اولین نگاه به اپیزود 300 سریال Supernatural: اتحاد وینچسترها!

بعد از مدتها انتظار، اکنون می توانیم نخستین نگاه خودمان را سیصدمین اپیزود از سریال Supernatural (فراطبیعی) داشته باشیم، اپیزودی که در آن شاهد کنار هم قرار گرفتن تمام اعضای خانواده وینچستر از جمله جان وینچستر (با نقش آفرینی Jeffrey Dean Morgan) خواهـیم بود!

بدون شک آقای مورگان از بهترین بازیگران Supernatural بوده و جان هم دوست داشتنی ترین شخصیت سریال، بطوری که خروج او باعث ناراحتی بسیاری از طرفداران گشت. درست بعد از اینکه شخصیت جان وینچستر از داستان خارج شد، یک سوال بزرگ به ذهن طرفداران خطور کرد؛ آن هم این بود که چه زمانی شاهد بازگشت جان خواهند بود. خب، نزدیک به ده سال طول کشید و واقعا سخت گذشت، اما حالا جان قرار است باری دیگر با خانواده خودش ملاقات کند. خانم سامانتا اسمیت درباره ملاقات احساسی جان و همسرش مری بعد از سالها دوری گفته که: “در این برهه زمانی همه چیز در دنیا سر جای خودش قرار دارد، این خیلی رمانتیک است…

همچنین بخوانید | شبکه The CW تاریخ شروع پخش فصل پایانی iZombie و Jane the Virgin را اعلام کرد

اما یک سوال خیلی مهم؛ جان وینچستر چطور به زندگی بازمیگردد؟ خب، ما آخرین بار او را در پایان فصل دوم مشاهده کردیم، جایی که به پسران خودش در مبارزه بر ضد شیطان چشم زرد کمک کرد و در همین راه هم کشته شو. اما حالا، طبق صحبت های جنسن اکلس، “دین در اصل با یک جن در بطری روبرو می شود، و این چیزی است که او واقعا آرزویش را دارد [دیدن پدرش] اگر قلبش بتواند صحبت کند…” که جالب به نظر می رسد!


ظاهرا ما قرار است در اپیزود ۳۰۰ سریال Supernatural با یک واقعیت جایگزین روبرو شویم، که به لطف همین واقعیت جایگزین (یعنی نسخه ای متفاوت از دنیای ما)، وینچسترها باری دیگر با زکریا (Kurt Fuller) روبرو می شوند و با نسخه ای متفاوت و البته آشنا از کستیل برخورد می کنند. آقای میشا کالینز در رابطه با این نسخه متفاوت از شخصیت خودش کستیل گفته که “او به ذهنیت سرباز بودن خودش بازگشته است.” – با این حساب در این اپیزود قرار است حسابی به طرفداران Supernatural خوش بگذرد!

همچنین بخوانید | جفری دین مورگان در اپیزود ۳۰۰ سریال Supernatural حضور خواهد داشت!

این اپیزود “لبنان” نام دارد و هفتم فوریه سال ۲۰۱۹ (مصادف با پنجشنبه ۱۸ بهمن سال جاری) روی آنتن شبکه The CW خواهد رفت. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.