اولین نگاه به سریال Loki (لوکی) محصول سرویس استریم Disney Plus

طرفداران نسبت به دنیای سینمایی مارول خیل کنجکاو هستند، مخصوصا با توجه به اینکه سرویس استریم دیزنی قرار است با تولید چندین سریال برای نخستین بار شخصیت های اصلی MCU را به صفحه کوچک بیاورد. در حالی که سریال های مارول معمولا توسط ABC و Netflix یا Hulu منتشر می شوند و خود استودیو نظارت مستقیمی بر روی آنها ندارد، این سریال های لایو-اکشن زیر نظر رئیس مارول استودیوز، کوین فایگی ساخته می شونـد. یکی از این سریال ها Loki است که باری دیگر ما را با لوکی (Tom Hiddleston) همراه می کند.

در حـال حاضر ما اطلاعات چندان زیادی از سریال Loki نداریم، اما آقای فایگی شخصا در گردهمایی سرمایه گذاران کمپانی دیزنی که ماه آوریل برگزار گشت حاضر شده بود و مقداری اطلاعات در رابطه با برنامه هایی که برای این سریال دارند فاش نمود. در این میان از لوگوی سریال رونمایی و قسمتی از یک کانسپ آرت نمایان شد، که البته فقط برای حاضرین در گردهمایی بود و مثل همیشه چیزی دست طرفداران را نگرفت.

همچنین بخوانید | سریال WandaVision پاییز امسال جلوی دوربین می رود؛ شش ساعت طول خواهد داشت

اما حالا، بعد از ماه ها، انتظار بلاخره ما، می توانیم نیم نگاهی تار و نچندان واضح به این سریال داشته باشیم؛ دیزنی، بتازگی تصویری را از این همایش منتشر کرده که در آن می توانیم فایگی را روی استیج ببنیم، او در حال رونمایی کردن از یک تصویر جدید از سریال Loki است، البته یک آرت وُرک (artwork). نگاهی بیاندازید:

Loki tv show

این تصویر حرف های زیادی برای گفتن دارد، اما بخش جالب توجه آن حضور لوکی در یک خیابان شلوغ و وجود یک ورودی سینما در پشت سر اوست، فیلم سینمایی Jaws هم روی پرده است. از آنجا که این فیلم مهیج و تماشایی در سال ۱۹۷۵ روی پرده رفت، به کارگردانی استیون اسپیلبرگ، پس می دانیم که این صحنه مربوط به چه سالی است. پیش از این شایعه ها ادعا کرده بودند که وقایع سریال در دوره های زمانی مختلفی اتفاق می افتد، این تصویر می تواند تاییدی برای آن باشد.

اگر به یاد داشته باشید اواخر آبان ماه سال گذشته بود که بطور رسمی تایید شد سریال لوکی توسط مارول در حال توسعه است؛ باب ایگر رئیس هیئت مدیره شرکت والت دیزنی رسما اعلام کرد مشغول کار بر روی این سریال برای پخش از طریق سرویس استریم دیزنی، Disney Plus (دیزنی پلاس) هستند. چند ماه بعد، آقای Michael Waldron نویسنده انیمیشن سریالی Rick and Morty (ریک و مورتی) بعنوان شورانر (نویسنده اصلی و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ) مینی سریال لوکی با نقش آفرینی تام هیدلستون انتخاب شد. این سریال قرار است بین ۶ تا ۸ اپیزود داشته باشد، که هنوز بطور دقیق تایید نشده.

همچنین بخوانید | سریال Falcon & Winter Soldier صاحب کارگردان شد؛ احتمال حضور شارون کارتر وجود دارد

طبق آخرین اطلاعاتی که داریم، “این سریال جدید داستان لوکی را روایت می کند، بعنوان حیله گر و تغییر شکل دهنده ای که در طول تاریخ بشر نمایان شده و غیرقابل باور است که هیچ تاثیری بر روی حوادث تاریخی نداشته.” آقای کوین فایگی طی نشست سرمایه گذاران کمپانی Walt Disney اعلام کرد که سریال Loki توسط سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر خواهد شد و تام هیدلستون هم بازیگر نقش اصلی آن است.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.