه است، سریال می تواند بیشتر از همیشه به سمت تاریکی حرکت کند.

همچنین بخوانید: ﻓﯿﻠﻢبرداری سریال His Dark Materials آغاز شد؛ لیست بازیگران


از ستارگان Fear the Walking Dead می توانیم به ﻟﻨﯽ ﺟﯿﻤﺰ، ﺁﻟﯿﺴﯿﺎ ﺩﺑﻨﻢ ﮐﺮﯼ (The 100)، ﮐﻮﻟﻤﻦ ﺩﻭﻣﯿﻨﮕﻮ (تولد یک ملت)، ﺩﺍﻧﺎﯼ ﮔﺎﺭﺳﯿﺎ (فرار از زندان)، ﮔﺮﺕ ﺩﯾﻼﻫﺎﻧﺖ (ددوود)، ﻣﮕﯽ ﮔﺮﯾﺲ (سریال Lost)، و ﺟﻨﺎ ﺍﻟﻔﻤﻦ اشاره کنیم. این سریال ۱۲ آگوست برای نیم-فصل دوم چهارمین فصل خودش بازخواهد گشت.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.