نخستین اطلاعات منتشر شده از فیلم Captain Marvel نوید خاستگاه کارول دانورز را می دهد!

پس از ماه ها گوش دادن به شایعه ها و زدن حدس یا گمان، پس از مدتها انتظار کشیدن و چشم دوختن به صفحه توییتر مارول استودیوز، بلاخره نخستین تصویر رسمی از بری لارسون در نقش کاپیتان مارول منتشر شد. و جالب اینجاست که کاپیتان در تصویر رسمی لباس آبی و سبزی که در تصاویر پشت صحنه پوشیده بود را بر تن ندارد، برخلاف انتظارمان همان لباس رسمی و کمیک بوکی خودش قرمز و طلایی را پوشیده است!

نخستین تصویر رسمی از کاپیتان مارول توسط رسانه سرگرمی Entertainment Weekly منتشر شد، این سایت در کنار تصویر مقداری هم اطلاعات تازه از فیلم را به اشتراک گذاشت؛ در ابتدای گزارش فاش شد برعکس بیشتر فیلم های دنیای سینمایی مارول که یک قهرمان جدید را معرفی کرده اند — مثل فیلم های Iron Man (مرد آهنی)، Captain America: The First Avenger (کاپیتان آمریکا: نخستین انتقامجو)، Thor (ثور) و Doctor Strange (دکتر استرنج) — Captain Marvel (کاپیتان مارول) قرار نیست یک داستان خاستگاه را به روش سنتی روایت کند. در حقیقت، از همان ابتدای فیلم، کارول دانورز به تازگی توانایی های خارق العاده خودش را بدست آورده و زمین را ترک کرده تا دوش به دوش یک تیم ضربت نظامی Kree که بعنوان Starforce شناخته می شوند بجنگد.

همچنین بخوانید: اولین تصویر رسمی از کاپیتان مارول منتشر شد!

البته کارول همیشه در فضا نمی ماند و بلاخره مسیرش به سمت خانه کج می شود، جایی که او با اسکرول های تغییر شکل دهنده روبرو می گردد، که نقشه یک تهاجم عظیم به سیاره زمین را در سر دارند. این اسکرول های مهاجم توسط شخصی شرور به نام تالوس (با نقش آفرینی Ben Mendelsohn) رهبری می شوند.

بری لارسون طی مصاحبه جدید خودش با EW کمی درباره کارول صحبت کرد، این ستاره گفت که “او نمی تواند کمک کند اما خودش باشد. او می تواند سلطه جو باشد، … و می تواند در رویارویی با شما مقداری مهاجم مانند باشد. او به سرعت از روی چیزها می پرد، که او را در نبردها فوق العاده می کند چون او اولین کسی است که آنجاست و همیشه منتظر دستورات نمی ماند…” که همین منتظر دستور نماندن خودش خصوصیت منحصر بفرد کاپیتان مارول است.

همچنین بخوانید: تریلرهای Captain Marvel و Avengers 4 در چه تاریخی منتشر ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ؟

آنا بودن، یکی از کارگردان های فیلم هم در ارتباط با کارول گفت “این یک ابرقهرمان که عالی یا دگرجهانی باشد نیست… اما چیزی که او را خاص می کند این است که چطور انسانی می باشد. او شوخ طبع است، اما همیشه جوک های خوبی نمی گوید. و کارول می تواند لجباز و بی پروا باشد و همیشه برای خودش تصمیم های عالی نمی گیرد. اما در درونش، او انسانیت زیادی دارد…

اکران این فیلم قرار است از هشتم مارس ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ آغاز شود — Captain Marvel بدون شک مورد انتظارترین فیلم ۲۰۱۹ و احتمالا یکی از پرفروش ترین هاست.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline