فیلم سینمایی The Flash از Back to the Future الهام ﻣﯽﮔﯿﺮﺩ؛ شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری در 2019

فیلم انفرادی DCEU بری آلن معروف به فلش بعد از مدتها بلاخره صاحب یک تاریخ شروع تولید شده است؛ طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده این فیلم ابرقهرمانی قرار است در سال ۲۰۱۹ جلوی دوربین برود، و برای خلق آن از فیلم علمی-تخیلی Back to the Future الهام گرفته می شود. با وجود اینکه ازرا میلر در به تصویر کشیدن شخصیت فلش در فیلم سینمایی Justice League خیلی موفق عمل کرد و یکی از بهترین عناصر این فیلم بود، پروسه به حقیقت پیوستن عنوان انفرادی وی با سرعت خیلی کمی پیش می رود. این فیلم تاکنون بارها به تاخیر افتاده و تعدادی کارگردان از دست داده است، تنها کسی که هنوز در کنارش مانده ازرا میلر ﻣﯽباشد.

میلر مانند همبازی خودش بن افلک نیست، که هر هفته یک شایعه تازه نوید خروجش از DCEU را بدهد. این بازیگر ۲۵ ساله این روزها درگیر پروژه Fantastic Beasts (ﺟﺎﻧﻮﺭﺍﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ) خودش در کنار دیگر نقش ها است، ولـی وضعیت فیلم ابرقهرمانی او در حالت نامعلومی قرار دارد و خروج پشت سر هم کارگردان ها از آن باعث شده همه از سرنوشتش بی اطلاع باشند. اما حالا، اینطور به نظر می رسد که DC و Warner Bros بلاخره تصمیم گرفتند ﺟﺎﻥ ﻓﺮﺍﻧﺴﯿﺲ ﺩﺍﻟﯽ و ﺟﺎﻧﺎﺗﺎﻥ ﮔﻠﺪﺷﺘﺎﯾﻦ را روی صندلی کارگردانی فیلم سینمایی The Flash نگه دارند. تولید این فیلم قرار است بزودی آغاز شود و تازه ترین شنیده ها هم منبع الهام فیلم را فاش کـرده اند.

خبرگزاری هالیوود ریپورتر با انتشار یک گزارش اطلاعاتی تازه از زمان شروع تولید فیلم The Flash فاش کرده، که طبق آن انتظار می رود ﻓﯿﻠﻢبرداری در یکی از روزهای سال ۲۰۱۹ آغاز شود. در این گزارش، فیلم سینمایی مشهور Back to the Future بعنوان یک منبع الهام برای فیلم انفرادی فلش معرفی شد. پس، با توجه کردن به حال و هوای این فیلم علمی-تخیلی می توانیم کمی بیشتر از اولین فیلم انفرادی بری آلن اطلاعات کسب کنیم.
  

همچنین بخوانید: نام ﺷﺨﺼﯿﺖهای اصلی فیلم Green Lantern Corps بطور رسمی فاش شد

Flashpoint

فیلم Back to the Future ممکن است مانند یک نقطه مرجع غافلگیرکننده در مقایسه با دیگر فیلم های انفرادی ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ، Man of Steel و حتی Wonder Woman به نظر برسد. البته این فیلم یک منبع الهام عالی برای فیلم The Flash خواهد بود. ما مدتهاست که ﻣﯽﺷﻨﻮﯾﻢ فیلم انفرادی ازرا میلر قرار است داستان کمیک بوکی مشهور، Flashpoint را مورد اقتباس قرار دهد؛ داستانی که در آن بری آلن به گذشته سفر ﻣﯽکند تا جلوی مرگ مادرش را بگیرد. اما بعضی گزارش ها ادعا کردند که این فیلم کاری به قوس داستانی ﻓﻠﺶپوینت ندارد، حتی اعلام شد که عنوان فیلم دیگر Flashpoint نیست. اما از آنجا که فیلم Back to the Future درباره سفر در زمان است، و بری آلن هم این قدرت را دارد، ﻣﯽتوانیم بگوییم که سفر در زمان از عناصر فیلم پیش رو خواهد بود.

داستان اصلی Flashpoint کمی تاریک است، بری آلن با سفر در زمان و سپس بازگشت به حال، بواسطه تغییر خط زمانی یک واقعیت جایگزین تقریبا آخرالزمانی ایجاد می کند. البته اگر از این داستان فیلم بسازند، بری مجبور میشود کمی از شوخ طبعی خودش بکاهد و با مشکلاتی که ایجاد کرده دست و پنجه نرم کند. در عوض، اینطور به نظر میرسد که The Flash از قوس داستانی Flashpoint بعنوان یک منبع الهام استفاده می کند، و بری به گذشته می رود اما نتیجه آن می شود دنیایی عجیب بجای ترسناک.

همچنین بخوانید: فیلم سینمایی Gambit قرار است واقعا ساخته شود؛ فاکس تایید کرد

ظاهرا فیلم قرار نیست تراژدی و دردهای داستان بری آلن را کاملا نادیده بگیرد، چون خودتان خبر دارید که Back to the Future یک فیلم تمام کمدی نیست. با این حال، انتظار می رود که داستان فیلم The Flash به تاریکی و غم انگیزی کمیک های Flashpoint نباشد، چون یک اقتباس مستقیم نیست. از طرفی این فیلم فرصتی است برای وارنر بروس تا DCEU را ریبوت و بازیگرانی که قصد ادامه فعالیت ندارند را عوض کند، مثل بن افلک.

منبع: هالیوود ریپورتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.