تولید فیلم سینمایی The Flash فوریه 2019 آغاز می شود؛ [بروز شد]

بروزرسانی: طبق گزارش های جدید تولید قرار است از ۵ فوریه (مصادف با ۱۶ بهمن) آغاز شود.

باید اشاره کنیم [در همین ابتدای گزارش] Black Adam تنها فیلم کمپانی Warner Bros و DC Films نیست که سالهاست در جهنم توسعه اسیر شده، بلکه یک فیلم تحت عنوان غیررسمی The Flash هم وجود دارد که سالهاست اسیر مدیریت ضعیف استودیوی خودش شده است. وانر بروس برای تولید و راهی گیشه کردن این فیلم هیچ عجله ای ندارد، اما مقداری امید در اینجا وجود دارد که شاید بتوانیم یک روز شاهد تولید فیلم انفرادی این تندروی سرخ پوش باشیم؛ چون یک گزارش تازه منتشر شده ادعا می کند کـه فیلم سینمایی The Flash قرار است در فوریه ۲۰۱۹ جلوی دوربین برود.

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی PursueNews، این فیلم به کارگردانی جان فرانسیس دالی و جاناتان گلدشتاین بعد یک تاخیر طولانی اکنون آماده است تا پا به فاز تولید بگذارد، و اینطور به نطر می رسد که استودیو در نظر دارد تا استارت تولید آن را اوایل ۲۰۱۹ بزند و سپس در سال ۲۰۲۰ این فیلم را به گیشه برساند. وبسایت Production Weekly به تازگی لیست تولید فیلم های پیش رو را بروز کرده، که به همین واسطه نام فیلم The Flash به این لیست اضافه شده. طبق لیست تولید این فیلم ابرقهرمانی ماه فوریه ۲۰۱۹ در شهر آتلانتا آغاز خواهد شد.

همچنین بخوانید: فیلم سینمایی The Flash از Back to the Future الهام ﻣﯽﮔﯿﺮﺩ؛ شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری در ۲۰۱۹

به تازگی شنیده ایم که تولید فیلم سینمایی Birds of Prey (پرندگان شکاری) با حضور هارلی کویین نیز قرار است اوایل ۲۰۱۹ آغاز شود، به آتلانتا نیز بعنوان یکی از لوکیشن های ﻓﯿﻠﻢبرداری اشاره شد. حال اگر این خبر درست بوده باشد، پس تولید هر دو فیلم Birds Of Prey و The Flash در زمان و مکانی مشابه آغاز میگردد.

The flash 2020

ما فعلا اطلاعات چندان زیادی از پروژه سینمایی The Flash نداریم، هرچند ‘Flashpoint’ عنوانی است که مدتی قبل به این فیلم داده شده اما تاکنون کسی آن را تایید نکرده است. شاید عنوان متفاوت باشد اما هنوز ممکن است از خط داستانی کمیک بوکی “فلش پوینت” برای نگارش اقتباس کنند. جفری دین مورگان (The Walking Dead) که بازیگر نقش توماس وین در DCEU است در صورت اقتباس از “فلش پوینت” باید در نقش بتمن ظاهر شود، اما او اعتقاد دارد که سازندگان این فیلم برنامه هایی مشابه با زک اسنایدر (مرد پولادین، لیگ عدالت) ندارند و پروژه را به سمت متفاوتی می برند.

همچنین بخوانید: فیلم سینمایی Joker — فرانسیس کانروی در حال مذاکره برای ایفای نقش مادر جوکر است


جان فرانسیس دالی و جاناتان گلدشتاین (Game Night) کارگردان های فیلم سینمایی The Flash هستند و جوبی هارلد (King Arthur: Legend of the Sword) کسی است که آخرین نسخه از فیلم‌نامه‌ این عنوان را نوشته. ازرا میلر (جانوران شگفت انگیز) که در فیلم Justice League (لیگ عدالت) شخصیت بری آلن/فلش را به تصویر کشیده بود برای فیلم جدید بازمیگردد، کرسی کلمونس نیز شخصیت آیریس وست را به تصویر می کشد و بیلی کروداپ باری دیگر در نقش پدر بری، هنری آلن ظاهر می شود. طبق شنیده ها، کمپانی در نظر دارد این فیلم را سال ۲۰۲۰ روی پرده ببرد، ولی فعلا فقط در حد یک احتمال است و تاریخ دقیق تایید نشده.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.