فیلم لایو-اکشن Kim Possible صاحب یک تیزر شد؛

خبر خوب اینکه کیم پاسیبل بازگشته است؛ کمپانی دیزنی طی چند سال اخیر خیلی از شخصیت های کارتون های کلاسیک خودش را با ظاهری جدید به سینما بازگرداند، از سیندرلا گرفته تا زیبای خفته و دلبر، اخیرا هم کریستوفر رابین و رفقای قدیمی او به سینما آمده اند تا باری دیگر با طرفداران قدیمی و جدید خودشان همراه شوند. اما برنامه تولید این مدل فیلم های لایو-اکشن قرار نیست به همین نقطه ختم شود، و اکنون حتی پا فراتر از سینما هم گذاشته است؛ بطور مثـال شبکه کابلی Disney Channel سال آینده فیلم Kim Possible را روی آنتن می برد.

طی روز گذشته Disney Channel اولین تیزر از اقتباس سینمایی Kim Possible را منتشر کرد که بواسطه آن می توانیم اولین نگاه خودمان را به شخصیت اصلی این فیلم به شدت مورد انتظار داشته باشیم. با تماشای تیزر، می توانیم Sadie Stanley را مشاهده کنیم که در نقش کیم پاسیبل ظاهر شده و سعی دارد با چند حرکت ما تحت تاثیر خودش قرار دهد. ما قرار است در سال ۲۰۱۹ موفق به تماشای این فیلم تلویزیونی لایو-اکشن و شخصیت اصلی آن که یک جاسوس نوجوان است شویم.

همچنین بخوانید: تولید Kingsman 3 از ماه ژانویه آغاز می شود؛ اطلاعاتی تازه از فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی

طی سال های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۷ شاهد روی آنتن رفتن یک انیمیشن سریالی به همین نام بودیم، حال اقتباس لایو-اکشن داستان جاسوسی نوجوان را دنبال می کند که یک زندگی دوگانه دارد؛ در بخشی از روز او یک دانش آموز معمولی دبیرستانی است که باید مثل بقیه درس بخواند، اما در بخش دیگر دختری است که سعی دارد دنیا را نجات دهد، به همراه بهترین دوستش ران استاپبل (Ron Stoppable). نسخه انیمیشنی Kim Possible برای پنج سال پیاپی و در چهار فصل منتشر شد که جوایز مختلفی را دریافت کرد، دو فیلم انیمیشنی هم برای این شخصیت ساخته شد که تمام آنها مورد تحسین و استقبال قرار گرفتند.

این هم اولین تیزر رسمی از Kim Possible:

فیلم تلویزیونی Kim Possible توسط زک لایپاوسکی (Dead Rising: Watchtower) و اَدم استاین (Ingress Obsessed) کارگردانی شده، جاش اِی. کگن (بندسلم)، مارک مکورکل و باب اسکولی (سریال کیم پاسیبل) نویسندگان فیلم‌نامه‌ این فیلم هستند. از ستارگان اولین فیلم لایو-اکشن کیم پاسیبل علاوه بر خانم Sadie Stanley، می توانیم به آلیسون هانیگان (پای آمریکایی)، کریستی کارلسون رومانو (سریال کیم پاسیبل)، پتن اسوالت، شان جیمبرون (فیلم شکلک)، تاد استاشویک (سریال ۱۲ میمون) و کانی ری اشاره کنیم.

همچنین بخوانید: قسمت نهم Star Wars آخرین فیلم در «حماسه ﺍﺳﮑﺎﯼﻭﺍﮐﺮ» است


این فیلم سال آینده میلادی منتشر می شود، تاریخ دقیق هنوز اعلام نشده است…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline