اولین تصاویر رسمی از بخش اول رویداد Crisis on Infinite Earths

شبکه تلویزیونی The CW اولین تصاویر رسمی از بخش اول رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین های نامحدود) را منتشر کرده است؛ این اپیزود در تاریخ ۸ دسامبر (یکشنبه ۱۷ آذر) روی آنتن می رود، بعنوان یکی از اپیزودهای سریال Supergirl. این تصاویر به ما کمک می کنند تا حال و هوای این رویداد را کمی بیشتر درک کنیم و به ما مقداری اطلاعات تازه داده است، مثلا فاش کرده که بزرگ ترین قهرمان های زمین-۱ با هم به زمین-۳۸ سفر می کنند، در آنجا زن خفاشی، قناری سفید، فلش و اَرو با سوپرگرل، سوپرمن و لوئیس لین همراه می شوند.

به لطف همین تصاویر، مطلع شده ایم که کلارک و لوئیس صاحب یک فرزند شده اند، که نویدش در رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ سال قبل به ما داده شده بود [باید بزودی به سوپربوی سلام کنیم]. دیگر تصاویر هم تایید می کنند که اعضای سازمان DEO نیز قرار است درگیر این بحران بزرگ شوند، و از همه مهم تر ظاهرا داستان قرار است از زمین-۳۸ آغاز شود چون همه در این زمین جمع شده اند. حضور کاترین مک‌نامارا (میا اسموک دختر الیور)، تایلر هوچلین (سوپرمن) و بیتسی تالوک (لوئیس لین) در بخش اول رویداد Crisis on Infinite Earths حالا بطور رسمی و رسمی تایید شده است.

همچنین بخوانید | سریال Batwoman نام واقعی جوکر را فاش کرد؛

ما اکنون سالهاست که منتظر از راه رسیدن رویداد Crisis on Infinite Earths هستیم، دقیقا از روزی که اولین اپیزود سریال The Flash روی آنتن رفت، یعنی ۲۰۱۴. در پایان اپیزود نخست این سریال بود که به ما نوید یک بحران بزرگ داده شد، بحرانی که در سال ۲۰۲۴ اتفاق می افتد و بری آلن طی آن ناپدید می شود. این بحران قرار است یک نتیجه کلی باشد برای تمام حوادثی که این سالها اتفاق افتاده و بواسطه آن Arrowverse وارد یک عصر جدید خواهد شد، حداقل ما اینطور فکر می کنیم. البته حالا در کمال تاسف بحران پنج سال زودتر از راه رسیده، چون به لطف فلش و رفقا خط زمانی باری دیگر تغییر کرده است؛ پس خوش بحال ما!!

بحران پنج سال زودتر اتفاق می افتد، در نتیجه فلش پنج سال زودتر ناپدید می شود و دیگر همسر باردار خودش را تنها نمی گذارد، در نتیجه نورا به دنیا نمی آید؛ مگر اینکه خط زمانی را دوباره به طریقی تغییر دهند. البته ما که می دانیم فلش امسال نمی میرد، پس هر چه که هست برای نجات او یک راه پیدا می کنند، ولی الیور کوئین ظاهرا شانسی برای نجات پیدا کردن ندارد چون سریالش امسال به پایان می رسد (مگر اینکه…). باید اشاره کنیم که در کمیک ها، در پی شروع این بحران که به لطف آنتی مانتیور آغاز می گردد، تمام زمین ها نابود می شوند و فقط یک زمین واحد باقی می ماند، تنها یک خط زمانی.


همچنین بخوانید | فصل ششم The Flash: تاریخ دقیق ناپدید شدن بری آلن طی بحران فاش شد!

اولین بخش از Crisis on Infinite Earths در روز ۸ دسامبر (یکشنبه ۱۷ آذر) بعنوان یکی از اپیزودهای سریال Supergirl روی آنتن می رود، پخش دوشنبه و سه شنبه با Batwoman و The Flash ادامه پیدا می کند. سپس باید تعطیلات کریسمس را پشت بگذاریم تا ۱۴ ژانویه ۲۰۲۰ (سه شنبه ۲۴ دی) از راه برسد و بخش چهارم بعنوان یکی از اپیزودهای سریال Arrow روی آنتن برود، بخش پایانی هم بعنوان یک اپیزود ویژه پخش می شود و شرایط را برای شروع پخش فصل جدید سریال Legends of Tomorrow آماده می کند.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
  1. E.N می گوید

    به به😁😁
    فقط ۱۰ روز دیگه مونده!!!!!!!!!!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline