فصل ششم سریال The Flash: ناتالی دریفس بعنوان بازیگر نقش سو دیربون (دیبنی) انتخاب شد

نویسندگان سریال The Flash طی چند اپیزودی که از فصل ششم این سریال پخش شده مشغول آماده کردن شرایط برای ورود سو دیربون به جمع شخصیت های سریال بوده اند، البته در فصل قبل هم به این شخصیت پرطرفدار اشاره بود اما امسال خیلی جدی تر به او توجه کردند، که طبق انتظار بدون علت نبوده است. حالا، همانطور که تصور می کردیم، سو دیربون قرار است در فصل ششم سریال The Flash نمایان شود و نقش مهمی را در اپیزودهای پیش رو ایفا کند.

در کتاب های مصور کمپانی دی‌سی، ایلانگِیتِد من (Elongated Man) با نام اصلی راندولف ویلیامز «رالف» دیبنی توسط نویسنده جان بروم و طراح کارمین اینفانتینو خلق شده‌ است، رالف برای اولین بار در شمارهٔ ۱۱۲ از نخستین جلد مجموعه فلش (مه ۱۹۶۰) حضور پیدا کرد. رالف یکی از اولین قهرمان‌هایی به‌شمار می‌رود که هویت مخفی خود را بر عموم آشکار ساخت و همچنین یکی از نخستین کسانی بود که توانست با معشوقه خود ازدواج کرد. رالف و همسرش سو دیبنی (دیربون سابق) از اعضای تأثیرگذار گروه لیگ عدالت آمریکا محسوب می‌شدند که در طی ماجراجویی‌ها به حل معماها کمک می‌کردند — باید اشاره کنیم که اولین حضور خود سو در شمارهٔ ۱۱۹ از نخستین جلد مجموعه فلش (مارس ۱۹۶۱) بود.

همچنین بخوانید | اولین تصاویر رسمی از بخش اول رویداد Crisis on Infinite Earths

با توجه به شهرت فراوان این زوج، از روزی که رالف پا به The Flash گذاشت، برای طرفداران تبدیل به یک سوال بزرگ شد که معشوقه مشهور او قرار است چه زمانی پا به سریال بگذارد. و حالا بر پایه تازه ترین گزارش های منتشر شده، ناتالی دریفس بعنوان بازیگر نقش سو انتخاب شده است. ما خانم دریفس را قبلا در سریال پرطرفدار The Originals محصول شبکه The CW ملاقات کرده ایم، همچنین در سریال Still the King محصول شبکه CMT. او فعلا بعنوان سو دیربون شناخته می شود، اما احتمالا در نهایت به دنبال یک سری حوادث تبدیل خواهد شد به معشوقه رالف و سپس با هم ازدواج می کنند.

سو دیبنی

سو دیربون زنی شجاع و باهوش است، شخصیتی آتشی مزاج دارد و دختر یکی از ثروتمندترین خانواده های سنترال سیتی (Central City) می باشد. اگر به یاد داشته باشید، در پایان فصل پنجم بود که رالف به Opal City رفت تا محل احتمالی سو دیربون را پیدا کند. در ابتدای فصل ششم، رالف به سنترال سیتی بازگشت، معلوم شد که او تمام تابستان را مشغول ردیابی سو بوده ولی به نتیجه خاصی نرسید، تا اینکه در اپیزود چهارم این فصل بلاخره یک سرنخ پیدا شد و بعد از اینکه کمی ناز کرد، در نهایت تصمیم گرفت با جدیت به دنبال سو بگردد. در پایان اپیزود، رالف گفت که به Midway City می رود تا سرنخ بعدی پرونده را بررسی کند، و با توجه به اینکه بازیگر این شخصیت را معرفی کرده اند، پس احتمالا خیلی زود رالف با عشق زندگی اش ملاقات خواهد کرد!

همچنین بخوانید | فصل هشتم Arrow: پل بلکتورن برای بازی در نقش کوئنتین لنس بازمیگردد!

اپیزود بعدی فصل ششم The Flash قرار است در تاریخ ۱۹ نوامبر (مصادف با سه شنبه ۲۸ آبان) روی آنتن برود. هنوز بطور دقیق فاش نشده که ناتالی دریفس قرار است در کدام اپیزود از فصل فعلی The Flash نمایان شود، اما تایید شده که بعد از ورودش جزو ستاره های ثابت سریال خواهد بود.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.